Branky: 71., 80. Rachůnek T., 6. Rachůnek M., 11. Moštěk M. - 49. Rozum R.
ŽK: 27. Maršálek M., 56. Moštěk M. - 27. Jurča A., 63. Šur V., 77. Mikulík Mi., 79. Hejda A.
Diváci: 100. Rozhodčí: Martin Zelený - Tomáš Tureček, Lumír Maršálek (laik).
Havřice: Rachůnek T. I. - Slavětínský R., Rachůnek T., Rachůnek M., Moštěk M. (85. Bania J.), Masařík P., Maršálek M., Klusák M., Janíček T. (72. Buráň R.), Havier J., Doležálek R.
Trenér: Václav Zámečník.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Omachlík D., Novák M., Mikulík Mi., Mikulík Ma., Ludvíček M., Jurča A., Hejda A., Hastík P. (46. Rozum R.), Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří otevřeli skóre již v 6. minutě, kdy se prosadil Michal Rachůnek. Domácím se podařilo vstřelit i druhou branku, kdy se uvolnil Moštek a nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří se díky čerstvému hráči Rozumovi prosadili a vrátili se do zápasu. Domácí více drželi míč, ale hostujícího Lašáka nedokázali prostřelit. To se povedlo až Tomášovi Rachůnkovi, který zužitkoval přihrávku od Klusáka a ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. O devět minut později to byl opět hráč Tomáš Rachůnek, který využil zmatku hostující obrany a krásným volejem prostřelil Lašáka.
Nejlepší hráči: Michal Klusák - Martin Ludvíček

Jarošov - D. Němčí B 2:0 (2:0)
Branky: 16., 40. Kováč P.
Diváci: 88.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jakub Šurmánek (laik), Marek Pochylý (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Příplata F., Penner M., Omelka Martin, Omelka Marek (79. Jurča T.), Němec M., Kováč P., Kaštánek M., Kamočai L. (56. Stojaspal M.), Jančík M., Hromada P.
Trenér: Radek Vyoral.
D. Němčí B: Kolísek A. - Talský J., Světinský L., Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal D., Pastorek P., Mahdal A., Hlaváček J., Daněk K., Bršlica Z.
Trenér: neuveden.
Dolní Němčí přijelo do Jarošova v oslabené sestavě a na hřišti to bylo znát. Domácí měli převahu, drželi míč a vytvářeli si šance. V 16. minutě po centru z pravé strany doslova dotlačil tělem míč za brankovou čáru Kováč, 1:0. Ve 40. minutě se celá situace zopakovala znova, pouze šel centr z levé strany a tentokrát Kováč dostal míč za čáru placírkou. Celý druhý poločas drželi domácí míč, ale směrem dopředu se jim nic nedařilo, žádná kloudná přihrávka, ani centr. V 70. minutě dokonce domácí Kováč neproměnil pokutový kop a tím zpečetil celý bídný druhý poločas. Na druhou stranu je třeba pochválit bojovný výkon hostí.
Nejlepší hráči: Hromada - Kolísek

Březová - Slavkov 4:0 (2:0)
Branky: 8. Uher J., 26. Ševčík P., 71. Pomajbík D., 79. Smítal Jo.
ŽK: 89. Pomajbík D. - 63. Švardala L., 79. Stojaspal R. Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Vitásek - Pavel Moravanský, Josef Janků (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J. (80. Šuránek D.), Ševčík P. (88. Ševčík T.), Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V. (75. Čaňa T.), Janků M. (82. Čaňo L.), Janků D., Frühauf P., Čaňo D. (84. Matějíček P.). Trenér: David Jurásek.
Slavkov: Pochylý P. - Švardala L. (76. Šustek R.), Šimek P., Stojaspal R., Sedlář A., Plšek J., Peter O. (72. Zámečník L.), Miroš J., Mikláš J., Mančík M. (59. Halík M.), Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Aktivitu hned od začátku utkání přebrali domácí, dařilo se jim držet míč na svých kopačkách a diktovat tempo hry. V 7. minutě se domácí dostali do první velké šance, která skončila sraženým míčem na roh a z následného rohu se prosadil hlavou Uher. Ve 26. minutě utekl hostující obraně domácí Ševčík a pohotově zvýšil na 2:0. Domácí šli do poločasové přestávky s dvoubrankovým vedením. Po změně stran se obraz hry nezměnil a aktivnější byli stále domácí a svoji snahu korunovali v 71. minutě, kdy zvýšil Pomajbík na 3:0. A v 79. minutě uzavřel gólový účet domácích přízemní střelou Smítal.
Nejlepší hráči: Josef Uher - Aleš Sedlář

Hluk B - Šumice 1:5 (0:2)
Branky: 68. Janča P. - 32., 48. Pilka S., 44. Kunovský R., 63. Floreš L., 77. Kelíšek M.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Martin Tokoš, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Gál M. - Straka J., Sabo J., Machala J., Janča P., Chytil R., Engler I. (66. Loutocký E.), Dekrét D., Botek Z., Blaško R. (66. Bachánek O.), Abrhám R.
Trenér: Luděk Loutocký.
Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Pilka S., Pilka I., Pančocha J., Ondřej V. (87. Lekeš J.), Mach M. (80. Juřeník M.), Kunovský R., Kelíšek M. (86. Láska D.), Jahoda D. (60. Ondřej T.), Floreš L. (72. Valášek P.). Trenér: Martin Zicha.
Utkání po celou dobu ovlivňoval silný vítr a od začátku dělal problémy oběma týmům. I přesto se dostali hosté do vedení ve 32. min. po rohovém kopu v malém vápně, kdy se nejlépe zorientoval Pilka a poslal míč do brány, 0:1. Ve 44. min. po přímém kopu se dostal k míči hostujícího hráč Kunovský a hlavičkou srovnal na 0:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Po změně stran ve 48. min. po centru opět skóroval Pilka na 0:3. Hosté zaútočili v rychlém „brejku“, kdy po krátkém centru dal v 63. min. Floreš gól a srovnal 0:4. Jediná šance domácích byla v 68. min, kdy snižoval Janča, který rozvlnil síť svým gólem na 1:4. V 77. min. se dostal ke střele hostující hráč Plíšek a tvrdou střelou k tyči skóroval na konečných 1:5.
Nejlepší hráči: Petr Janča - Stanislav Pilka

Jalubí - Topolná 5:2 (1:2)
Branky: 51. (p), 53., 57., 64. Gajdorus T., 9. Gajdorus L. - 12. Foltýn Jan, 26. Hoferek J.
ŽK: 16. Ulman T., 22. Trefilík Z., 60. Nosek D. - 51. Zelinka D., 58. Hoferek P.
Diváci: 150. Rozhodčí: Štěpán Martykán - Denis Fridrich, Petr Oharek (laik).
Jalubí: Mlčák P. - Žaluda J., Zapletal M., Ulman T., Trefilík Z. (46. Jungman M.), Nosek D., Klajn P. (87. Horák T.), Janeček L., Gajdorus T. (89. Kura P.), Gajdorus L. (72. Gajdošík J.), Botek J. (80. Andrýsek M.).
Trenér: Marek Burián.
Topolná: Polášek L. - Zelinka D., Válek A., Stuchlík M. (82. Zelinka M.), Jurčík T., Hoferek P. (81. Dohnal P.), Hoferek O., Hoferek J., Foltýn Jan, Foltýn Jakub, Elfmark A.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Utkání mělo velmi dobrou úroveň, kdy se domácí ujali míče v 9. minutě střelcem Lukášem Gajdorusem a skórovali na 1:0. O tři minuty později hosté vyrovnali Janem Foltýnem na 1:1. Ve 26. minutě se hosté dostali opět do vedení Hoferkem na 1:2. Ve druhém poločase domácí překvapili hosty velmi akčním nástupem, když v 51. minutě z pokutového kopu Tomáš Gajdorus vyrovnal na 2:2. Poté tentýž hráč vstřelil v 53. minutě opět gól a domácí šli do vedení na 3:2. V 57. minutě zvýšil tentýž hráč na 4:2. V 67. minutě Tomáš Gajdorus upravil stav na konečných 5:2. Domácí přehráli hosty v druhém poločase po všech stránkách a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Tomáš Gajdorus - Pavel Hoferek

Kněžpole - Bánov 3:1 (2:1)
Branky: 26. Belák M., 33. Hančík D., 80. Maršálek A. - 16. Franc L.
ŽK: 75. Hančík D. (Kněžpole). ČK: 83. Velecký R. (Bánov). Diváci: 95.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Lukáš Hruboš (laik), Břetislav Polanský (laik).
Kněžpole: Janků T. - Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Maršálek A., Kozelek M., Hruboš P. (65. Palčík R.), Hančík D. (88. Mazůrek A.), Flíbor D., Brázdil J. (84. Grebeníček P.), Belák M. (68. Kašný P.).
Trenér: Radim Palčík.
Bánov: Goroš P. - Velecký R., Skočovský D., Polanský T. (88. Černý O.), Polanský L., Mahdalíček P., Mahdal D., Kejkrt D. (87. Polášek M.), Helebrand M., Franc L. (54. Bobek P.), Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Od první minuty byli hostující lepším celkem. V 16. minutě krásně přihrál míč Mahdalíček a Franc se uvolnil a otevřel skóre hostů, 0:1. Od 20. minuty se změnilo tempo a domácí byli lepším mužstvem. Ve 26. minutě centroval z levé strany Remeš a Belák srovnal na 1:1. O sedm minut později tentýž hráč centroval z levé strany a Hančík upravil na poločasové skóre 2:1. Domácí mohli zvýšit na 3:1 už v 54. minutě, ale Adam Maršálek netrefil z malého vápna prázdnou bránu. V 80. minutě z pravé strany centroval Hančík a Maršálek se nádherně trefil a ukončil zápas výsledkem 3:1.
Nejlepší hráči: Dominik Hančík - Lukáš Franc

Bílovice - Uh. Ostroh 0:3 (0:1)
Branky: 68., 87. Pavlas Z., 32. Ondroušek M.
ŽK: 26. Pavlas Z., 83. Beneš T. (Uh. Ostroh). Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Bednář - Milan Fury, Miroslav Raichel (laik).
Bílovice: Kročil J. - Žůrek A. (46. Semela E.), Zlámal Z., Věrný R. (62. Otáhal L.), Sedlář A., Kaňovský M., Hlaváček P. (82. Hrňa M.), Heger D., Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O.
Trenér: Radek Pekárek.
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Větříšek A., Uřičář J. (68. Beneš T.), Šálek R., Pavlas Z., Ondroušek M., Nováček T., Kovařík M. (49. Šlapák J.), Horák M., Durna M. (84. Mrkva T.), Čápek J.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Od začátku utkání působili fotbalověji hosté z Uh. Ostrohu, ale k první šanci se dostali domácí, když byla ve 20. minutě odkryta po rohovém kopu brána, ale Čechmánek ze čtyř metrů přestřelil. Ve 32. minutě zahrávali hosté rohový kop, dva domácí hráči se srazili v pokutovém území, čehož využil Ondroušek, pro nějž nebyl problém rozvlnit síť.  Ve 42. minutě mohli zvýšit Ondrouškem, který ze dvou metrů přestřelil. Ve druhém poločase se hra nezměnila, v 68. minutě nevyšel domácímu celku ofsajd systém a Pavlas postupoval sám na bránu, obešel brankáře a zvýšil na 0:2. V 87. minutě Šálek vybojoval míč ve středu pole, chytře přihrál na pravou stranu Pavlasovi, který pečetil zasloužené vítězství hostů, 0:3.
Nejlepší hráči: Ondřej Čechmánek - Michal Horák