Gólová přestřelka v Újezdci bez vítěze

Slovácko Sport 06 / 06 / 2012

Újezdec - 1.FC Slovácko C 4:4 (2:3)
 Bojovné a dramatické utkání, ve kterém se oba celky střídaly ve vedení. V 5. min. vedli domácí 2:0, v 17. min. už bylo vyrovnáno a do konce poločasu techničtí hosté ještě přidali další branku. Domácí po přestávce přidali a dostali se do vedení 4:3, o které ale v závěrečné minutě přišli. Branky: Kobzinek 2, Gregor 2 - Paška, Maděrka, Borusík, Bučák.
Ořechov - Příluky 1:1 (0:1)
 Hosté šli do vedení ve 4. min., chybu domácích zadáků potrestal Nesvadba. Domácí se těžko dostávali do tempa, i když měli více ze hry, nedokázali se dostat do šance. Až v 80. min. hosté zahráli v šestnáctce nedovoleně a Trlida z nařízené penalty vyrovnal.
Mladcová - Kněžpole 3:2
Vedoucí mužstvo vedlo už dvoubrankovým rozdílem, domácí v utkání výborné úrovně dokázali otočit skóre. Branky: Jaroš, Vaněk D., Dlabač - Biháry, Staroba.
O. N. Ves - Prakšice 2:0 (2:0)
Hosté nastoupili pouze v deseti a od 16. min. prohrávali brankou Pokorného. Domácím stačil k zisku bodů pouze průměrný výkon, ve 36. min. si dali hosté vlastní gól a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto.
Kvasice - Březolupy 3:0