Branky: 18. Bahula L., 52. Velecký D.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Tománek (laik), Roman Macalík (laik).
Břestek: Hurdes V. - Zelinka P., Slavík Z., Sedlář O., Plevák L., Martinák R., Lahola I., Frühauf R. (82. Crla M.), Dvořáček R., Čagánek P., Bednařík M. (46. Konečný R.). Trenér: Pavel Franěk.
H. Němčí: Rybnikář P. - Velecký D., Tureček M., Svadbík J., Srnec D. (47. Tureček P.), Mikulec M., Kadlček V., Janeček P., Jančařík F., Bahula L., Zemčík T. Trenér: Lubomír Zámečník.
Za slunečného počasí přilákalo utkání do ochozů 100 diváků, kteří se však žádné nadprůměrné hry nedočkali. Z mírné technické převahy těžili spíše hostující hráči, kteří zužitkovali svou převahu v 1. poločase Bahulou a ve 2. poločase Veleckým. Ačkoliv si i domácí vypracovali několik šancí, nedokázali je zužitkovat ve svůj prospěch. Utkání zaslouženě vyhrálo hostující družstvo za stavu 0:2.
Nejlepší hráči: Martin Bednařík - Petr Rybnikář

Jarošov - Polešovice 5:4 (2:1)

Branky: 5., 52., 67. Kováč P., 18. Kolaja L., 71. Sedláček R. - 46., 74. Hasoň J., 31. Martykán M., 80. Janík Z.
ŽK: 46. Halík J., 72. Kolaja L. - 22. Janík Z., 49. Kotek R., 61. Martykán M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Miroslav Knot, Petr Handrlík (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Šácha J., Staroba R. (70. Jančík V.), Pekárek R. (40. Halík J.), Oharek V. (46. Sedláček R.), Malina J., Kováč P., Kolaja L., Grebeníček P., Dujka J.Trenér: Radek Vyoral.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O. (75. Bednařík J.), Martykán M., Lubojacký M. (20. Hasoň J.), Kotek R., Korvas R., Kordula T., Janík Z., Dvouletý L., Černoch M., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
V utkání se sešla družstva z opačných pólů tabulky, ale hrál se kvalitní fotbal. V 5. minutě zahráli domácí rychlý protiútok a Kováč otevřel skóre. Hosty branka nezaskočila a vytvořili si územní převahu, ale v brance čaroval Ševčík. V 18. minutě domácí udeřili podruhé, kdy po rychlém protiútoku se Kolaja nemýlil. V 30. minutě mohli hosté snížit, ale Černoch nastřelil pouze břevno. Ve 31. minutě se dostali do šance i hosté, kdy se po rychlém protiútoku prosadil Martykán. Ve druhé půli neuběhla ještě ani minuta a Hasoň srovnal na 2:2. Stejný výsledek vydržel až do 52. minuty, kdy se opět prosadil Kováč. V 67. minutě Kováč dovršil hattrick. V 71. minutě Sedláček zvyšoval na 5:2. V 74. minutě po samostatné akci se prosadil Hasoň a v 80. minutě Janík upravil na konečný výsledek 5:4.
Nejlepší hráči: Jan Ševčík - Martin Černoch

Kostelany n. M. - Nivnice 0:4 (0:1)
Branky: 43., 54., 90. Skočovský D., 55. Plessner O.
ŽK: 45. Šťastný T., 52. Marek D., 61. Gabriel P., 87. Panáček R. - 62. Michalec J.
Diváci: 120.
Rozhodčí: David Šimoník - Libor Procházka (laik), Václav Tomanec (laik).
Kostelany n. M.: Vávra J. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P. (72. Facalka R.), Šopík R., Šimík D., Mojžíš Jo., Marek D. (74. Panáček R.), Horký L., Gabriel P. (65. Chmelař D.), Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Suchý R., Skočovský D., Plessner O. (53. Popelka P.), Michalec J., Krajčovič Z. (59. Hladiš M.), Holboj M. (70. Ryšávka F.), Bortel L., Boďa M., Bachůrek P. Trenér: Ladislav Kalina.
Utkání týmů z opačných pólů tabulky začala obě mužstva aktivně a předváděla fotbal, který se líbil divákům. V první půli si domácí i hosté vypracovali hodně gólových příležitostí. Prosadit se dokázali až hosté těsně před přestávkou, kdy se hlavou prosadil ve 43. minutě Skočovský. Do druhé půle nastoupili domácí s cílem vyrovnat, jenomže v 54. minutě obrana Kostelan hrubě chybovala a Skočovský zvýšil na 0:2. O minutu později přišla další slabá chvilka domácí obrany a Plessner zvýšil na 0:3. Zbytek utkání se již dohrával z povinnosti a v poslední minutě završil svůj hattrick Skočovský po krásném pasu Boďi.
Nejlepší hráči: Petr Šťastný - Dušan Skočovský

Nedakonice - Boršice u Bl. 4:2 (1:2)
Branky: 25., 88. Lukůvka M., 50. (p) Bábík J., 66. Petek M. - 3. Bilík V., 36. Nožička J.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka (8) - Jaroslav Andrýsek (laik), Leoš Gavenda (laik).
Delegát utkání: Ivan Šimon.
Nedakonice: Lašák Z. - Šoustek P. (88. Král T.), Stupka J., Petek M. (75. Jurášek M.), Lukůvka M., Klečka J., Hladký J. (54. Trubačík M.), Čagánek R., Beránek T., Belák M., Bábík J. Trenér: Roman Sklenář.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Tureček M. (88. Libosvár L.), Šimek R., Polášek M. (45. Kusenda R.), Nožička J., Němeček R., Ježek P., Huspenina M., Halík M., Bilík V. (83. Žufánek M.). Trenér: Vladimír Bilík.
Celé utkání se hrálo v poklidném tempu, bez nějakých zákeřných faulu a za celý zápas nebyla udělena žlutá karta. Ve 3. minutě Bilík střílel z levé strany a míč skončil v brance - 0:1. Ve 12. minutě Lukůvka z 20 metrů nastřelil břevno. V 25. minutě srovnal střelou z velkého vápna Lukůvka, když se míč odrazil od levé tyče do brány na 1:1. Ve 36. minutě zachybovala nedakonická obrana a na 1:2 upravil Nožička. V 50. minutě rozhodčí zapískal spornou penaltu a Bábík srovnal na 2:2. V 60. minutě Belák i Lukůvka nastřelili břevno. V 66. minutě Beránek centroval míč Petkovi a ten zvýšil na 3:2. Rozhodující branka přišla v 88. minutě, kdy Trubačík přihrál Lukůvkovi, ten se krásně uvolnil a uzavřel skóre utkání.
Nejlepší hráči: Michal Lukůvka - Martin Halík

Nezdenice - Vlčnov 3:1 (1:0)
Branky: 38. Lux R., 87. Šašinka O., 89. Gabrhel R. - 78. Indra J.
ŽK: 53. Kalina P. (Nezdenice).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Radek Michalec - Martin Polách, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (69. Adámek R.), Mikliš M., Lux R. (89. Jančařík J.), Kolínek R. (63. Gabrhel R.), Kolínek L., Kandrnál P., Kalina P., Kadlček J. Trenér: Jaroslav Kociňák.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P. (33. Indra J.), Vlček P., Tomala K., Podškubka D. (66. Šupka J.), Mikulinec P., Mikulec P., Koníček J., Kašpařík Pe., Kašpařík Pa., Kameník J. Trenér: Ivo Šimčík.
V posledním utkání sezóny viděli diváci herně vyrovnané utkání, kdy už ve 12. minutě mohl otevřít skóre jeden z hostujících útočníků, který však hlavičkoval těsně vedle tyče. Ve 38. minutě dostal Lux dlouhý míč z obrany, předběhl hráče soupeře a z první přehodil hostujícího gólmana - 1:0. Závěr první půle patřil hostům, kteří si vytvářeli brankové příležitosti, někdy i na jeden dotyk, ale všechny bez gólového efektu. Hostům se podařilo srovnat až ve druhé půli a to v 78. minutě po hrubé chybě domácího brankáře, který si centr z pravé strany srazil před bránu a hostující Indra bez problémů uklidil míč do sítě. V samotném závěru se dostali do vedení domácí zásluhou Šašinky, který se uvolnil, postupoval sám na brankáře a nemýlil se - 2:1. O dvě minuty později domácí Gabrhel zvýšil na konečných 3:1.
Nejlepší hráči: Libor Kolínek - Jan Kameník

Os. Lhota - Drslavice 0:4 (0:3)
Branky: 20., 31., 67. Orlovský M., 16. Kopták R.
Diváci: 155.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Jan Javor (laik), Petr Horáček (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J. (68. Halač J.), Pešík E., Machala J., Kusák M., Kuban V., Kotačka O., Horák K. (55. Erdenebileg B.), Doležal M. Trenér: Josef Dominik.
Drslavice: Huňka J. - Vacula P., Šobáň J., Ševčík P., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek I., Kopták R., Kňazeje T. (62. Machálek J.), Hroch V., Hroch M. (86. Přecechtěl P.).Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Lépe hrajícím týmem byly Drslavice, které se v 16. minutě ujaly vedení Koptákem střelou z penalty. Ve 20. minutě tvrdou střelou z velkého vápna poslal za Šichovi záda míč Orlovský - 0:2. O jedenáct minut později to byl zas Orlovský, který hlavičkou z rohového kopu zvýšil skóre na 0:3. Domácí měli jen jednu vyloženou šanci kterou ale nevyužili. Hosté ve druhé půli přidali ještě jeden gól, který vsítil Orlovský, který tak dokončil hattrick. Domácí měli ještě dvě vyložené šance, které však domácí Zbořil  neproměnil. Od 67. minuty, kdy drslavští vyhrávali 0:4 se již zápas jen dohrával v duchu fotbalových pravidel.
Nejlepší hráči: Patrik Štergenich - Martin Orlovský

Traplice - Uh. Ostroh 3:4 (2:1)
Branky: 23., 61. Kolínský T., 35. Slavík J. - 13., 89. Raštica M., 55. Durna M., 67. Kočiš P.
ŽK: 37. Košař J., 44. Skopal M. - 52. Kovařík M., 87. Čápek J.
Diváci: 45.
Rozhodčí: Josef Dostálek - Roman Obdržálek (laik), Petr Zajíc (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V., Slavík J., Polách O., Merta Z., Maděra J., Kotyza R., Košař J. (40. Skopal M., 65. Březina P.), Kolínský T., Kamarád J., Huťka L. Trenér: Karel Světnička.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Vlk M., Raštica M., Procházka Z. (71. Vaněk S.), Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík M., Kočiš P., Horák M., Durna M., Čápek J. Trenér: Pavel Vlk.
V utkání bohatém na branky, se nejprve vedení ujali hostující ve 13. minutě. Domácí srovnali v 23. minutě, kdy se nejlépe v pokutovém území zorientoval Kolínský a vyrovnal na 1:1. V 35. minutě domácí kapitán Slavík z přímého kopu do šibenice nedal hostujícímu gólmanovi šanci. V 55. minutě hosté srovnali hlavou, když se po dlouhém autu nejlépe zorientoval Durna - 2:2. Vedení na stranu domácích strhl Kolínský v 61. minutě. Poté hosté v 67. minutě vyrovnali na 3:3, kde střelou Kočiš nedal domácímu gólmanovi šanci. Když se obě družstva začala smiřovat s remízou, utekl domácí obraně Raštica, který v 89. minutě uzavřel stav utkání na konečných 3:4.
Nejlepší hráči: Tomáš Kolínský - Marek Raštica