Gazda stále pálí ostrými

Uherský Brod Sport 01 / 06 / 2018

Inlinehokejisté IHC Uherský Brod stoupají extraligovou tabulkou, aktuálně už figurují na šesté pozici, když se o ještě lepší pozici připravili zbytečnou porážkou na půdě Mission Roller Brno. Chuť si však spravili u posledních Boskovic.
Brno - UH. BROD 8:6
I když Broďané pětkrát vedli, naposledy 5:4 ve 38. minutě, nakonec se domů vraceli s prázdnou. Závěr zápasu totiž naprosto nezvládli, v následující osmiminutové pasáži hned čtyřikrát inkasovali, což jim zlomilo vaz. Heča a spol. přitom dlouho tahali za delší konec, když je v naději držel nezastavitelný kanonýr Daniel Gazda, který svou střeleckou sbírku rozšířil o čtyři zásahy do černého. Domácím vyšla sázka na útočnou kartu, proti které soupeř ze Slovácka nenašel účinnou protizbraň. Branky: Gazda 4, Pavlůsek, M. Haloda. Čtvrtiny 2:3, 1:0, 1:2, 4:1.
Boskovice - UH. BROD 5:11
Borci od Olšavy na soupeře vtrhli jako velká voda, svírali jej v útočných kleštích, ale na úvodní gól si počkali až do druhé části, kdy zlomil kouzlo brankáře Schejbala střelou zápěstím Budil. Závěr čtvrtiny patřil Gazdovi, který hattrickem zajistil Broďanům náskok 4:2. Vedení hosty uklidnilo a rozjeli exhibici, která vyhnala z klece Schejbala. Jenže ani brankářská rošáda domácím nepomohla, na prahu 39. minuty prohrávali 2:10. Uherský Brod už závěr dohrával pouze z povinnosti, na což doplatili třemi inkasovanými góly. Branky: Gazda 4, Janota 2, Budil, Mikulec, Heča, Venclík, Pavlůsek. Čtvrtiny 0:0, 2:4, 0:4, 3:3.
UH. BROD: O. Haloda - Budil, Heča, Mikulec, Hložánek, Venclík, Pavlůsek, M. Haloda, Gazda, Mrázik.