Hattrick staroměstského Hastíka

Hattrick staroměstského Hastíka
Slovácko Sport 12 / 10 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Ostr.Lhota - Šumice 2:1 (1:0) Sedláček, Urbanec -Kelíšek, Jarošov - Březolupy 2:1 (2:1) Staroba, Omelka M. - Čejka, Bánov - Kněžpole 0:2 (0:1) Doseděl 2, Nivnice - Hluk 2:1 (1:0) Straňák 2 - Dítko, Polešovice - Osvětimany 1:2 Plevák - Palica, Trefilík, Staré Město - Vlčnov 5:2 (0:2) Hastík 3, Střítecký, Maňásek - Velecký 2
1. Kněžpole    8    8    0    0    31:1    24
2. Bánov    8    5    1    2    28:13    16
3. Nivnice    8    5    1    2    22:19    16
4. Jarošov    8    5    1    2    17:17    16
5. Osvětimany    8    4    2    2    24:16    14
6. St. Město    8    4    2    2    23:18    14
7. Šumice    8    3    1    4    21:20    10
8. Polešovice    8    2    3    3    22:22    9
9. Os. Lhota    8    2    1    5    4:26    7
10. Březolupy    8    2    0    6    8:14    6
11. Hluk    8    1    1    6    9:19    4
12. Vlčnov    8    0    1    7    7:31    1
      
OS dorost           
Hradčovice - Popovice 0:2 (0:2) Mikulčík 2, Jankovice - Buchlovice 1:3 (0:2) Dostál - Machálek, Mikula, Belant
1. Buchlovice    6    5    0    1    39:6    15
2. Popovice    5    3    1    1    20:9    10
3. Hradčovice    6    2    2    2    14:10    8
4. Jankovice    6    2    1    3    16:18    7
5. Mistřice    5    0    0    5    1:47    0
     

OP žáci           
Ostr.Lhota - Bánov 1:2 (0:0) Pěnčík - Botek, Mahdal, Jarošov - Šumice 4:3 (1:1) Stojaspal 2, Mikulec, Kudr - Ondřej 3, Nivnice - Medlovice 19:1 (8:0) Májek 7, Lukeš 4, Borýsek 3, Trtek 2, Šprtel, Vykydal, Pražan, O.N. Ves - Buchlovice 4:2 (2:0) Herák, Pšurný, Ťok, Jakůbek - Chovanec, vlastní
1. Jarošov    5    5    0    0    48:5    15
2. Nivnice    5    5    0    0    33:3    15
3. Bánov    5    4    1    0    15:3    13
4. Šumice    5    3    1    1    13:9    10
5. Os. Lhota    6    2    0    4    15:15    6
6. O. N. Ves    5    2    0    3    12:14    6
7. Buchlovice    6    1    0    5    24:23    3
8. Újezdec    5    1    0    4    5:30    3
9. Medlovice    6    0    0    6    5:68    0
Vlčnov odstoupil ze soutěže.
     
OS žáci A           
Kostelany n/M - Mařatice 4:0 (0:0) Malý 4, Mistřice - Březolupy 4:1 (3:1) Veselý 2, Romanchenkov, P. Sklenář – R. Hromeček, Polešovice - Kněžpole 0:2 nehl., Bílovice - Topolná 2:1 (1:1) Žák, Bajaja - Vašina
1. Bílovice    6    5    0    1    26:7    15
2. Topolná    6    4    1    1    55:7    13
3. Mistřice    5    4    1    0    21:5    13
4. Kněžpole    5    4    0    1    41:6    12
5. Kostelany n. M.    5    3    0    2    17:7    9
6. Březolupy    5    2    0    3    13:25    6
7. Nedachlebice    5    1    0    4    7:26    3
8. Polešovice    6    0    0    6    1:33    0
9. Mařatice    5    0    0    5    3:68    0
     
OS žáci B           
Huštěnovice - Traplice 21:0 (13:0) Hejtmánek 6, Martínek 4, Hejda 5, Jurák 3, Janeček, Hlavačka, Habánová, Jalubí - Babice 7:0 (2:0) Gajdošík 3, Sýkora 2, Zich R. Krokavec, Sušice - Kudlovice 8:0 (3:0) Novák M. 3, Hubál J. 2, Tomaštík, Hejda, Hábl
1. Jalubí    6    6    0    0    47:0    18
2. Huštěnovice    6    5    0    1    58:8    15
3. Babice    6    4    0    2    42:13    12
4. Velehrad    5    3    0    2    17:12    9
5. Sušice    5    2    0    3    22:16    6
6. Traplice    6    2    0    4    12:46    6
7. Kudlovice    5    0    0    5    0:44    0
8. Košíky    5    0    0    5    0:59    0

     
OS žáci C           
Korytná - Suchá Loz 0:3 (0:1) Drábek, Beníček, Jaco, Podolí - Prakšice 1:2 (1:1) Koukal - Slezák, Prchlík, Havřice - Popovice 17:0 (10:0) M. Bania 4, Schnürmacher 3, J. Bania 3, Janků 2, Slavíčková, D. Štětina, L. Vida, Crlová, Krajčová, Hradčovice - Starý Hrozenkov 3:2 (1:1) M. Pochylý 2, Moštěk – T. Gorčík, M. Mlčůch
1. Prakšice    5    4    1    0    36:3    13
2. St. Hrozenkov    6    4    1    1    36:4    13
3. Hradčovice    6    4    0    2    15:12    12
4. Havřice    6    3    1    2    30:3    10
5. Suchá Loz    6    2    1    3    16:14    7
6. Podolí    5    2    0    3    11:9    6
7. Korytná    5    1    0    4    7:23    3
8. Popovice    5    0    0    5    1:84    0
     
OP přípravky starší       
Hluk - Uh.Ostroh 2:1 nehl., Spytihněv - Dolní Němčí, Nivnice - O.N. Ves 7:0 (3:0) Lysoněk 2, Karlík 2, Smetana 2, Mahdal, Újezdec - Vlčnov 2:1 (1:1) Kobsinek O. 2  - Marášek, 1. kolo dohrávky Spytihněv - Hluk 1:3 (0:2) Tanski - Martiš 2, Prudík
1. Újezdec    6    4    1    1    31:14    13
2. Hluk    6    4    1    1    16:12    13
3. Nivnice    6    3    1    2    28:10    10
4. D. Němčí    5    3    1    1    22:13    10
5. Vlčnov    6    2    2    2    22:16    8
6. Uh. Ostroh    6    2    1    3    15:14    7
7. O. N. Ves    6    1    1    4    16:27    4
8. Spytihněv    5    0    0    5    3:47    0
     

OP přípravky mladší       
Hluk - Uh.Ostroh 0:24 nehl., Spytihněv - Dolní Němčí, Nivnice - O.N. Ves 1:7 (1:4) Petřivalský - Kreisel 4, Chodúr 3, Újezdec - Vlčnov 6:12 (4:4) Bachůrek Š. 3, Koželuha 3 - Kroupa 12, 1. kolo dohrávka Spytihněv - Hluk 7:5 (4:3) Kraváček 6, Zich - Hanus 3, Frühauf, Brauner
1. O. N. Ves    6    6    0    0    60:9    18
2. Uh. Ostroh    6    5    0    1    69:24    15
3. Nivnice    6    3    1    2    48:27    10
4. D. Němčí    5    3    0    2    38:24    9
5. Vlčnov    6    2    1    3    43:62    7
6. Spytihněv    5    2    0    3    25:37    6
7. Újezdec    6    1    0    5    17:44    3
8. Hluk    6    0    0    6    10:83    0

OS přípravky A       
Ořechov - Babice 0:1 (0:1) Müller, Jarošov - Mistřice přeloženo dohoda, 10.kolo dohrávky Jarošov - 1.FC Slovácko d 3:1 (1:0) Běťák, Trávník, Minaříková - Bahulíková
1. Jarošov    7    6    0    1    30:9    18
2. Březolupy    7    6    0    1    33:13    18
3. Slovácko - d.    7    3    1    3    19:23    10
4. Babice    7    2    0    5    6:20    6
5. Mistřice    6    1    2    3    12:15    5
6. Ořechov    8    1    1    6    14:34    4

OS přípravky B       
Bánov - Orel Uh.Brod 9:3 (3:2) Kolář F. 3, Franc 2, Vaculík 2, Vystrčil, Machalík - Jančář 2, Bartoš, Slavkov - Korytná 2:2 (1:1) Krhovský R. 2 - Kubiš, Klon V., Havřice - Prakšice 4:0 (1:0) Hromčík 2, P. Šašinka 2, Uh.Brod B - Hradčovice 7:3 (0:1) Hulín 2, Valenta, Dvořák 3, Krahula - Omelka 2, Hlaváč, 5.kolo dohrávka Korytná - Orel Uh.Brod 1:0 (0:0) Kubiš
1. Prakšice    6    4    0    2    27:11    12
2. Uh. Brod B    6    3    2    1    23:10    11
3. Havřice    6    3    1    2    16:9    10
4. Hradčovice    6    3    0    3    21:28    9
5. Bánov    6    2    2    2    18:22    8
6. Korytná    6    2    2    2    12:18    8
7. Slavkov    6    1    2    3    11:20    5
8. Uh. Brod    6    1    1    4    11:21    4
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace