Gól jsem dát nechtěl

Gól jsem dát nechtěl
Uherské Hradiště Sport 25 / 07 / 2011

Jediným střelcem předligové generálky se stal Václav Ondřejka, který chladnokrevně obhodil gólmana Blahu a v pohodě skóroval. Byla to jeho první branka v přípravě, ale radost mu moc neudělala. V zimě mně to v přípravě padalo a pak v lize nic. Proto jsem si před letní přípravou říkal, že v přípravě nechci dát gól, ať mi to tam začne padat až v lize. (úsměv)
Jak byste vůbec hodnotil generálku?
Z naší strany byl zápas trochu nepovedený, ustrašený. Trochu jsme z toho špatní. Jdeme ale dál. Vloni jsme také hráli generálku s Opavou a uhráli jsme utrápené vítězství 3:2 a liga pak začala dobře. Věříme, že to letos bude podobné.
Nebyl jste z toho přece jen nervózní, že vám to v přípravě nepadalo?
Nervózní jsem určitě byl. Můj výkon nebyl úplně optimální. Dostal jsem to i sežrat od některých kluků. Je to ale za námi a já věřím, že v lize to bude lepší.
Zkuste svoji branku proti Opavě popsat. Vypadalo to, že váš lob mine branku, ale ještě jste jej stačil doběhnout.

Ne, ne. Já to tak chtěl. Chtěl jsem si obhodit brankáře a pro míč si ještě doběhnout.
V zápase jste se nepohyboval úplně na hrotu, ale spíše jste hrál pod hrotovým útočníkem. To je nový prvek ve hře Slovácka?
Můj styl bude odlišný. Třeba to soupeře zmate. Když jsem ale v útoku s Doškem, tak do rychlostních soubojů budu chodit já.
V útoku máte nového parťáka. Jak se vám s Liborem Doškem spolupracuje?
Výborně. On na sebe váže vždycky aspoň dva útočníky a já tam mám více prostoru. Toho bych chtěl využívat. Samozřejmě bych chtěl těžit i ze sklepávaných a prodlužovaných míčů.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace