Branky: 12., 81. Soldán L., 61., 64. Litoš F., 49. Smělík M. - 55. Krahula L.
ŽK: 24. Litoš F., 56. Litoš M., 80. Lahola M. - 12. Jurásek L., 33. Kozubík J., 59. Švehlík F.
ČK: 36. Bureš M. (Pitín).
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jaroslav Říha (laik), Petr Kliment (laik).
Babice: Hájek M. - Říha L., Vlachynský P., Soldán L., Smělík M., Maňásek Z., Litoš M., Litoš F., Lahola M., Körber S., Horsák D. Trenér: Marcel Litoš.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Švehlík F., Salvet L., Lukáš D., Krahula L. (89. Berčík P.), Kozubík J. (89. Urbánek M.), Kozubík A., Kavka P., Jurásek L., Bureš M. Trenér: Pavel Berčík.
Tentokrát přálo jak fotbalistům, tak divákům počasí. V Babicích se dočkali také bohaté gólové nadílky. Už ve 12. minutě byl důrazný ve vápně Soldán a s přehledem otevřel skóre. 1:0. Pak měli více brankových příležitostí hosté, zejména hlavička Kavky volala po vyrovnání. Ve 36. minutě po zbytečném faulu zezadu byl vyloučen hostující Bureš, a nabídl tak domácím dlouhou přesilovku. V úvodu druhé půle nejprve ve 49. minutě Smělík zvýšil na 2:0, v 55. minutě byl naopak důrazný hostující Krahula a vstřelil čestný úspěch Pitína. 2:1. V rozmězí tří minut se dvakrát trefil domácí Litoš, druhá branka jde rozhodně na vrub pitínského gólmana. Domácí s přehledem kontrolovali vývoj zápasu a gólový účet uzavřel v 81. minutě po chybě jednoho z hostujících obránců nestárnoucí Soldán.
Nejlepší hráči: Filip Litoš - David Kozubík

Buchlovice - Hradčovice 0:3 (0:2)
Branky: 18. Mitáček L., 33. Daněk O., 52. Indra T.
ŽK: 15. Strakoš S., 22. Procházka J., 27. Schuster M. - 40. Mikulec J., 80. Hlaváč V.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Zdeněk Bílka (laik), Radim Mikulec (laik).
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Vojtěšek A., Strakoš S., Schuster M., Šarata R., Procházka J., Marek B., Křiva D. (82. Jurča A.), Hlůšek P. (50. Mikula J.), Dvořák J. (60. Čožík O.). Trenér: Josef Křiva.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Synčák J., Mitáček L., Mikulec J. (54. Horák P.), Mikulec D. (83. Hostýnek P.), Koníček P., Indra T., Fábry I., Daněk V. (68. Hlaváč V.), Daněk O. Trenér: Ludvík Cmol.
Fotbalové utkání začalo ze idealního počasí, trávník byl výborně připraven. Do zápasu aktivněji vstoupili hosté a v 18. minutě se dostali do vedení po obrovské chybě domácího gólmana, kterému vypadl míč z rukou a hostující Mitáček skóroval do prázdné branky. Druhého gólu se hosté dočkali ve 33. minutě po střele Daňka. Posledních pět minut patřilo domácím, kteří zavřeli Hradčovice na své polovině, ale bohužel z tohoto tlaku nic nevytězili, a tak se šlo do kabin za stavu 0:2 pro hosty. Druhý poločas aktivněji zahájili domácí, ale tím, kdo sřílel branky, byli hosté. V 52. minutě po pěkné fotbalové akci skóroval Indra. Po třetím vstřeleném gólu Hradčovic se hosté zatáhli a zbytek zápasu jen bránili. Domácí si ještě pár šancí vytvořili, ale do konečného hvizdu už se jim nepodařilo skórovat, a tak si Hradčovice odvezly zaslouženě tři body.
Nejlepší hráči: David Křiva - Petr Koníček

H. Němčí - Březová 6:0 (2:0)
Branky: 1. Svadbík J., 26. Říha J., 48. Janeček P., 77. Zimčík T., 84. Bahula L., 86. Tureček M.
ŽK: 50. Morava T., 70. Sibichr R. - 18. Janků D., 37. Havlík J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Roman Macalík (laik), Josef Janků (laik).
H. Němčí: Rybníkař Petr - Říha J., Zimčík T., Tureček M., Svadbík J. (72. Huňka V.), Sibichr R., Mikulec M. (46. Morava T.), Kadlček V., Janeček P. (61. Malík T.), Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Březová: Bruštík D. - Zetík S., Uher M. (71. Janků L.), Ševčík T. (67. Majer J.), Plášek V., Kubiš M., Králík J., Janků M., Janků D., Havlík J., Čaňo D.
Utkání začalo v plné režii domácích, kteří se ujali vedení hned v 1. minutě Svadbíkem po dorážce. 1:0. Ve 26. minutě po trestném kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě, Říha. 2:0. Hosté se otrkali a mohli snížit, ale Janků minul bránu. Do konce poločasu se stav už nezměnil. Domácí ve 2. půli zvýšili stav na 3:0 zásluhou Janečka. V 77. minutě se po krásném brejku dostal k míči Zimčík a krásnou střelou zvýšil na 4:0. Po sedmi minutách se dostal do šance Bahula, který zabil další hřebíček do rakve hostů. Tečku za zápasem udělal Tureček, který stanovil konečný výsledek na 6:0.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Dominik Janků

Košíky - Korytná 7:0 (4:0)

Branky: 13., 36., 84. Ovsík J., 30., 80., 88. Přílučík M., 44. Uherka Z.
ŽK: 1. Flasar P., 21. Málek Martin, 58. Suchý R. (Korytná).
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Antonín Mikulec (laik), Ondřej Navláčil (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T. (70. Mucha P.), Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl K. (46. Mihal A.), Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Korytná: Málek Michal - Zetka M., Zelínka E., Vacula J., Suchý R., Málek M., Janča J., Herák K. (46. Flasar J.), Flasar V., Flasar P., Bachůrek M. Trenér: Michal Málek.
Za krásného slunečného počasí se v Košíkách hrál jednostranný fotbal, kde Korytná byla naprosto odevzdaným soupeřem. Domácí zatlačili hosty již od 1. minuty na jejich půlku a bylo jen otázkou času, kolik nasází branek, a nakonec jich padlo 7. Skóre otevřel ve 13. minutě Ovsík, který nechytatelnou bombou nedal šanci Málkovi. Ve 30. minutě zvýšil Přílučík na 2:0. Ve 36. dával Ovsík na 3:0. Poté nebyl domácím uznán gól pro ofsajd. Účet prvního poločasu uzavřel Uherka. 4:0. Také ve 2. půli měli domácí neustálou převahu, kterou brankami vyjádřili až v závěru. V 80. minutě po rohovém kopu skóroval Přílučík, v 84. minutě završil hattrick Ovsík. V 80. minutě jej napodobil Přílučík, který také skóroval potřetí. 7:0.
Nejlepší hráči: Jiří Ovsík - Michal Málek

Mařatice - Huštěnovice 0:1 (0:0)
Branky: 56. Puškáč L.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Vlastimil Tyl (laik), Ivan Mařák (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Tronk J., Prekop D., Mrva M., Měrka R. (69. Spálenský P.), Melichárek L. (54. Rídl L.), Kucharovič S. (28. Polášek D.), Kroča M., Knapčík M., Janků A., Bída L. Trenér: Milan Syrový.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Umlauf M., Silný J. (26. Vaverka A.), Silný F. (79. Škrabal J.), Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Utkání se hrálo za krásného slunečného počasí, což bylo vidět i na hře hostí. Měli jasnou šanci již ve 3. minutě, ale domácí brankář Matoušek chytil míč na čáře. O deset minut později měli hosté další šanci, ale přestřelili bránu. Za zmínku také stojí akce domácího Kroči, ale zákrok brankáře zastavil střelu letící mezi tři tyče. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:0. Ve 2. poločase si postupem času získavali hosté převahu. Projevilo se to v 56. minutě po úniku a střele z melého vápna, kdy se přesně trefil Puškáč. Hosté si začali výsledek hlídat, ale domácí se snažili o tlak na hostující bránu. Od 65. minuty měli hosté tlak, který nedokázali zužitkovat. V samém závěru utkání měl šanci Puškáč, ale z malého vápna přestřelil bránku.
Nejlepší hráči: David Polášek - Lubomír Puškáč

Popovice - St. Město 3:4 (1:2)
Branky: 48., 49. Omelka J., 11. Mikulec P., 25. (p.) Šácha P. - 34. (p.) Svoboda O., 61. Müller T., 81. Ševčík I.
ŽK: 34. Šesták M. - 24. Panáček M.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Ivan Junaštík (laik), Pavel Vlček (laik).
Popovice: Šesták M. - Smolík A., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Mimránek L., Mikulec P., Hladný T., Hanáček J., Cetkovský T. (43. Musil O.), Masařík L. (75. Mikulec D.). Trenér: Dušan Vlčnovský.
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Vlček P., Svoboda O., Sháněl R., Ševčík I., Panáček M., Müller T. (85. Vlček T.), Kovács L., Botek J., Bičan M. (66. Bouřa R.). Trenér: Radek Bouřa.
V Popovicích začalo utkání neradostně, když si centr hostujícího Ševčíka sklepl do vlastní brány Mikulec. Domácí tato branka zbrzdila, ale ve 25. minutě se kopala penalta za faul, kterou bezpečně proměnil Šácha. Podobná situace se ve 33. minutě odehrála na opačné straně, tentokrát uspěl Svoboda. Ve 47. minutě domácí kapitán Omelka prokličkoval až k bráně, ale gólman situaci zachránil. Ve 48. minutě se opět kapitán objevil před brankářem a tentokrát se nemýlil. 2:2. Hosté byli tak zaskočení, že se o minutu později prosadil opět Omelka, který dostal domácí do vedení. V 61. minutě srovnal po kombinační akci Müller. Rozuzlení nastalo v 81. minutě, kdy potrestal chybu domácí obrany Ševčík, který přisoudil výhru Starému Městu.
Nejlepší hráči: Jiří Omelka - Igor Ševčík

Vlčnov - Bílovice 6:1 (5:1)
Branky: 1., 3., 26. Palinek J.,  8. Mikulinec P., 37. Pinkava R., 63. Slovák J. - 30. Blaha M.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Josef Podškůbka (laik), Zdeněk Zapletal (laik).
Vlčnov: Janča P. - Zemek P., Tomala K., Slovák J., Podškubka V. (46. Tomala J.), Pinkava R., Palinek J., Mikulinec P. (75. Matějíček M.), Křapa L., Konečný R. (46. Indra J.), Bartošek J. Trenér: Ivo Šimčík.
Bílovice: Juřena P. - Zlámal Z., Zemánek P., Štětkář V., Ondrůšek V., Knot J., Hlaváček P., Gajdošík E., Dujka F., Dostálek V., Blaha M. Trenér: Tomáš Kaňovský.
Utkání prvního s posledním začalo obrovským tlakem domácích. Již v první minutě se po centru trefil Palinek hlavou. 1:0. Ve 3. minutě se nestárnoucí hráč trefil podruhé po rohovém kopu. 2:0. V 8. minutě se prosadil střelou k tyči Mikulinec. Hosté se nedostávali do žádných šancí. Probíhala 26. minuta, když dovršil hattrick Palinek. 4:0. Poté zahrozili hosté, kteří se dočkali zásluhou Blahy čestného úspěchu. domácí odpověděli ve 37. minutě Pinkavou. Druhý poločas byl nepřesný, domácí polevili a hosté se dostávali do šancí, ale všechny zlikvidoval gólman Janča. V 63. minutě stanovil výsledek na 6:1 pro domácí kapitán Vlčnova Slovák.
Nejlepší hráči: Jan Palinek - Václav Dostálek