Bánov - Boršice u Bl. 1:2 (0:0)
Branky: 63. Dalajka M. - 65., 89. Němeček R.
ŽK: 20. Pavlíček A. - 9. Ježek P., 28. Kusenda P., 70. Stojaspal M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Adam Mikulášek (8,2) - Pavel Šupina (laik), Zdeněk Doležal (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Bánov: Franc P. - Vaňhara J., Polanský L., Pavlíček A., Mahdalíček P. st., Mahdal P. (58. Bulejko P.), Mahdal L., Machalík V. (76. Mahdalíček J.), Guryča R., Gorčík L. (46. Mikyska M.), Dalajka M. Trenér: Josef Vasilijevič.
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík R., Stojaspal M., Slaník J. (58. Ondra P.), Nožička J., Němeček R., Kusenda P., Ježek T., Ježek P., Bobčík J., Bilík V. (65. Šimek R.). Trenér: Antonín Ježek.
Utkání začalo za příjemného teplého počasí. V prvním poločase se do šancí dostávala sporadicky obě mužstva. Největší šanci měl ve 32. minutě hostující Slaník, jeho hlavička skončila mimo. Domácí měli vychýlenou mušku a jejich střely končily vedle branky Hlůška. Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale v 63. minutě šli do vedení domácí zásluhou Dalajky, jehož střela z hranice velkého vápna vymetla horní růžek hostující branky. Hosté se nepoložili a jejich odpovědí byla vyrovnávající branka Němečka v 65. minutě, kdy jeho střelu tečovala domácí obrana. Po této brance domácí odpadli, a to se jim stalo osudným v 89. minutě, kdy z rohového kopu hlavou zajistil svojí druhou brankou Němeček hostím tři body.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Rostislav Němeček

Havřice - Nivnice 4:0 (2:0)
Branky: 4. (p), 90. Rachůnek T., 38. Franc Z., 73. Masařík M.
ŽK: 36. Boďa M., 49. Šimek J., 71. Bortel L., 86. Plesner O. (Nivnice).
Diváci: 300.
Rozhodčí: Tomáš Kostelník - Lukáš Hladiš, Marek Slavíček (laik).
Havřice: Rachůnek T. I. - Šmotek V., Slavíček P., Rachůnek T., Masařík P. (87. Doležálek D.), Masařík M., Krajsa R. (79. Vrága A.), Hráček A., Horňák J., Gajdůšek M., Franc Z. (79. Kubáň C.). Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Nivnice: Gregor L. - Velecký V., Vasilievič D. (78. Plesner O.), Skočovský D., Šimek J., Máčalík M., Křeháček M., Krajčovič Z., Holboj M. (46. Ryšávka F.), Bortel L., Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
Sousedskému derby dvou předních týmů tabulky branky nechyběly. Už ve 4. minutě šel domácí tým do vedení zásluhou Rachůnka, který po ruce hostujícího obránce v pokutovém uzemí s přehledem proměnil penaltu. První půle patřila domácím. Ve 38. minutě se prosadil tradiční střelec Franc, který vypálil nádhernou ránu k tyči. Hned v úvodu poločasu se hlásil o slovo Skočovský, avšak mířil vedle. Domácí zaúřadovali v 73. minutě, kdy Rachůnek vybídl Masaříka, který neváhal. Zlomení hosté se do šance nedostali, naopak ještě inkasovali v 90. minutě, kdy hlavičkou chytře přehodil gólmana Rachůnek. Poté už se nic důležitého neodehrálo, a tak mohli domácí slavit tři body s fanoušky.
Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek - Marek Boďa

Jarošov - Os. Lhota 1:3 (1:0)
Branky: 11. Grebeníček P. - 58. Zbořil F., 70. Kuban V., 92. Šicha Z. (p).
ŽK: 25. Bobčík P., 39. Kolaja L., 57. Komárek J., 71. Vaculík M., 92. Ševčík J. - 66. Štergenich P., 69. Jurčeka J.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Lubomír Bobčík (laik), Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Ševčík J. - Zajíc T., Vaculík M., Šproch L. (77. Malina J.), Oharek V. (59. Vychodil J.), Malina L., Komárek J., Kolaja L., Kaštánek M., Grebeníček P. (75. Vandírek L.), Bobčík P. Trenér: Pavel Štrunc.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil S., Zbořil F., Štergenich P., Štergenich J., Pešík E., Kusák M., Jurčeka J. (89. Žajdlík S.), Erdenebileg B. (46. Kuban V.), Doležal M., Bachan O. (85. Malušek T.). Trenér: Dominik Josef.
Domácí získali velmi rychlé vedení v 11. minutě, kdy volejem skóroval Grebeníček. Kdo čekal, že domácí zrychlí hru, byl na omylu. Naopak znervózněli, hosté se zvedli a měli i šance. Pešík orazítkoval jak břevno, tak i tyč a zbytek 1. poločasu se dohrával před šestnáctkou domácích. Ve 2. poločase hosté zatlačili domácí, kteří byli nervózní, a dočkali se i rychlého vyrovnání. V 58. minutě Zbořil vběhl do šestnáctky a centrovaným míčem prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Od té chvíle hosté převzali iniciativu, hráli, co potřebovali, a v 70. minutě se ujali i vedení, když si střídající Kubáň naběhl na centr. 1:2. Od té chvíle byli domácí ještě nervóznější a po tvrdých zákrocích dostávali žluté karty. V 92. minutě gólman srazil ve vápně Jurčeku, uviděl žlutou kartu a byl nařízen pokutový kop, který proměnil brankář Šicha.
Nejlepší hráči: Petr Bobčík - Erik Pešík

Kostelany n. M. - Drslavice 0:0
ŽK: 32. Ventrča J. - 63. Orlovský M.
Rozhodčí: Radek Michalec (8) - Josef Rychlík (laik), Jan Javor (laik). Delegát utkání: Ladislav Vacenovský.
Kostelany n. M.: Lašák Z. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P., Šimík D., Panáček R., Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D. (83. Procházka L.), Facalka R, Dvouletý R. (72. Chmelař D.). Trenér: Antonín Samsonek.
Drslavice: Hroch M. - Vacula P., Šrámek M. (85. Přecechtěl P.), Šobáň J., Ševčík P., Orlovský M., Machálek J., Lux R., Kopták R., Dýmal P., Bureš P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Utkání se odehrálo za příjemného letního počasí, byl to vyrovnaný zápas, který přinesl i brankové příležitosti. Za zmínku stojí šance Dvouletého ze 30. minuty, kdy odražený míč od břevna nadvakrát nedokázal dopravit do sítě. O pět minut později mohli jít do vedení hosté zásluhou Machálka, ale jeho střelu ze dvaceti pěti metrů Lašák chytil. Druhý poločas začali oba týmy opatrně, přesto v 60. minutě měl možnost Kopták, jeho střelu z přímého kopu pozorný Lašák vyrazil na roh. O deset minut později domácí hlavičkují do břevna a ani následná dorážka nevedla k brankovému efektu. Zbytek utkání se odehrál už bez šancí, a proto se se družstva rozešla smírně za bezbrankovou remízu 0:0.
Nejlepší hráči: Josef Mojžíš - René Kopták

Nedakonice - Břestek 4:2 (0:2)

Branky: 53., 68. Klečka J., 47. vlastní, 65. Belák M. - 20. Zámečník M., 43. Sonntag P.
ŽK: 65. Zámečník M. (Břestek).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jaroslav Andrýsek (laik), Zdeněk Tománek (laik).
Nedakonice: Ondřej M. - Trubačík M. (46. Mazůrek F.), Stupka J., Šoustek P. (83. Maurer P.), Sklenář J., Lukůvka M., Král T., Klečka J., Čagánek R., Bilavčík R., Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M. (83. Bumbálek R.), Stuchlík J., Sonntag P., Plevák L., Matoušek M., Martinák R., Lahola I., Frühauf R., Čagánek P., Andrýsek M. Trenér: Lubomír Jegla.
Utkání přineslo dva rozdílné poločasy. Domácí se dostávali před vápno hostí, ale nedokázali si vypracovat šance. Ve 20. minutě přišel jako blesk z čistého nebe centr Čagánka, který našel Zámečníka a ten se prosadil nechytatelným volejem. Ve 30. minutě domácí Lukůvka přestřelil. Dvě minuty před půlkou se v Nedakonicích setmělo a Sonntág zvýšil na 0:2 pro hosty. Druhou půli začali domácí lépe a po Lukůvkově rohu ve 47. minutě Koryčánek míč vyrazil tak nešťastně, že se od vlastního hráče odrazil do branky. V 53. minutě Klečka srovnal na 2:2. V 65. minutě Belák ramenem zpracoval míč a prostřelil Koryčánka. Hosté s brankou nesouhlasili, ztratili koncentraci, toho využil v 68. minutě Klečka, který se stahovačkou perfektně uvolnil a ranou pod horní tyč upravil na konečných 4:2 pro domácí.
Nejlepší hráči: Jaromír Klečka - Vlastimil Koryčánek

Polešovice - Nezdenice 2:1 (1:1)

Branky: 22. Černoch M. (p), 75. Běhávka J. - 8. Liška M (p).
ŽK: 42. Janík M., 63. Běhávka J., 84. Černoch M. - 57. Adámek R., 81. Sviták P.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Milan Katrňák - Jan Červinka (laik), Petr Vápeník (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Martykán M. (46. Hasoň J.), Kotek Z. (54. Patka J.), Korvas Z. (76. Kotek R.), Kordula T., Janík Z., Janík M., Černoch M., Běhávka J., Bartošík R. Trenér: Karel Přibyl.
Nezdenice: Malaska T. - Sviták P., Šmíd J., Liška M., Kolínek R., Kolínek L., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Jančařík J., Adámek R. Trenér: Jaroslav Kociňák.
V 8. minutě kopali hosté penaltu, když Lišku fauloval Martykán v pokutovém území. Sám postižený proměnil. V 15. minutě vystřelil Kordula, ale jeho přesnou střelu k tyči vystihl Malaska. Ve 22. minutě se domácí dočkali vyrovnání z pokutového kopu po faulu hostujícího obránce. Pokutový kop s přehledem proměnil Černoch. Ve 39. minutě vyslal nádhernou střelu Kotek, ale Malaska se opět vyznamenal. Následně mířila Kordulova hlavička nad. Domácí ve druhém poločase zatlačili hosty. Ve 48. minutě zneškodnil Hasoně brankář. O dvě minuty později spálil šanci Jančařík. V 60. minutě pálil Janík, ale opět se vyznamenal Malaska. V 75. minutě přiklepl domácím výhru Běhávka.
Nejlepší hráči: Martin Černoch - Tibor Malaska

Traplice - Tupesy 3:0 (2:0)
Branky: 5., 30. Kolínský T., 83. Březina T.
ŽK: 58. Březina P. - 17. Drška M.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Hanáček, Jiří Vávra (laik).
Traplice: Vávra J. - Slavík J., Škarek L., Kotyza R., Kolínský T. (83. Blecha L.), Kamarád J., Hudec M., Gelien R., Čevela O. (58. Růžička J.), Březina T., Březina P. Trenér: Jan Růžička.
Tupesy: Hurdes V. - Večeřa L., Vávra P. (81. Vaculík L.), Tříska M., Molek S., Kubíček T., Knap M., Drška M. (56. Vávra O.), Březina M., Bureš R. Trenér: Tomáš Kubíček.
Na podmáčeném trávníku rozhodla o vítězství Traplic první půle. Hned v 1. minutě zneškodnil Drškův pokus Vávra. V 5. minutě Březina rozezvonil tyč, ale ve správnou chvíli na správném místě stál Kolínský, který pohotově dorazil. V 9. minutě si na roh naběhl Gelien, ale Hurdes zlikvidoval jeho šanci. Ve 14. minutě se naopak vyznamenal traplický Vávra, který vychytal jmenovce na straně soupeře. Ve 30. minutě využil chyby obrany Kolínský. 2:0. Ve 35. minutě orazítkoval břevno Březina. Ve druhé polovině už se mnoho šancí nezrodilo. V 70. minutě se dostal do příležitosti Gelien, ale jeho nájezd zneškodnil Hurdes. V 76. minutě mohl dovršit hattrick kanonýr Kolínský, ale míč prosvištěl kolem pravé tyče. V 80. minutě mohly Tupesy kosmeticky upravit, ale Knap minul prázdnou bránu. V 83. minutě stanovil konečný výsledek na 3:0 Březina.
Nejlepší hráči: Pavel Březina - Tomáš Kubíček

Okresní přebor 24. kolo
Břestek - Kostelany n. M. 3:1 (1:0)

Branky: 56., 76. (p) Čagánek P., 31. Zámečník M. - 51. Mojžíš Julius
Diváci: 50.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Zdeněk Tománek (laik), Libor Procházka (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M. (88. Bumbálek R.), Sonntag P., Plevák L., Matoušek M., Martinák R., Lahola I., Frühauf R., Červinka M. (63. Stýskal T.), Čagánek P., Andrýsek M. Trenér: Lubomír Jegla.
Kostelany n. M.: Lašák Z. - Ventrča J., Šťastný T., Šťastný P. (64. Chmelař D.), Šopík R., Šimík D., Panáček R. (80. Krpal T.), Mojžíš J., Mojžíš J., Facalka R, Dvouletý R. Trenér: Antonín Samsonek.
Dohrávka minulého kola proběhla na těžkém podmáčeném terénu, který svazoval oběma mužstvům nohy. Hned v 8. minutě mohl kostelanský Dvouletý vsítit první branku, ale jeho střela šla vedle. O minutu později domácí Zámečník poslal střelu ze dvaceti metrů těsně nad. Ve 13. minutě hlavičkoval Dvouletý, ale domácí gólman bravurním zákrokem poslal míč na roh. Ve 31. minutě vybojoval míč Čagánek, poslal nádherný centr do šestnáctky, kde Zámečník nekompromisní střelou vymetl pavouky v Lašákově bráně. 1:0. V 51. minutě centroval Petr Šťastný do šestnáctky přímo na hlavu Juliuse Mojžíše. 1:1. V 56. minutě zahrávali domácí standardní situaci, Čagánek vystřelil přímo na bránu a míč po dvojité teči skončil za zády Lašáka 2:1. V 76. minutě byl v pokutovém území faulován Tomáš Stýskal, nařízený pokutový kop Čagánek s přehledem proměnil. 3:1.
Nejlepší hráči: Petr Čagánek - Julius Mojžíš