Fotbal je o chybách a my nehrajeme bezchybný fotbal, přiznal po moravském derby brněnský trenér Richard Dostálek.

Fotbal je o chybách a my nehrajeme bezchybný fotbal, přiznal po moravském derby brněnský trenér Richard Dostálek.
Foto: Martin Otto  /  Slovácko v moravském derby vrátilo Zbrojovce podzimní porážku
Uherské Hradiště Sport 22 / 04 / 2021

V rychlém sledu utkání čekala Slovácko brněnská Zbrojovka, se kterou na podzim svěřenci Martina Svědíka ztratili v závěru utkání tři body.

"Nečekal nás jednoduchý zápas, ale dobře jsme do něj vstoupili. Přestože jsme ale rychle vedli, soupeře jsme nechali hrát a náš blok nebyl tak kompaktní. Moc se nám nelíbila naše levá strana, což vyvrcholilo zbytečnou penaltou. Na hru v prvním poločase jsme reagovali střídáním, ale v šedesáté minutě jsme po individuálních chybách zase inkasovali. Pro vývoj utkání ale byla důležitá naše reakce. Kliment se dostal před Dreksu a ten jej jasně fauloval. Šli jsme opět do vedení, které jsme ještě korunovali čtvrtým gólem a dohrávali v klidu. Štve mě ale úplně zbytečná žlutá karta Jurečky v nastaveném čase. Beru to jako jeho nedisciplinovanost a zaplatí něco do kasy. Bude nám chybět v Plzni. Navíc jsme v situaci, kdy potřebujeme každého hráče," netajil rozhořčení nad autorem čtvrté branky Martin Svědík.

Zbrojovka je v sestupovém pásmu a ani na Slovácku se nenadechla. "Musím ale říci, že jsme dnes hráli proti velmi kvalitnímu, silnému a dobře organizovanému týmu, který má pohárové ambice. V určitých fázích jsme mu byli vyrovnaným týmem, možná jej i přehrávali. Fotbal je ale o chybách a my nehrajeme bezchybný fotbal. Proto dnes odjíždíme s prázdnou," řekl smířeně brněnský trenér Richard Dostálek.

autor: Aleš Mazúrek

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace