Gazdíkovy girls pálily jako u Verdunu

Uherský Brod Sport 01 / 10 / 2018

Souboj divizních nováčků se proměnil ve hru kočky s myší. Fotbalistky ČSK Uherský Brod si cestičku ke třem bodům vydláždily už po čtvrt hodině hry, kdy vedly 2:0.
UH. BROD - Držovice 5:1
Kouč Jan Gazdík po dvou porážkách překopal sestavu a měl šťastnou ruku. Největší změny? Do branky se postavila stoperka Macková a na její post útočnice Šmilauerová. Broďanky byly od začátku aktivnější, za deset minut spálila tři tutovky Kovaříková, aby se tak prosadila o minutu později až Dufková. Když pak po čtvrt hodině hry udeřila Dvořáková, karty byly rozdány jasně. Scénář neovlivnila ani branka Držovic do kabin. Jejich výběru totiž došly fyzické síly a čelil nátlakovému fotbalu žen ČSK. „Soupeř byl pro nás velkou neznámou, ale zápas jsme zvládli. Vytvořili jsme si obrovské množství šancí. Kdybychom využili jen polovinu, vyhrajeme ještě vyšším rozdílem. Skvělou partii sehrála Kovaříková,“ hodnotil brodský kouč Gazdík.
Branky: Dufková 2, Dvořáková 2, Kovaříková. Poločas 2:1.
UH. BROD: Macková - Jurčová, Šmilauerová, Natálie Vrábelová, Vidová - Uhrová, Chovancová, Chvílíčková- Kovaříková, Dufková, Dvořáková.