Genderově vyváženo!

Genderově vyváženo!
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 03 / 05 / 2022

Martin Omelka z Jarošova se utká v boji o dvě láhve vína z Vinařství Modrá s Alenou Ševčíkovou z Uherského Brodu. Ani po pěti kolech to nevypadá na únik žádného z tipérů. Dokonce dvojice žen se drží v pětici nejlepších.

12 M. Omelka (Jar.), A. Ševčíková (UB).
11 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Stašek (Tupesy), M. Jakšík (Nedachlebice).
10 A. Zpěvák (Sady), J. Procházka (Tupesy), V. Kadlčíková (Popovice), I. Kučík (Jankovice), M. Kundera (SM).
9 T. Doležal (UH), J. Hřib (Šumice), V. Vlk (Jalubí), A. Sojáková (Nedakonice), M. Schön (Mistřice).
8 Z. Michalcio (UH), R. Holásek (UH), O. Adamík (Huštěnovice), D. Marášek (Nedachlebice), L. Kocábová (Nedachlebice), J. Horký (Nedakonice), A. Pauřík (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí), V. Volčík (UH), K. Blaha (Huštěnovice), A. Kolaja (Svárov), P. Večeřa (UH), J. Pauřík (Kun.), M. Šurmánek (Jar.), P. Ševčík (UB), Z. Mahdalík (Korytná), J. Matulka (UH).
7 F. Kocáb (Nedachlebice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jar.), F. Rýc (Svárov), L. Lekeš (Bánov), V. Tomáštík (UH), M. Bartošík (UH), M. Kotásková (UH), D. Hykl (Jar.), J. Mazůrek (Kun.), M. Janůšek (UH), L. Kovařík (UO), F. Kozelek (Topolná), L. Hanáček (UB), J. Medek (Topolná), L. Fiala (UH), V. Marášek (Nedachlebice).
6 L. Kalina (UB).
5 M. Doležalová (UH), L. Bartoňová (Buchlovice), J. Šurmánek (UH).
4 L. Kalinová (UB), K. Garžík (UH), J. Čech (UH), J. Schneider (UH), M. Frola (SM).

Celkový stav po pěti kolech:

48 Z. Bělovský (Kněžpole).
47 V. Marášek (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jar.).
46 M. Kotásková (UH).
45 T. Doležal (UH), L. Fiala (UH), L. Kocábová (Nedachlebice).
44 A. Zpěvák (Sady), A. Pauřík (Kněžpole).
43 Z. Mahdalík (Korytná), J. Matulka (UH), M. Jakšík (Nedachlebice).
42 K. Blaha (Huštěnovice), J. Horký (Nedakonice), P. Ševčík (UB), F. Kozelek (Topolná), J. Hřib (Šumice).
41 M. Rozsypálek (Jar.), I. Kučík (Jankovice).
40 P. Večeřa (UH), J. Stašek (Tupesy), A. Ševčíková (UB), J. Pauřík (Kun.), F. Kocáb (Nedachlebice).
39 L. Hanáček (UB), Z. Michalcio (UH), F. Rýc (Svárov), L. Lekeš (Bánov), A. Kolaja (Svárov).
38 V. Volčík (UH), O. Adamík (Huštěnovice), J. Procházka (Tupesy).
37 L. Kalinová (UB).
36 V. Kadlčíková (Popovice).
35 J. Čech (UH), J. Mazůrek (Kun.), M. Frola (SM).
34 L. Kalina (UB), D. Hykl (Jar.), M. Schön (Mistřice), A. Bánovský (Kněžpole), V. Vlk (Jalubí), L. Kovařík (UO), J. Medek (Topolná).
33 M. Bartošík (UH), M. Kundera (SM), D. Marášek (Nedachlebice), R. Holásek (UH), K. Garžík (UH), M. Doležalová (UH).
32 M. Omelka (Jar.), Z. Rýc (Svárov), V. Remeš (Kněžpole).
31 V. Tomáštík (UH).
29 L. Bartoňová (Buchlovice).
28 M. Janůšek (UH).
27 L. Remeš (Kněžpole).
25 S. Soukup (Nedachlebice), O. Bláha (Mistřice), A. Sojáková (Nedakonice).
22 M. Jančová (D. Němčí).
21 V. Jahoda (Nivnice), J. Šurmánek (UH).
20 M. Křiklavová (Jarošov).
16 J. Schneider (UH).
9 J. Veselý (Mistřice).
3 J. Kazík (Sušice).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace