Gólová přestřelka pro Bojkovice

Slovácko Sport 30 / 08 / 2012

Jediným celkem bez ztráty jsou již jen Nedachlebice

Příluky - Březolupy 1:2 (0:1)
V první půli hosté ovládli hru, z řady šancí se ale ujala jen střela Chaloupky ve 20. min. Po přestávce domácí přidali a v 81. min. srovnali stav. Hosté se ale rychle otřepali a dali Kuklou vítězný gól.
Hluk - Kvasice 4:2 (2:2)
V první půli viděli diváci zajímavý souboj, dramatických okamžiků před oběma brankami bylo dost. Domácí šli do vedení v 9. min., kdy po rychle rozehrané standardní situaci hlavou usměrnil míč do sítě Zlínský. Hosté byli nebezpeční a ve 36. min. dali dva slepené góly Večerkou a Lepšou, který potrestal hrubku domácích zadáků. Do kabin se šlo nakonec za nerozhodného stavu, domácí srovnali zásluhou O. Machaly. Po přestávce hosté hrozili z rychlých brejků, ale v jejich rozletu je přibrzdil O. Machala. Vzápětí uviděl červenou kartu hostující Musil a přesilovku využil v 82. min. Dohnal.
Kněžpole - O.N.Ves 2:0 (0:0)
V první půli oba celky hrály takticky a čekaly na chybu soupeře, ani jeden celek se do vyložené šance nedostal. Po přestávce se úroveň hry zvedla, a to hlavně zásluhou domácích, kteří svého protivníka přehráli. O branky se postarali Brzica v 63. a Balaštík v 78. min.
Bojkovice - Žalkovice 7:4 (2:1)
 V Bojkovicích byla k vidění nevídaná přestřelka, za kterou by se nemusel stydět ani klasický filmový western. Žalkovičtí celý zápas jen dotahovali, ani jednou se nedostali do vedení a bojkovická Slovácká Viktorka si tak jako nováček soutěže připsala první zářez na své pažbě v I.A třídě. O gólové hody se na domácí straně zasloužili dvougólový Varga, Hladík a Vacula, jedenkrát se prosadil Prekop. Hostům k zisku alespoň jednoho bodu nestačil ani hattrick Veselého a trefa M. Janečky. Především ve druhé půli byla útočná stavidla otevřena dokořán a domácí diváci se při gólovém galapředstavení výborně bavili.
Ořechov - Nedachlebice 1:3 (0:2)
Hosté byli v utkání lepší a fotbalovější, už v první půli si vytvořili rozhodující náskok, o což se zasloužil Zoubek přesnými trefami z 22. a 38. min. Když tentýž hráč přidal ve 48. min. další branku, bylo o osudu zápasu rozhodnuto, hosté si v poklidu hlídali náskok. Domácí se prosadili Rezkem až v 72. min., hosté další drama už nepřipustili.
Fryšták - Dol. Němčí 3:3 (2:3)
Na hřišti nováčka hosté nezachytili nástup a v 18. min. prohrávali 2:0. Poté se zvedli a převzali taktovku a dokázali do konce poločasu ještě skóre otočit zásluhou branek L. a T. Kadlčka, a Zimčíka. Po změně stran byla hra vyrovnaná a domácí po hodině hry vyrovnali i stav. Oba celky dohrávaly bez vyloučeného hráče.
Újezdec - Mladcová 2:3 (2:2)
Hosté domácí zaskočili a po půlhodině vedli dvoubrankovým náskokem. Domácí se ale vzchopili a ještě do přestávky vyrovnali Gregorem a Slintákem. Po změně stran oba celky útočily a diváci viděli atraktivní hru. Svou třetí branku dal hostující Jaroš a domácí v závěrečném náporu nastřelili břevno. U domácích velmi dobře zachytal Fojtík.