Gól věnoval manželce

Gól věnoval manželce
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 13 / 09 / 2010

Střeleckou smůlu na Slovácku konečně protrhl Ladislav Volešák, který si už pomalu přestával v novém působišti věřit. Dokonce se přestal holit a po neproměněné penaltě v Břeclavi se nechal slyšet, že je hodně psychicky dole.
Přišlo to za minutu dvanáct a jsem rád, že jsem potvrdil výsledek na dva nula. Už jsem z toho byl opravdu nervózní. Osm zápasů v lize, řada šancí a prostě to tam nechtělo spadnout. Dnes jsme to s Ilijou vyřešili výborně a z gólu mám radost.
Vous, který máte na tváři, souvisí s tou střeleckou pauzou?
Po třetím kole jsem řekl, že dokud nedám branku nebo dokud se mi nenarodí dítě, které čekáme zhruba za měsíc, tak se nebudu holit. Dřív jsem to stihl s gólem.
Tak tu svoji premiérovou trefu popište.
Pěkně jsme to s Ilijou vykombinovali, vyměnili si míče. On mi to přihrál krásně před prázdnou bránu a to kdybych neproměnil, tak už nevím, co bych za góly chtěl dávat.
Blízko brance jste byl i na konci první půle. Co tomu chybělo?
„Chybělo tomu lepší zamíření. Byl tam velký chumel hráčů a já jej chtěl jenom propálit. Vyrazilo¨proti mně asi šest fialových dresů a já jsem jen zavřel oči. Chyběl tomu metr.
Stejně jako trenér jste působil na jihu Čech. Trenér vítězství slavit nebude. Co vy?
Před zápasem jsem si říkal, že kdybych náhodou vstřelil branku, tak bych se neradoval. Já jsem se radoval jenom pro manželku na tribuně. V osmém měsíci ještě se mnou trpí na tribuně, tak jsem ten gól věnoval jí.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace