Branky: 10., 68. Franc Z., 29. Rachůnek T. - 65. Kolínský T.
ŽK: 54. Gajdůšek M., 69. Masařík P. - 40. Hudec M., 41. Březina P., 54. Trávníček Václav, 56. Gelien R.
Diváci: 250.
Rozhodčí: Václav Mahdal - David Šimoník, Marek Slovíček (laik).
Havřice: Rachůnek T. I. - Vrága J., Slavíček P., Rachůnek T. I., Masařík P. (72. Šmotek V.), Masařík M., Krajsa R., Horňák J., Gajdůšek M., Franc Z. (84. Kubáň C.), Doležálek D. Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Matoušek M., Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J., Hudec M., Gelien R., Čevela O. (66. Růžička J.), Březina P. (83. Skopal M.). Trenér: Jan Růžička.
Domácí od prvních minut zatlačili hosty, kteří se jenom bránili a odkopávali míče. První branka padla v 10. minutě, kdy si v šestnáctce zpracoval míč Franc. 1:0. Poté se dvakrát blýskl hostující brankář Vávra. Domácí zvýšili ve 29. minutě, kdy se prosadil kanonýr Rachůnek krásnou trefou. Poté se ještě dvakrát mohl prosadit Franc, ale příležitostí nevyužil. Hosté chtěli ve druhém poločase potrápit vedoucí celek a dočkali se snížení, když havřická obrana zaspala i s brankářem, kterému vypadl míč z rukou a dobíhající Kolínský neměl problém. 2:1. Domácí znervózněli a hosté toho chtěli využít, ale jejich pokusy se mezi tyče nevešly. Na konečných 3:1 stanovil domácí Franc, který hlavou nedal Vávrovi šanci.
Nejlepší hráči: Zdeněk Franc - Tomáš Kolínský

Jarošov - Břestek 0:3 (0:2)
Branky: 14., 59. Zámečník M., 38. Sonntag P.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Lubomír Bobčík (laik), Petr Maňásek (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Zatloukal T., Vyorálek J. (48. Sedláček V.), Strapina R., Malina L., Malina J. (46. Šproch L.), Kolaja L., Kaštánek M., Kaštánek J., Grebeníček P., Bobčík P. Trenér: Vítěslav Kaštánek.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M. (82. Engler I.), Stuchlík J., Sonntag P., Plevák L., Matoušek M., Martinák R., Lahola I., Frühauf R., Čagánek P., Andrýsek M. Trenér: Lubomír Jegla.
Po vysoké výhře z minulého týdne si Břestečtí zopakovali skvělý výkon. Přesto začátek utkání patřil domácím, když kapitán Bobčík z přímého kopu napálil míč na branku, ale Koryčánek jej vytlačil na břevno. První branka padla ve 14. minutě, kdy zaváhání stopera potrestal Zámečník. Tento gól domácí zmrazil, ale nevzdali se a bojovali. Ve 38. minutě jim zasadil druhou ránu Sonntag. Ve druhé půli nastoupili domácí s odhodláním a hosté se stáhli. Jenže v 59. minutě se dostal do šance opět Břestek zásluhou Zámečníka a bylo to už 0:3. Od té chvíle bylo o osudu utkání rozhodnuto, i když domácí zahrozili v 80. minutě kapitánem Bobčíkem, který orazítkoval břevno.
Nejlepší hráči: Petr Bobčík - Michal Zámečník

Kostelany n. M. - Bánov 2:1 (1:0)
Branky: 26. Procházka L., 46. Mojžíš Julius - 81. Dalajka M.
ŽK: 73. Panáček R. - 34. Polanský T.
Rozhodčí: Roman Bednář - Josef Rychlík (laik), Břetislav Polanský (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Šťastný T., Šopík R., Procházka L. (81. Rychlík L.), Panáček R., Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D., Kunovjánek B., Dvouletý R. (78. Tomašů M.), Chmelař D. Trenér: Antonín Samsonek.
Bánov: Franc P. - Vaňhara J., Švehlík J., Polanský T., Polanský L., Pavlíček A., Mikyska M., Mahdal L., Machalík V., Guryča R., Dalajka M. Trenér: Josef Vasilijevič.
Domácí měli více ze hry. V 10. minutě vyslal nebezpečnou střelu Julius Mojžíš, ale gólman ji zneškodnil. Ve 13. minutě orazítkoval tyč kostelanské branky Vaňhara. Ve 26. minutě se uvolnil po pravém křídle Mojžíš, využil skvělé výhody a zpětnou přihrávkou našel Procházku, který ji zužitkoval k první brance. Hned po změně stran se napřáhl ze třiceti metrů Mojžíš, který nedal brankáři žádnou šanci. 2:0. V 54. minutě zahráli domácí chytře rohový kop a Dvouletý z voleje nastřelil levou tyč. Poté hra upadla do podprůměru a nic zajímavého se nedělo. Hosté, kteří neměli nikoho ke střídání, v 81. minutě využili zaváhání domácí obrany, Dalajka obešel domácího brankáře a upravil na konečných 2:1. V 85. minutě domácí Marek nastřelil pravou tyč.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Jan Vaňhara

Nedakonice - Tupesy 3:1 (2:1)
Branky: 3. Beránek T., 31. Vojtek Z., 82. Trubačík M. - 19. Knap M.
ŽK: 60. Jurášek M., 62. Král T., 90. Sklenář J. - 36. Drška M., 57. Vávra P.
Rozhodčí: Adam Mikulášek - Leoš Gavenda (laik), Jiří Vávra (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z. (46. Mazůrek F.), Trubačík M. (84. Petek M.), Šoustek P., Sklenář J., Král T., Klečka J., Jurášek M., Čagánek R., Beránek T. (72. Lukůvka M.), Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Tupesy: Hurdes V. - Večeřa L. (75. Vaculík L.), Vávra P., Vávra O., Tříska M., Kubíček T., Knap M., Drška M., Chramcov B. (32. Březina M.), Bureš R., Burda T. Trenér: Tomáš Kubíček.
Bohatá divácká kulisa se dočkala branky už ve 3. minutě, postaral se o ni domácí Beránek střelou skoro ze dvaceti metrů. V 9. minutě pohrdl zvýšením Trubačík. V 15. minutě jej napodobil hostující Drška. Hosté vyrovnali v 19. minutě zásluhou Knapa, který usměrnil hlavou míč do brány. Domácí se znovu dostali do vedení ve 31. minutě, kdy přihrával Belák a jeho přihrávku elegantně nasměřoval do brány Vojtek. Druhý poločas se začal hrát ještě útočnější fotbal. Brankové příležitosti měla obě družstva. Tyčku rozezvonil Belák z přímého volného kopu. Hosté se snažili vyrovnat, ale jejich šance likvidoval Ondřej. Domácí si pojistili výhru v 82. minutě, když se trefil Trubačík. Hosté mohli korigovat Vávrou, ale ten přehodil branku.
Nejlepší hráči: Mario Belák - Tomáš Kubíček

Nezdenice - Nivnice 1:1 (0:1)
Branky: 83 Bušo J. (p) - 30. Boďa M.
ŽK: 86. Adámek R. - 45. Šimek J., 45. Boďa M., 81. Krajčovič Z.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Milan Katrňák (7,5) - Petr Vápeník (laik), Václav Tomanec (laik). Delegát utkání: Ladislav Vacenovský.
Nezdenice: Malaska T. - Uličník J. (68. Marek P.), Sviták P. (63. Liška M.), Šmíd J., Šašinka O., Kolínek R., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bušo J., Adámek R. Trenér: Libor Kolínek.
Nivnice: Gregor L. - Velecký V., Skočovský D., Šimek J., Křeháček M., Krajčovič Z., Karlík J., Holboj M., Hladiš M., Bortel L., Boďa M. Trenér: Petr Kalina.
Už ve 3. minutě mohl rozvlnit síť domácí Uličník, ale jeho hlavička neměla potřebnou razanci. V 11. minutě hlavičkoval míč Skočovský, ale ten se odrazil od spojnice břevna. O dvě minuty později si naběhl na centr domácí hráč, ale jeho hlavička opět mířila mimo branku. Ve 30. minutě dostal ideální přihrávku od Bortela Boďa, který poslal hosty křižnou střelou do vedení. Domácí hráči měli v závěru mírný tlak, ale vyrovnat se jim do poločasové přestávky nepovedlo. V 62. minutě měl šanci Boďa, ale brankáře nepřekonal. V 77. minutě mohl zvýšit Šimek, ale míč na poslední chvíli odvrátila domácí obrana. V 83. minutě se domácí dočkali vyrovnání z pokutového kopu, když si na míč šáhl jeden z hostujících obránců. V závěru utkání si domácí hráči zaslouženou remízu již uhájili.
Nejlepší hráči: Jiří Bušo - Marek Boďa

Os. Lhota - Drslavice 1:2 (0:1)
Branky: 74. Erdenebileg B. - 8. Orlovský M., 54. Vystrčil M.
ŽK: 65. Pešík E. (Os. Lhota).
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Petr Hanáček, Jan Javor (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil S., Zbořil F., Štergenich P. (58. Žajdlík M., 68. Erdenebileg B.), Štergenich J., Pešík E., Matuštík T., Kusák M., Jurčeka J., Doležal M., Bachan O. (46. Kuban V.). Trenér: Josef Dominik.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vacula P., Šrámek M., Orlovský M., Mikulec R., Machálek J., Kupec M., Kopták R. (62. Lux R.), Dýmal P., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Hosté od počátku utkání zatlačili domácí na jejich polovinu a přehrávali je jak technicky, tak rychlostně. V 8. minutě po centru z pravé strany Orlovský vsítil první branku. Hra pokračovala ve velkém tempu, domácí se postupně zlepšovali, ale hrozili jen po pokutové území hostů. Ačkoliv si Drslavičtí vypracovali několik šancí, žádná už se neujala. Hosté zvýšili náskok až po změně stran v 54. minutě, když se prosadil Vystrčil. Tato branka je uspokojila a od té chvíle začali hrát domácí. Vytvořili si několik příležitostí, ale hostující brankář Hroch byl k nepřekonání. Recept na něj našel až střídající Erdenebileg v 74. minutě, který vstřelil kontaktní branku. Domácí s snažili srovnat, to se jim však nepodařilo.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Martin Orlovský

Polešovice - Boršice u Bl. 2:1 (0:1)
Branky: 58., 87. Černoch M. - 8. Zimčík R.
ŽK: 76. Janík M., 90. Bartošík R. - 50. Hlůšek P.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jan Červinka (laik), František Motyčka (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Martykán M. (62. Bednařík J.), Lubojacký M., Kotek Z., Kordula T., Janík Z. (88. Korvas Z.), Janík M., Černoch M. (90. Hasoň J.), Běhávka J., Bartošík R. Trenér: Karel Přibyl.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Šimek Roman, Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek P., Hotař M., Halík M., Bobčík J., Bilík V. (62. Ondra P.). Trenér: Antonín Ježek.
Domácí vstoupili do utkání vlažně, za což je už v 8. minutě potrestal boršický Zimčík, který se dobře zorientoval ve skrumáži a slováckým nártem otevřel skóre utkání. Po důrazné domluvě domácího trenéra Polešovičtí zvýšili aktivitu, častěji se dostávali před vápno hostí, ale nabízené brankové příležitosti nedokázal ani jeden z hráčů proměnit ve vyrovnávací gól. Druhá půle se odvíjela v podobném duchu jako první, domácí měli míč častěji na kopačkách, hosté spoleháli na rychlé brejky. K vyrovnání vedla chyba hostujícího obránce, který nabídl šanci Černochovi a ten nadvakrát vyrovanal na  1:1. I nadále se hrál slušný fotbal s více šancemi na straně domácích. Rozhodnutí přinesla 87. minuta, kdy si na centrovaný míč pěkně naběhl Černoch a svým druhým gólem stanovil konečný výsledek na 2:1 pro Polešovice.
Nejlepší hráči: Martin Černoch - Petr Hlůšek