Hattrick Švecové

Nezdenice Sport 29 / 09 / 2010

O osudu střetnutí divizních fotbalistek Nezdenic a Podivína rozhodl hattrick domácí kanonýrky Švecové.
Nezdenice - Podivín 3:0 (3:0)
Švecová otevřela účet zápasu už ve 3. minutě střelou z dálky. Další gól přidala ve 24. minutě po centru Pijáčkové a třetí ve 37. minutě po samostatném brejku od půlky hřiště. Po změně stran si domácí hráčky vytvořily další šance, ovšem už bez gólového efektu. I Podivín hrozil, ale brankářka Drgová udržela čisté konto, což se jí povedlo i v minulém zápase v Březůvkách (1:0, Švecová). Branky: Švecová 3.
NEZDENICE: Drgová - Andrlíková, Hrubošová, Synčáková, Křapová, Pavlisová, Pijáčková, Petrková ml., Strouhalová, Švecová, Vrábelová. Střídaly: Jeglová, Bortlová.