Branky: 26., 39., 75. Chmel R., 8. Rozum D., 18. Lysoněk P. - 80. Struhař P.
ŽK: 52. Liška J., 68. Müller T. - 75. Voda M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Zdeněk Ondrýš (laik), Pavel Berčík (laik).
Babice: Hájek M. - Soldán L., Müller T., Maňásek J., Lysoněk P. (40. Maňásek Z.), Liška J. (57. Fusek I.), Lahola T., Körber S. (64. Buksa R.), Chmel R., Horníček E., Rozum D. Trenér: Slavoj Štěrba.
Pitín: Berčík P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Martínek V., Maňas M. (46. Hasoň L.), Lukáš D., Krahula L., Kozubík A., Kavka P., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Za slunečného počasí začali lépe domácí, kdy se už v 8. minutě trefil po nedorozumění hostující obrany Rozum. Už o 10 minut později to bylo 2:0, když se trefil Lysoněk. Domácí pokračovali v aktivní hře a odměnou jim byla další branka, kdy se trefil Chmel. Domácí stále pokračovali ve velkém tlaku a do poločasu se jim ještě podařilo navýšit skóre na 4:0 opět Chmelem. Druhý poločas se osmělili i hosté, ale jejich pokusy končily v rukavicích Hájka. V 75. minutě dovršil svůj hattrick Chmel, kdy dal na 5:0. Domácí polevili a v 80. minutě hostující Struhař snížil na 5:1. V 87. minutě kopal hostující tým standardní situaci, ale jeho hráči trefili pouze břevno. Domácí si výhru zasloužili.
Nejlepší hráči: Erik Horníček - Václav Martínek

Bánov - St. Město 3:3 (2:2)
Branky: 9. Durďák V., 27. Vaňhara J., 52. Gajdůšek M. - 10. Hastík O., 14. Vlček P., 80. Svoboda O.
ŽK: 22. Guryča R., 54. Polanský T., 62. Suchánek P., 62. Gajdůšek M., 85. Gorčík L., 89. Vaňhara J. - 21. Trávník R., 55. Svoboda O.
ČK: 51. Andrýsek M. (St. Město).
Rozhodčí: David Šimoník - Pavel Šupina (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Bánov: Franc P. - Vaňhara J., Suchánek P., Polanský T. (62. Horňák L.), Pavlíček A. (12. Polanský L.), Mahdalíček J., Mahdal L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. (78. Gorčík L.), Dalajka M. Trenér: Karel Kopeček.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Vlček P., Trávník R., Šopík R., Šobáň P., Svoboda O., Smělík M., Hastík R. (73. Hříbek D., 90. Verbík T.), Hastík O., Andrýsek M. Trenér: Milan Višenka.
Utkání o čelo tabulky nabídlo od počátku útočnou kopanou okořeněnou šesti brankami. Už v 9. minutě otevřel skóre domácí Durďák, Ondřej Hastík ovšem za minutu srovnal po samostatném úniku. Za čtyři minuty se opět radovali hosté, když je do vedení poslal střelou z hranice velkého vápna Vlček. Domácí do půlky stihli ještě vyrovnat, po přihrávce Dalajky se prosadil Vaňhara. Druhá půle utkání byla hodně vyhrocená, v 51. minutě viděl červenou kartu hostující Andrýsek. Z následného příměho kopu poslal míč do sítě Gajdůšek. O pět minut později domácí Dalajka dal branku, která nebyla uznána pro postavení mimo hru. Deset minut před koncem domácí obrana zazmatkovala, výsledkem byla penalta, s kterou si hravě poradil Svoboda a srovnal na 3:3. V samotném závěru mohli hosté strhnout vítězství na svou stranu, Franc v brance domácích byl proti.
Nejlepší hráči: Michal Gajdůšek - Pavel Vlček

Boršice u Bl. - Strání B 2:3 (1:1)
Branky: 4. Nožička J., 84. Bilík V. - 27., 82. Mimochodek R., 49. Šimek J.
ŽK: 48. Halík M. - 34. Nuzík P., 78. Adámek R., 90. Motola J.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - František Motyčka (laik), Jiří Guryča (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Tureček M., Polášek M. (65. Kusenda R.), Nožička J., Němeček R., Kusenda P. (65. Bilík V.), Huspenina M., Halík M., Gál J., Kusák V. (72. Stodolák M.). Trenér: Vladimír Bilík.
Strání B: Děcký R. - Zderčík P. (56. Popelka L.), Šimek J., Nuzík P. (83. Vogl K.), Motola J., Janošík R. (75. Janošík J.), Houšť V., Bušo M., Bruštík A., Adámek R., Mimochodek R. Trenér: Václav Popelka.
Domácí měli raketový nástup do utkání a už ve 4. minutě po krásné české uličce od Zimčíka R. poslal míč do sítě Nožička - 1:0. Skóre se měnilo ve 27. minutě po brejkové akci hostí zásluhovou střelecky disponovaného Romana Mimochodka - 1:1. Hosté šli do vedení ve 49. minutě když po střele z volného kopu levačkou zavěsil do šibenice Jiří Šimek. Domácí se snažili o vyrovnání, ale veškeré jejich akce končily většinou před šestnáctkou hostí. V 82. minutě hostům vyšel brejk, kdy unikl obraně Mimochodek a podél vyběhnuvšího Bachana upravil na 1:3. Domácí se dočkali snížení 6 minut před koncem, zasloužil se o něj nestárnoucí hrající trenér domácích Vladimír Bilík, kdy z obránců hostí udělal v pokutovém území solné sloupy a upravil na konečných 2:3.
Nejlepší hráči: Jaroslav Nožička - Roman Mimochodek

Huštěnovice - Tupesy 0:1 (0:0)
Branky: 68. Bergauer M.
ŽK: 62. Vašíčka M., 72. Malenovský P. - 84. Gejdoš M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Pavel Čechmánek (laik), Jiří Vávra (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Vaverka T., Vaverka A., Vašíčka M., Umlauf M., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Tupesy: Polášek J. - Vávra P., Vávra O., Nožička R. (51. Vávra J.), Molek S., Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Gejdoš M. (87. Burda T.), Gejdoš J., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Zápas v Huštěnovicích začal oboustranně vlažně. S postupujícím časem domácí zklidnili rozehru a měli více ze hry, ale branku se jim vstřelil nepodařilo. Hosté z Tupes v prvním poločase pouze nakopávali míče, v útoku hráli hodně na náhodu, a proto se šlo do šaten za stavu 0:0. Druhý poločas byl naprosto stejný jako první, domácí se snažili kombinovat po zemi a hosté z Tupes nakopávali míče vzduchem. Jenomže domácí obrana si v 68. minutě nepohlídala Bergauera, který střelou k tyči poslal hosty do vedení. Posledních deset minut se hrálo na polovině hostů, ale kýženou branku už Huštěnovice nevstřelily, a proto si Tupesy odváží tři body.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Jakub Polášek

Korytná - Buchlovice 2:0 (0:0)
Branky: 77. Navláčil O., 92. Kadlčík K.
ŽK: 47. Janík D., 89. Zámečník M. - 85. Kovařík P., 92. Hlůšek R.
ČK: 77. Šustr M. (Buchlovice).
Rozhodčí: Martin Strapina - Josef Flasar (laik), Zdeněk Bílka (laik).
Korytná: Málek Mi. - Vacula J., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma. (75. Macíček J.), Kadlčík K., Janovský L., Janík D., Janča J. (86. Zámečník M.), Bublík I. Trenér: Michal Málek.
Buchlovice: Dvořák P. - Šustr M., Šarata R., Procházka J. (46. Tomešek Z.), Mikula J., Marek B., Kovařík P., Hlůšek R., Hlůšek P. (71. Jurča A.), Hančík J. (46. Kořínek M.), Dvořák J. Trenér: Josef Surý.
První brankovou příležitost si vypracovali domácí v 8. minutě, ale po centru prošel míč celým vápnem až do zámezí. Ve 20. minutě se ke slovu dostali hosté, když po přímém kopu se k míči dostal Hlůšek, jeho střela skončila nad horní tyčí. Ve 47. minutě hosté zahrávali trestný kop z velkého vápna, Bedřich poslal míč do spojnice tyče a břevna. Od této chvíle převzali otěže hosté, vypracovali si několik brankových příležitostí, ale Málek si vždy věděl rady. V 77. minutě šli domácí do rychlého brejku, ve vápně přišel faul a Navláčil nabídnutou penaltovou příležitost neodmítl. V téže minutě šel do sprch za urážku rozhodčího Šustr. Hosté i po obdržené brance byli lepším týmem, měli i další brankové příležitosti, nedali a naopak v 92. minutě utekli tři domácí hráči a z brejku zakončil Karel Kadlčík na konečných 2:0.
Nejlepší hráči: David Janík - Marek Bedřich

Kunovice - Kněžpole B 1:0 (0:0)
Branky: 70. Polášek R.
ŽK: 82. Sklenář J. - 76. Kašný P., 81. Varga R.
Diváci: 170.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Zdeněk Černý (laik), Václav Lapčík (laik).
Kunovice: Noha J. - Šebák O., Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (75. Hána M.), Polášek R. (85. Abrhám F.), Petřek V., Mareček M. (46. Lahodný J.), Černý L., Baný J., Brim O.
Trenér: Dušan Klvaňa.
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R., Palčík R., Křen B. (46. Pastyřík R.), Krejčiřík M., Kozelek M., Kašný R., Kašný P. (81. Haša M.), Hruboš P., Hruboš L., Brázdil J.
Trenér: Martin Haša.
Domácí se od úvodního hvizdu marně snažili vstřelit branku, i když si vytvořili několik velmi dobrých střeleckých příležitostí. Hosté se osmělili až v samotném závěru poločasu, kdy dvakrát domácí zachránil od pohromy gólman Noha. I druhý poločas se nesl ve stejném duchu, domácí se i nadále snažili vstřelit branku avšak buď mířili nepřesně, nebo byl na místě výborný gólman Ondřej Brázdil. Ten byl překonán v 70. minutě, kdy ho po hezké narážečce prostřelil domácí Polášek. V 82. minutě se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí ponechal výhodu, kterou však Kunovice nedokázaly využít.
Nejlepší hráči: Ondřej Brim - Ondřej Brázdil

O. N. Ves B - Jarošov 2:6 (1:3)
Branky: 22. Štěrba J., 48. Němec M. - 2., 42., 55. Kováč P., 24., 49. Staroba R., 90. (p) Dujka J.
ŽK: 56. Slezák V., 87. Kvapil R. (O. N. Ves B).
Diváci: 40.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Tomáš Nosek (laik), Petr Hanáček (laik).
O. N. Ves B: Boček A. - Štěrba J. (79. Kvapil R.), Slezák V., Pokorný L., Nikl R. (34. Němec M.), Kusák M., Jurásek D., Hábl O., Franěk P., Drechsel M. (73. Ťok L.), Čápek J. Trenér: Michal Kusák.
Jarošov: Kaňovský P. - Vyorálek J., Šácha J. (85. Petruch M.), Staroba R., Omelka M. (75. Jančík V.), Malina J., Kováč P., Janík V., Grebeníček P., Dujka J., Bartoň P.  Trenér: Radek Vyoral.
V Ostrožské Nové Vsi se hned od začátku začal hrát svižný fotbal a hned ve 2. minutě šel Jarošov do vedení po hlavičce Kováče. Domácím se podařilo vyrovnat ve 22. minutě zásluhou Štěrby. Hra byla velmi kombinačně pohledná, ale do konce prvního poločasu branky stříleli už jen hosté, a to ve 24. minutě Staroba, ve 42. Kováč. Do druhého poločasu lépe nastoupili domácí a hned po dvou minutách snížili zásluhou Němce na 2:3. Po obdržené brance se Jarošov opět probral a začal hrát svoji hru a tím pádem i střílel branky. Ve 49. minutě Staroba, v 55. minutě po povedemém úniku zakončl svůj hattrick kapitán Kováč a posledním, kdo se zapsal do listiny střelců byl v 90. minutě Dujka z penalty.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Pavel Kováč