Fujerik střelcem jara

Fujerik střelcem jara
Uherské Hradiště Sport 12 / 04 / 2010

Lukáš Fujerik potvrdil i na ostravských Bazalech svoji výbornou jarní formu, když patří k nejnebezpečnějším hráčům Slovácka. Tentokrát se o jednu branku zasloužil a ke druhé neměl daleko.
Jak padla první branka? Zkuste celou situaci popsat.
Získali jsme míč ve středu hřiště. Kordula mě poslal kolmicí mezi obránce, kde jsem si míč zpracoval a tvrdou ranou prostřelil gólmana.
To ale nebyla jediná gólová možnost. Do střelecké listiny jste se mohl zapsat už v prvním poločase.
Ano. Kubáň to dával pod sebe. Švanci to perfektně strhl na první tyč a já jsem tam byl zcela sám. Levačkou jsem se snažil balon trefit. Škoda že jsem trefil doprostřed brány. Chtěl jsem to po zemi na zadní tyč, ale bohužel jsem trefil jenom střed. Baránek nohama dokázal míč zastavit.
Pět branek, to je hodně divoký výsledek. Byl divoký i samotný zápas?
Myslím, že to byl dobrý zápas, ve kterém jsme sahali aspoň na bod. Zase nám to uteklo mezi prsty. Vždycky dostaneme hloupé branky po situacích, kdy můžeme míč jednoduše odkopnout.
Na hřišti jste se hodně potýkal s Nevesem jak směrem dopředu, tak i při bránění. Jak jste ten vzájemný souboj viděl?
Neves jednu branku dal, při druhé asistoval. Vy jste jednu branku dal také a ke druhé měl blízko. Snažil se hodně útočit a já se snažil zase hodně bránit. Při mé brance se nestačil vrátit, já toho využil a dal gól. Branky, u kterých byl, padly po standardních situacích a tam máme hráče rozdělené. Kdo měl hlídat ho, to nevím, ale já to nebyl.
Neves je urostlý dynamický fotbalista. Projevovalo se to i na hřišti?
Je hodně silný v osobních soubojích. Měl jsem to hodně těžké. Když jsem měl míč na hlavu, tak jsem jej několikrát neměl šanci uhrát.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace