Generálku pokazil finiš

Uherské Hradiště Sport 19 / 09 / 2022

Hokejisté HC Uherské Hradiště v generálce na nedělní start krajské ligy v Hodoníně prohráli na domácím ledě s brněnskou Technikou. Ještě na začátku 49. minuty přitom vedli 6:4…

UH. HRADIŠTĚ - Technika Brno 6:7

Kouč Lukáš Kašný vyrukoval na soupeře s několika novými tvářemi, na zkoušku je v týmu Lašák, Löbl a Skřivánek, z juniorů přišli Witoš, Mištúrik, Ančík a Vögl.

Start měli lepší hosté, kteří se ujali vedení v přesilovce, ale Hradišťští do přestávky dvěma góly v početní výhodě skóre otočili. Zápasová houpačka pokračovala ve druhé části, kdy na ukazateli nejdříve svítil stav 2:3, ale v po druhé třetině to bylo 5:4. Když pak ve 46. minutě Jurča zařídil dvoubrankový náskok, zdálo se, že domácí generálku zvládnou. Jenže finiš patřil Technice, která soupeři třemi góly pokazila sobotní večer. Branky: Lašák, Řezníček, D. Pavlůsek, Vögl, Witoš, Jurča. Třetiny 2:1, 3:3, 1:3.

UH. HRADIŠTĚ: Jakubčík (31. Kašpárek) - Řezníček, Z. Fridrich, Větříšek, Beneš, T. Pavlůsek, D. Pavlůsek, Burša, Kršjak, Petřík, Němec, Witoš, Mištúrik, Lašák, Ančík, Skřivánek, Jurča, Löbl, Vögl.

autor: hol, ceh