Gólová přestřelka pro Osvětimany

Zlínský kraj Sport 21 / 02 / 2010

Na turnaji v Napajedlích potrápil Částkov Mladcovou, březolupský gólman Uhlík nasázel Babicím čtyři góly

K již odstartovaným zimním turnajům se o víkendu přidal i ten v Napajedlech. Vstup na něm vyšel fotbalistům Zlámance, ale i Částkova, kteří remizovali s Mladcovou. Na turnaji v Uh. Brodě si domácí fotbalisté poradili s Ostrožskou Novou Vsí.

VTP Pelka Staré Město
Staré Město - Buchlovice 4:1 (1:0)
Vyrovnaný úvod vystřídala v polovině prvního dějství převaha Staroměšťanů, kterým ještě vyšší výhru překazil vynikající buchlovický brankář Dvořák a také špatná koncovka.
Branky: Rosůlek 3, Vlček - Mikula
Nedachlebice - Koryčany 2:6 (0:2)
Co se týče proměňování šancí, hosté si byli v kramflecích jistější. Třebaže se ve druhé půli Nedachlebice snažily zvrátit stav, branky padaly do jejich sítě.
Branky: Křenek, Ryška - Lisko 3, Jurčík, Jančík, Kováč.
Zlechov - Osvětimany 4:7 (1:3)
Utkání přineslo bohatou brankovou podívanou. O výhře rozhodla kvalita a zkušenost Osvětiman, které zaslouženě Zlechov přemohly.
Branky: Zajíc 2, Kedra, Uher - Dobeš 2, Blecha 2, Brhel, Drobil, Křemeček.

Barumcontinental Cup
Kněžpole - Lůžkovice 4:1 (2:0)
Od úvodního hvizdu rozhodčího se taktovky chopili Kněžpolští, kteří soupeře jasně přehrávali. Po poločase se dostala na hřiště i střídačka, přesto svěřenci kouče Petra Jurníka přesvědčivě zvítězili.
Branky: Kowalík, Šustr, Chudárek, Kozelek.

Janáček Cup Uh. Brod
Uherský Brod - Ostr. Nová Ves 4:2
Dotřetice všeho dobrého se neosvědčilo u fotbalistů Ostrožské Nové Vsi, kteří si po dvou výhrách připsali první prohru. Tu jim uštědřil divizní Uherský Brod.
Branky: Ligas, Daněk, Kostelník, Lukeš - Máčala, R. Šálek.
Uh. Brod dorost - Havřice 1:2
Branky: Plšek - Rachůnek, Kadlček
Horní Lhota - Bojkovice 0:5
První utkání po měsíci přípravy zvládli svěřenci trenéra Hořáka na jedničku. Soupeře z nižší třídy porazili s přehledem.
Branky: Floreš 3, Spáčil, Mlček

Napajedla Cup

Mladcová - Částkov 4:4 (2:2)
Rozdíl čtyř tříd nebyl v utkání vůbec poznat. Téměř kompletní kádr Mladcové byl kvalitní hrou Částkova zaskočen. Ve vyrovnaném utkání si tak Částkov připsal cennou remízu.
Branky: Krejčiřík 2, Řezníček, Vašek
Zlámanec - Napajedla dor. 5:0 (1:0)
V prvním utkání po zimní přípravě chybělo trenéru Řezníčkovi sedm hráčů základní sestavy. I přes tento fakt si s dorostenci Napajedel poradili, i když v první půli dokázali mladíci vzdorovat, po přestávce ale odešli po fyzické stránce
Branky: Štefka 2, Sladil 2, Fridrich.

Přípravné zápasy
Jalubí - Tupesy 1:4 (0:3)
Utkání mezi Jalubím a Tupesy bylo jednostrannou záležitostí. Tupeští si do poločasu vytvořili příznivý náskok, díky němuž se na hřišti objevili i dorostenci. Přestože po změně stran Jalubští zahrozili dvěma šancemi, vše měl pod kontrolou brankář Tupes.
Branky: Drška 2, Bureš, M. Gejdoš.
Ořechov - Veselí 1:3 (1:1)
V první půli se většinou hrálo na polovině Veselí, ale po obrátce se aktivita Ořechova přenesla na kopačky soupeře, který ji dokázal zúročit ke dvěma brankám navrch. Jedné docílil z penalty po faulu brankáře Kuchaře.
Branka: Trlida.
Březolupy - Babice 11:1 (2:1)
V zápase Březolup s Babicemi se děly věci. Nejenže Březolupy pálily jako u Verdunu, ale nejlepším střelcem se stal gólman Uhlík, který nastoupil až do druhého poločasu. „Po dlouhé době jsem měl k dispozici dva brankáře. Jeden z nich dlouho nechytal, tak jsem ho nechal celý zápas a Uhlíka jsem poslal do útoku. Za poločas zaznamenal čtyři trefy, takže jsme možná našli nového kanonýra,“ vtipkuje trenér Pavel Strakáč.
Branky: Uhlík 4, Vávra 2, Kundrt 2, Johaník, Bernatík, Pavlík.
Kunovice - Slovácko C 2:2 (1:1)
Kunovice hrající základní třídu si proti Slovácku C z I. A třídy ostudu netrhly. Papírově silnějšímu celku se ve druhé půli zranili hráči, a tak dohrával pouze o deseti. „Kunovice jsou velmi dobrý mančaft, běhavý a rychlý,“ pochválil soupeře kouč Slovácka Pochylý.
Branky: Remeš, Balaštík - Šenk, Maniatis z pen.
Blatnice - Hluk 5:2 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání byli hráči Blatnice pohotovější ve využívání svých šancí. Hluk naopak hlavně v první půli své šance nedokázal využít, po změně stran to pak bylo ze strany Hluku spíše trápení.
Branky: Miroš, Rybnikář
Další zápasy: Veselí ml. dor - Vnorovy dor. 2:4, Veselí st. dor - Vnorovy 4:2, Kněždub - KEN Veselí 4:0

autor: sal, hor