Hastík se opět připomněl hattrickem

Slovácko Sport 14 / 09 / 2012

Okresní soutěž 5. kolo

D. Němčí B - Buchlovice 4:2 (2:1)
Branky: 11. Krchňáček M., 45. Mikulec M., 72. (p) Stojaspal Mar. st., 83. Světinský A. - 32., 85. Procházka J.
ŽK: 25. Škařupa P., 47. Ježek V., 78. Daněk L., 80. Mikulec M., 90. Stojaspal Mar. st. - 22. Kristýnek R., 67. Hlůšek P.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Milan Pochylý (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
D. Němčí B: Kadlček J.. - Škařupa P. (38. Zimčík L.), Světinský A., Stojaspal Mar. st., Salát J., Pěrka S., Mikulec M., Krchňáček M., Ježek V., Hlaváček J., Daněk L. Trenér: Miroslav Baroň.
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z. (75. Prášilík P.), Šarata R., Procházka J., Mikula J., Křiva D., Kristýnek R., Hlůšek P., Gavenda J., Belant L. Trenér: Josef Křiva.
Do utkání lépe vstoupili domácí, když již v 11. minutě obstřelil hostujícího brankáře Krchňáček - 1:0. Hosté se poprvé dostali do útoku až ve 32. minutě a hned z první šance dali branku - 1:1. V poslední minutě 1. poločasu Zimčík zahrával rohový kop, Krchňáček míč přenechal Mikulcovi a ten hlavou přímo trefil horní růžek hostující svatyně a upravil poločasový výsledek na 2:1. V 72. minutě po rohu hostující obrana stáhla na zem Krchňáčka a kopal se pokutový kop, ke kterému se postavil Martin Stojalsal a upravil skóre na 3:1. V 83. minutě šli Krchňáček a Světinský na brankáře a Světinský zakončil přímo do šibenice - 4:1. Hosté se nevzdávali a dvě minuty na to po zmatku v domácí obraně tečoval míč do prázdné branky Procházka. Do konce utkání se již nic podstatného nestalo a tři body zůstaly doma.
Nejlepší hráči: Martin Krchňáček - David Křiva

H. Němčí - Traplice 2:1 (1:1)
Branky: 40. (p) Tureček M., 86. vlastní - 33. Štefka P.
ŽK: 42. Svadbík J. - 19. Štefka P., 39. Obdržálek M., 74. Huťka L., 88. Trávníček Vá.
ČK: 90. Štefka P. (Traplice).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Roman Macalík (laik), Roman Obdržálek (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zimčík T., Zámečník Jo., Tureček M., Svadbík J., Suchý R., Srnec D., Malík T. (50. Zámečník Ji.), Kadlček V., Fibicher R., Bahula L. Trenér: David Velecký.
Traplice: Vávra J. - Trávníček Vá., Štefka P., Slavík J., Polách O. (58. Trávníček Vo.), Obdržálek M. (87. Blecha L. ml.), Matoušek M., Kolínský T., Kamarád J. (73. Čevela O.), Gelien R, Huťka L. Trenér: Ladislav Blecha.
Utkání začalo ve svižném tempu. Domácí byli lepším týmem, ale hostující brankař podával výborný výkon. Do první větší šance se dostali hosté a Štefka hned krásnou střelou poslal svůj tým do vedení - 0:1. Domácí se snažili rychle srovnat skóre. Ve 40. minutě po faulu ve vápně si míč vzal domácí kapitán a s přehledem proměnil pokutový kop - 1:1. Druhý poločas začali aktivněji domácí, ale nedokázali prostřelit hostujího brankáře. Domácí využili tlak až před koncem utkání, kdy brankář nakopl míč přes celé hřiště a bohužel pro hosty si jejich hráč vstřelil vlastní branku. Na konci utkání byl vyloučen hostující Štefka a tak domácí si v klidu pohlídali výhru.
Nejlepší hráči: Jakub Svadbík - Jiří Vávra

Huštěnovice - Pitín 0:1 (0:1)
Branky: 8. Krahula L.
ŽK: 28. Střítecký M., 70. Puškáč L. - 22. Krahula L., 70. Struhař P., 90. Salvet L., 90. Bureš M.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Čechmánek (laik), Pavel Berčík (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. (83. Vaverka T.) - Zlámalík R., Vaverka A. (83. Straka L.), Umlauf M., Střítecký M., Puškáč L. (70. Silný J.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Pitín: Berčík P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P. (70. Voda J.), Salvet L., Martinec R., Maňas M., Lukáš D., Krahula L. (46. Janota R.), Kozubík J., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
První poločas se hrál ve velmi nervózním prostředí. Domácí začali náporem a již ve 4. minutě pálil ze dvou metrů domácí Puškáč, který tuto velkou šanci neproměnil. Hosté se osmělili a v 8. minutě střelou z dálky skórovali - 0:1. Dále byla hra vyrovnaná až do 85. minuty. V samotném závěru došlo k drtivému náporu domácích hráčů, kteří kopali 6 rohů v sérii po sobě, ale bez brankového efektu. Pro zranění hostujícího hráče bylo utkání nastavováno o 5 minut, ale domácí ani toto dlouhé nastavení nedokázali využít. Zápas skončil zaslouženou výhrou hostujících.
Nejlepší hráči: Miroslav Umlauf - Michal Voda

Kněžpole B - Částkov 5:2 (1:2)
Branky: 53., 82. Kašný R., 18. Večeřa M., 60. Palčík R., 79. Varga R. - 3. Pavlíček A., 26.(p) Andrýsek T.
ŽK: 13. Varga R., 14. Řezníček M., 56. Kašný R. - 36. Žíla M., 38. Sotolář J., 56. Belant L., 75. Polášek D.
ČK: 85. Haveta P. (Částkov).
Rozhodčí: Patrik Blažek (7,8) - Monika Blažková (8,0), Antonín Mazůrek (laik). Delegát utkání: Radomír Vlček.
Kněžpole B: Brázdil O. - Večeřa M. (71. Hruboš L.), Varga R., Řezníček M., Palčík R., Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Haša M., Flíbor T. (87. Musil Z.). Trenér: Martin Haša.
Částkov: Andrýsek T. - Žíla M., Vašek J., Sotolář J. (53. Schuska M.), Řezníček R., Pindryč R., Pavlíček A., Jakšík M. (73. Polášek D.), Hubáček R., Haveta P., Belant L. Trenér: Jiří Veselý.
Než se diváci stihli usadit, potěšil hostující fanoušky svou bankou Pavlíček. Hra se v rychlém tempu přelévala z jedné strany na druhou. Domácí mužstvo v 18. minutě vyrovnalo Večeřou na 1:1. Ve 20. minutě zkušeně proměnil pokutový kop hostující brankář Andrýsek. Do konce poločasu bylo na obou stranách mnoho gólových šancí, které zůstaly nevyužity. Do 2. půle nastoupili aktivněji domácí hráči a odměnou jim byl vyrovnávací gól na 2:2, kdy se po rohovém kopu prosadil Kašný. O sedm minut později strhl vedení na stranu domácích Palčík - 3:2. Od této chvíle měli domácí více ze hry, ve dvou povedených brejcích zvýšili Varga a Kašný na 5:2 V závěru utkání podržel domácí hráče domácí brankař Brázdil.
Nejlepší hráči: Marek Řezníček - Marek Žíla

St. Město - Uh. Ostroh 6:1 (4:0)
Branky: 19., 23., 38. (p) Hastík O., 42. Müller T., 77. Grebeň M., 87. Smělík M. - 57. Durna M.
ŽK: 39. Knotek Ant., 70. Kunovjánek M. (Uh. Ostroh).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Miroslav Knot (laik), Jiří Stuchlík (laik).
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J. (46. Trávník R.), Šopík R., Svoboda O., Smělík M., Panáček M. (46. Sháněl R.), Müller T. (60. Grebeň M.), Hastík O., Doseděl K. Trenér: Roman Haša.
Uh. Ostroh: Směták M. - Uřičák J., Procházka Z. (65. Hoda O.), Mrkva T. (14. Knotek Ant.), Kunovjánek M., Kovařík F., Kočiš P., Hlůšek Š., Durna M., Čápek J., Boček L. Trenér: Josef Zajíček.
Začátek utkání přinesl vyrovnaný zápas, v 19. minutě se v šesnáctce nejlépe zorientoval Hastík a otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 20. minutě domácí Svoboda vyslal nádhernou střelu, ale hostující golman Směták střelu chytil. Domácí kanonýr Hastík zvyšoval ve 23. minutě na 2:0 a následně svůj hattrick dovršil z pokutového kopu na 3:0. Účet poločasu uzavřel Müller na 4:0. Do druhé půle lépe vkročili aktivní hosté, krásný fotbalový moment byl k vidění v 57. minutě, když hostující kapitán Durna vymetl z přímého kopu pravou šibenici - 4:1. Staré Město tato branka oživila, ovšem proti byl hostující brankář, který se vytáhl dalšími skvělými zákroky. V 77. minutě neměl však už šanci, při přízemní střele šel do protipohybu, a Greběň vstřelil branku - 5:1. Na konečných 6:1 upravil Smělík, který vstřelil branku po samostatném sólu přes půlku hřiště.
Nejlepší hráči: Oldřich Svoboda - Martin Směták

Strání B - Boršice u Bl. 4:2 (2:1)
Branky: 28., 55., 58. Popelka L., 27. Pavluš M. - 31. Zimčík R., 89. Bilík V.
ŽK: 24. Janík D., 71. Janyga V., 88. Zderčík R. (Strání B).
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Mikláš (laik), František Motyčka (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Popelka L. (77. Popelka R.), Pavluš M., Motola J. (61. Nuzík P.), Mimochodek J., Janyga V., Janík D., Grebík M., Bušo M., Šidlo V. (46. Houšť V.). Trenér: Pavel Tinka.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Tureček M. (56. Stodolák M.), Šimek R., Ondra P. (70. Gál L.), Nožička J., Němeček R., Ježek P., Huspenina M., Gál J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
Ve Strání se hrál oboustranně dobrý fotbal, ale dlouho bez vyložených šancí. Domácí se dočkali ve 28. minutě, kdy si Popelka naběhl z rohu a hlavou otevřel skóre - 1:0. Ve 31. minutě si Šimek zpracoval míč před šestnáctkou a přízemní střelou srovnal na 1:1. Hra byla vyrovnaná, ale domácí se přesto ujali vedení, opět z rohu, kdy si naběhl Pavluš - 2:1. Do druhého poločasu domácí nastoupili opět s tím, že výsledek navýší. V 55. minutě domácí potáhli míč po pravé straně Zderčíkem, na centrovaný míč si do šestnáctky naběhl Popelka a přímo z voleje zvýšil na 3:1. Domácí byli při chuti a Libor Popelka dokonal hattrick když doklepl míč do sítě - 4:1. V 89. minutě snížil Bilík na konečných 4:2. Konec utkání si domácí s přehledem pohlídali.
Nejlepší hráči: Libor Popelka - Vladimír Bilík

Tupesy - Jarošov 1:8 (1:2)
Branky: 11. vlastní - 40., 48., 60. Kováč Pa., 70., 83. Jančík V., 36. Kováč Pe., 50. Mikulka P., 80. Vaculík L.
ŽK: 88. Mikula F. (Tupesy).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Igor Ševčík - Jiří Vávra (laik), Petr Hanáček (laik).
Tupesy: Polášek J. (50. Kučík M.) - Vávra P., Vávra O., Šenk P. (70. Grebeň R.), Molek S., Mikula F., Madzia D., Komínek J. (66. Gejdoš M.), Hruška J., Burda T., Bergauer M. Trenér: Roman Bureš.
Jarošov: Gajarský M. - Vyorálek J., Vaculík M., Šácha J. (46. Malina L.), Mikulka P., Kováč Pe., Kováč Pa., Kolaja L. (60. Vaculík L.), Kaštánek M., Jančík V., Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Utkání hrané v Tupesích bylo témněř jednostranné. Od začátku utkání se hra přelévala mezi šestnáctkami a v 11. minutě si dali hosté vlastní gól po nepřehledné situaci v brankovišti. I další branky vstřelili hosté, tentokrát však už jen do domácí sítě. Ve 36. minutě vyrovnali na 1:1 Kováčem a o čtyři minuty později již Jarošov vedl díky Pavlu Kováčovi - 1:2. Ve druhé půli se domácí snažili o vyrovnání, ale inkasovali po rychlém brejku Jarošova další branku - 1:3. O dvě minuty později to bylo již 1:4 díky Mikulkovi. Od té chvíle bylo na hřišti pouze jedno družstvo, a to Jarošov. Hostující hráči pak přidali další 4 góly a zasloženě vyhráli. Na svůj účet si zapsal hattrick Kováč Pavel.
Nejlepší hráči: František Mikula - Pavel Bartoň