Hattrick mu nevyšel

Kunovice Sport 17 / 04 / 2013

První ostrý zápas v jarní sezoně záloha prvoligového áčka zvládla. V Kunovicích si bez větších problémů poradila s posledním týmem, Žďárem nad Sázavou. Blízko k hattricku měl Ilija Nestorovski, který se o vítězství zasloužil dvěma brankami a k tomu ještě neproměnil jeden ze dvou pokutových kopů.
Slovácko B - Žďár n/S. 4:1 (2:0)
Slovácko bylo od začátku aktivnější, hosté hrozili především ze standardních situací. V těch ale domácí podržel gólman Kohoutek. První branka Slovácka padla z pokutového kopu za faul na Fujerika. K exekuci se postavil Nestorovski a poslal domácí ve 23. minutě do vedení. Ten samý hráč minutu před koncem první půle hlavou rozvlnil hostující síť podruhé. Po změně stran Jelečkův centr do pokutového území málem skončil vlastní brankou hostů. Rozhodnout ovšem mohl v 64. minutě Nestorovski, který se postavil i k zahrání druhého pokutového kopu, tentokrát za faul na Svízelu. Hostující gólman ale tentokrát jeho pokus u tyče vyrazil. Hosté rázem ožili a v 78. minutě snížili na 2:1. Trenér Palinek prostřídal, poslal na hřiště Kristise a ten se mu po krátkém pobytu na hřišti odvděčil třetí brankou. Definitivní tečku za utkáním udělal i druhý střídající hráč Holek, který využil zaváhání hostující obrany a upravil na konečných 4:1.
Branky: 23. z pen, 44. Nestorovski, 81. Kristis, 85. Holek
Slovácko B: Kohoutek - Malý, Franta, Břečka, Hála - Fujerik, Kolínek, Svízela, Jeleček (88. Havlík) - Nestorovski (70. Holek), Lukáš (78. Kristis).