Foltýn naděloval v Bánově

Slovácko Sport 28 / 09 / 2017

O. N. Ves - Kněžpole 1:0 (0:0)
Branky: 75. Jurásek D. ŽK: 35. Ťok J., 67. Píštěk M., 86. Zálešák M. - 75., 86. Palčík R., 32. Kašný P., 52. Večeřa M., 70. Flíbor D., 75. Vyorálek J. ČK: 86. Palčík R. (Kněžpole). Diváci: 75.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Lukáš Vandírek, Denis Fridrich.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák M. (90. Pěnčík V.), Ťok J., Píštěk M., Peprníček T., Máčala M., Lorenc T. (63. Petratur D.), Kreisl M, Jurásek J., Jurásek D., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Palčík R., Kašný P., Hruboš P., Flíbor D., Brázdil O., Fojtík P., Flíbor T. (82. Janků T.).
Trenér: Radim Palčík.
Utkání bylo vyrovnané a bojovné. Hosté byli v první půli lepším mužstvem, ale branky se nedočkalo ani jedno mužstvo. Do druhého poločasu nastoupili domácí hráči s větším úsilím a drželi více míč na kopačkách. Hosté podnikali rychlé a nebezpečné protiútoky, branku však vstřelit nedokázali. Domácí se ujali vedení v 75. minutě, kdy se po centru z přímého kopu hlavou prosadil nekrytý Jurásek a vymetl šibenici. Po této brance se hosté začali dopouštět zbytečných faulů a kritiky vůči hlavnímu rozhodčímu. Což vyvrcholilo v 86. minutě, kdy byl vyloučen Palčík po druhé žluté kartě za prudké strčení do soupeře v přerušené hře. Utkání by spíše slušela remíza.
Nejlepší hráči: Josef Jurásek - Josef Vyorálek

Slavkov - Nezdenice 1:1 (0:0)
Branky: 57. Habarta J. - 90+1. Vystrčil J.
ŽK: 49. Kociňák T., 72. Salvet L., 73. Struhař P., 73. Kolínek Marek (Nezdenice). Diváci: 55.
Rozhodčí: Karolína Jílková - Tomáš Tureček, Jan Šupák.
Slavkov: Gregor M. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Salát J., Reňák R. (46. Halík J.), Polášek B. (88. Končitík M.), Peter O. (58. Halík M.), Jankůj M., Chovanec M., Habarta J.
Trenér: neuveden.
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Šašinka O., Struhař P. (67. Vystrčil J.), Salvet L., Mlčúch J., Kolínek Martin, Kolínek Marek, Kociňák T., Gorčík T. (78. Hasoň T.), Bartoš Š.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Utkání začalo aktivně z obou stran. Za nepříznivého počasí byly k vidění dlouhé nakopávané míče. Domácí měli na začátku utkání dvě nebezpečné akce, ale žádná brankou neskončila. Největší šanci prvního poločasu měl domácí Sedlář, když trefil tyč. O chvíli později hostující Kolínek střílel vedle tyče. Domácí mohl poslat do vedení Peter, ale gólman střelu zlikvidoval. Poločas skončil 0:0. Ve druhém poločase měli územní převahu domácí. Dvakrát zahrozil domácí Stojaspal, avšak u obou situací ho skvěle vychytal Juriga. V 57. minutě otevřel domácí Habarta skóre utkání. V 83. minutě nastřelil domácí Halík břevno. V 91. minutě hostující Vystrčil vyrovnal na 1:1 po chybě domácí obrany.
Nejlepší hráči: Roman Stojaspal - Michal Juriga

Bílovice - Jarošov 2:1 (1:0)
Branky: 27., 63. Dujka J. - 58. Kamočai L.
ŽK: 67. Dujka J. - 29. Laga D., 70. Kováč P. Diváci: 205.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Miloslav Knot, Šmejkal Filip.
Bílovice: Vrzal R. - Žůrek A. (89. Hrňa M.), Zlámal Z. (15. Kaňovský M.), Zlámal J. (85. Hanák M.), Semela E., Sedlář A., Mikšaník D., Hlaváček P., Gajdošík E., Dujka J., Bajaja K. (60. Širůčka M.).
Trenér: Antonín Šimon.
Jarošov: Kotman M. - Šafránek Š., Stojaspal M. (58. Němec M.), Příplata F., Penner M. (85. Kolaja L.), Omelka Martin, Laga D. (80. Krajčovič M.), Kováč P., Kamočai L., Jančík M., Hromada P.
Trenér: Radek Pekárek.
Utkání začali lépe domácí, kteří si vytvořili územní převahu, ale do vážnější gólové šance se nedostalo ani jedno mužstvo. Až ve 27. minutě zahrával domácí Dujka rohový kop, nacentroval tak šikovně, že si míč vrazil do vlastní branky jeden z hostujících obránců. Poločas tedy skončil 1:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. V 50. minutě měl Laga gólovou šanci, ale domácí brankář výborně odvrátil na roh. V 58. minutě se hostům podařilo srovnat, trefil se Kamočai. Domácí v 63. minutě strhli vedení na svou stranu, prosadil se Dujka po rychlé akci. Hosté se snažili alespoň srovnat, avšak nepodařilo se jim vytvořit žádnou vyloženou šanci. Utkání skončilo 2:1 pro domácí.
Nejlepší hráči: Radek Vrzal - Pavel Kováč

Bánov - Topolná 0:6 (0:2)

Branky: 40., 48., 57., 61. Foltýn Jan, 4. Haša P., 86. Hoferek O.
ŽK: 69. Franc L. (Bánov). Diváci: 132.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Šupina (laik), Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Mahdal D. - Velecký R., Skočovský D., Polanský T., Polanský L., Mahdalíček P., Mahdalíček J. (52. Bulejko P.), Mahdal L. (60. Bobek P.), Helebrand M. (77. Polášek Marek), Franc L., Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mráz D., Mikulka M. (81. Vašek P.), Lapčík A., Hoferek P. (66. Hoferek O.), Haša P., Foltýn Jan, Foltýn Jakub.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Hosté měli již ze začátku zápasu převahu, první šanci promarnil hned v 1. minutě Jan Foltýn. Ve 4. minutě kopali hosté rohový kop, k odraženému míči se dostal Haša a rozvlnil síť. Hosté přehrávali domácí hráče hlavně díky rychlosti, dokázali si vytvořit několik gólových příležitostí, ale bez úspěchu. Ve 28. minutě se dostal k zakončení hostující Haša, ale z brankové čáry míč vykopl domácí obránce. Ve 40. minutě se Jan Foltýn konečně trefil a hosté vedli 0:2. Ve druhém poločase se rozjel hostující Foltýn. Ve 48. minutě zvýšil na 0:3. V 57. minutě opět Foltýn dával na 0:4. V 61. minutě zase Foltýn dával na 0:5. V 86. minutě Hoferek upravil na konečných 0:6. Hosté vyhráli naprosto zaslouženě.
Nejlepší hráči: Radim Velecký - Jan Foltýn

Hluk B - Polešovice 0:1 (0:0)
Branky: 82. Kubiš M.
ŽK: 40. Sabo J., 83. Bachan L. (Hluk B). Diváci: 70.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Jan Martinák, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Fojtík J. - Straka J. (79. Bachánek O.), Sagula D. (82. Bachan L.), Sabo J. (63. Loutocký E.), Otrusiník R., Nguntual Tum Thang, Machala M., Machala J., Kuřina P., Blaško R., Zalubil M.
Trenér: Luděk Loutocký.
Polešovice: Mlčák P. - Vaculík Jan, Stašek O. (36. Běhávka J.), Stašek J., Martykán M., Kubiš M. (84. Svoboda O.), Juřena O., Janík Z., Hlahůlek M., Hasoň J. (60. Tringela J.), Bernatík T.
Trenér: Jiří Tyl.
Hrálo se vyrovnané utkání. V 15. minutě se domácí útočník objevil sám před brankářem, který jeho tvrdou střelu chytil. V 18. minutě si domácí vytvořili velkou šanci, míč však skončil na tyči hostující branky. Ve 38. minutě dostal pěknou přihrávku hostující Hasoň, míč trefil jen do náruče gólmana. Ve druhém poločase byli hosté lepším mužstvem. V 51. minutě se hosté dostali do brejku, kdy šli dva útočníci na jednoho obránce, branku však hosté vstřelit nedokázali. V 60. a v 68. minutě hosté nastřelili tyč domácí branky. Tlak hostů se neustále stupňoval a domácí podnikali jen protiútoky. Hosté se dočkali branky v 82. minutě, kdy se po samostatném úniku trefil Kubiš. Domácí vše vrhli do útoku, ale nepodařilo se jim vyrovnat. Vítězství hostů bylo zasloužené.
Nejlepší hráči: Josef Fojtík - Ondřej Stašek

Vlčnov - Uh. Ostroh 2:2 (1:0)
Branky: 35. Fibichr J., 70. Stojaspal Mi. - 76. Pavlas Z., 80. Kovařík M.
ŽK: 91. Stojaspal Mi. - 83. Šálek R. Diváci: 60.
Rozhodčí: Karolína Jílková - Pavel Moravanský, Radim Kužela (laik).
Vlčnov: Machala L. - Tománek J., Stojaspal Mi., Moštěk A., Mikulec M., Machala D., Kašpařík Pa., Hrbáček I. (76. Křapa L.), Gregor R., Flasar J., Fibichr J. (85. Beránek V.).
Trenér: Petr Kašpařík.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Šálek R., Pavlas Z., Nováček T., Mojžíšek O., Kovařík M., Kovařík F., Jurčeka J. (68. Mrkva T.), Gajdorus T., Durna M., Boček L.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Utkání začalo ve vysokém tempu, územní převahu měli hosté a u domácích byly k vidění nakopávané míče. Hned v 5. minutě hráč hostí Jurčeka střílel zpoza vápna, ale gólman si se střelou poradil. Hostující Durna střílel dvakrát z výhodné pozice, ale netrefil se.  Ve 35. minutě domácí Jurčeka vstřelil první branku utkání, prosadil se hlavou po rohovém kopu. Poločas skončil 1:0. Druhý poločas začal ještě ve svižnějším tempu. V 70. minutě zvýšil na 2:0 Stojaspal, kdy zakončil samostatnou akci krásnou střelou do pravého horního rohu. O šest minut později snížil hostující Pavlas, prosadil se po centru z pravé strany. V 80. minutě hostující Kovařík srovnal na 2:2, když se prosadil po rohovém kopu.
Nejlepší hráči: Michal Stojaspal - Roman Šálek

Březová - Prakšice 7:2 (3:0)
Branky: 4., 88. Pomajbík D., 11., 73. Smítal Jo., 44., 58. Janků M., 61. Čaňo P. ml. - 46. Dynka J., 72. Vráždil T. ŽK: 60. Němeček P. (Prakšice). Diváci: 80.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Jiří Němec, Josef Janků (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V., Kejkrt D., Janků M., Čaňo P. ml., Čaňo P. (48. Majer J.), Čaňo D. (77. Čaňo L.), Borýsek V. (75. Smítal Ja.)
Trenér: Josef Uher.
Prakšice: Puček R. - Vráždil T., Šimuni O. (38. Mikel J.), Slezák D., Ondra T., Němeček P., Kadlček J., Jahoda F., Hořínek J. (69. Řezníček M.), Hlavín R., Dynka J.
Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří otevřeli skóre zápasu už ve 4. minutě, kdy nejprve vystřelil Janků, míč gólman vyrazil pouze k Pomajbíkovi a ten se nemýlil. V 11. minutě křižnou přihrávku našel mezi obránci Smítala, který upravil na 2:0. Ve 44. minutě domácí rozehráli rychlý aut, míč si přebral Janků, který tak potřetí rozvlnil síť. Ve druhé půli kopali hosté ve 46. minutě přímý kop kapitánem Dynkou. Jeho první pokus zablokovala zeď, odražený míč už ale zvoleje trefil parádně a snížil na 3:1. V 58. minutě se k míči dostal domácí Janků, který upravil na 4:1. O tři minuty později kopal přímý kop Pavel Čaňo ze čtyřiceti metrů a jeho pokus skončil pátým gólem. V 72. minutě se do zakončení dostali i hosté a Vráždil upravil na 5:2. O minutu později se po lajně uvolnil Pomajbík, jeho pokus gólman vyrazil pouze k Smítalovi, který se nemýlil. Gólovou tečku obstaral v 88. minutě Pomajbík.
Nejlepší hráči: Pavel Čaňo - Jakub Dynka