Gól Janíkové na body nestačil

Uherské Hradiště Sport 20 / 08 / 2019

Ostrá premiéra na lavičce prvoligových fotbalistek 1.FC Slovácko trenérovi Petru Bláhovi zhořkla. Jeho svěřenky se na prahu nové sezony překvapivě poklonily Lokomotivě Brno.
SLOVÁCKO - Brno 1:2
Moravské derby se hrálo stejně jako na jaře na hlavním stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. Už v 19. minutě v souboji osmiček faulovala pronikající kapitánku Janíkovou ve vápně Pušková a sama faulovaná bezpečně proměnila pokutový kop. Jenže už za pět minut Brňanky vyrovnaly a po přestávce převážily misky vah na svou stranu. I když se domácí hráčky snažily, alespoň na vyrovnání nedosáhly. Branka: Janíková. Poločas 1:1.
SLOVÁCKO: Růžičková - Waltrová, Holá, Janíková, Pěčková (57. Strožová), Krejčířová, Šperová, Molková, Sedlačíková, Janků, Šenkeříková (69. Žufánková).