Garžík vítězem dvanáctého kola

Garžík vítězem dvanáctého kola
Slovácko Sport 26 / 10 / 2009

Slovácká sedma 12. kolo

Ve dvanáctém kole Slovácké sedmy zvítězil s dvanácti body Karel Garžík z Uh. Hradiště. V celkovém průběžném pořadí se na první místo vyhoupl Vít Kozelek z Kněžpole. Na jeho kontě je zatím 93 bodů. Do konce soutěže zbývají poslední dvě kola.
12 Garžík K. (UH).
11 Thomayerová J. (UB), Štěpaník M. (Babice), Ševčík P. (UB).
10 Berec L. (Bystřice p/L.), Grebeníček J. (O.N. Ves), Šimík V. (Kostelany n/M.), Svoboda P. (Mor. Písek), Schön J. (Mistřice), Kostková M. (Kroměříž), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč).
9 Ludvíček J. (Boršice), Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Mazurková J. (UH), Omelka J. (Bánov), Vacula L. (UB), Kučík I. (Jankovice), Schnürmacherová J. (UB), Šurmánek M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Kadlčík M. (Popovice), Vacula P. (UB), Máčala J. (Vážany), Adamík O. (Huštěnovice).
8 Kožušník S. (Ořechov), Brázdil Z. (UH), Pongo Ľ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Kozelek F. (Topolná), Hamrlík F. (UH), Slováček K. (UH), Borýsek Z. (UH), Prokeš M. (SM), Kolaja A. (Svárov), Lukš K. (SM), Plundrák M. (Mor. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Kundera M. (SM), Schön M. (Mistřice), Melichárek V. (Jar.), Měrka R. (Mařatice), Rozsypálek Z. (Jalubí), Juračka M. (Sady), Pospíšil A. (Bílovice), Krsičková M. (Sušice), Mikulka L. (UH), Abrhámová M. (UH), Remeš L. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Kozelek O. (Kněžpole).
7 Janečka M. (St. M.), Hubáček A. (Kun.), Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík S. (UH), Kopeček K. (UB), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Ševčík J. (Veletiny), Javor J. (Vlčnov), Červenka J. (Tupesy), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Hanák K. (UB), Kalina L. (UB), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacher F. (UB), Krpal A. (Stříbrnice), Kraváček B. (Kudlovice), Buš V. (Kudlovice), Rozsypálek M. (Jar.), Večeřa P. (UH), Koumar R. (Mistřice), Gabriel P. (UH), Hykl D. (Jar.), Jelínek L. (UH), Pipal V. (Sady), Krsička P. (Sušice), Rýc F. (Svárov), Vaškových L. (UH), Kaňovský M. (Bílovice), Mikulka L. (Topolná), Janošek T. (Kudlovice), Glac J. (O.N.Ves).
6 Kovařík L. (UO), Křůmal F. (Březolupy), Lysoněk F. (Jar.), Blaha K. (Huštěnovice), Mikulec F. (UH), Vávra J. (Tupesy), Srnec J. (UB), Maroňák V. (UH), Svoboda L. (Podolí), Janošek A. (Kudlovice), Piňos F. (Hluk), Fusek M. (SM), Berecka V. (Březolupy), Mařák I. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Pavlíček P. (Újezdec), Kovařík Z. (Sady), Šťasta J. (Huštěnovice), Zajíc Z. (Březolupy), Weintrittová M. (Míkovice), Pospíšil R. (Bílovice), Šurmánková A. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Doležal T. (UH), Michalec R. (UH), Kirchner M. (Kun.), Sklenka D. (Ořechov), Slováčková M. (SM), Bartoň P. (Buchlovice), Hanáček P. (Kun.), Dohnal T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Byčan M. (UH), Vaškových M. (UH), Janečková M. (Tupesy), Bělovský M. (Kněžpole), Fiala T. (UH), Gajdošík P. (Topolná).
5 Kyncl J. (SM), Brož Z. (Jar.), Procházka J. (Tupesy), Měrka M. (Jar.), Medek J. (Topolná), Salvet L. (Bojkovice), Křiklavová M. (Osvětimany), Schneider J. (UH), Vaculová L. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Kaňovský T. (Bílovice), Pavelka S. (Kudlovice), Rýc Z. (Svárov), Hubáček P. (Březolupy), Janošková A. (Kudlovice).
4 Remeš V. (Kněžpole), Dobeš A. (UH), Hyklová M. (Jar.), Volčík V. (UH), Brhel M. (SM).
3 Bánovský A. (Kněžpole), Šupka F. (Kun.).
2 Bělovská J. (Kněžpole), Horká V. (Buchlovice).
Správné výsledky:
2:0, 4:2, 0:4, 2:0, 3:0, 2:2, 1:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace