Havřice padly s Nivnicí už do přestávky

Slovácko Sport 13 / 09 / 2012

Jalubí a Sušice se rozešly smírně, rozhodl už první poločas

Ostr. Lhota - Slavkov 1:0 (1:0)
Domácí brankou Jurčeky ze 12. min. zaznamenali hubené vítězství. Hosté byli fotbalovější a nebýt výborného výkonu obranné řady domácích a golmana Šíchy, asi by vypadal výsledek jinak.
Zlámanec - Osvětimany 3:2 (2:0)
 V první půli diktovali hru a po půlhodině vedli 2:0 a dalším jejich šancím zabránil golman Brázdil. Po přestávce se hra vyrovnala, hosté dali kontaktní gól v 65. min, ale domácí kontrovali brankou na 3:1 ze 71. min. Hostům se podařilo vstřelit další branku až v nastaveném čase.
Branky: Šurmánek 2, Svízela - Hajný, Křemeček R.
Havřice - Nivnice 2:5 (0:4)
Hosté rozhodli o výhře už v první půli, kdy si vytvořili čtyřbrankový náskok. Po přestávce se domácí zlepšili a z řady šancí dvakrát překonali výborného golmana hostí. Vítězové si však vedení v poklidu pohlídali.
Branky: Masařík, vlastní - Lukeš 2, Ligas L., Straňák R., Bartoš
Jalubí - Sušice 1:1 (1:1)
V první půli byla hra vyrovnaná, hosté vedli od 21. min. brankou Hastíka, domácí vyrovnali ve 45. min. po přímém kopu Gajdorusem. Po změně stran si domácí vytvořili mírnou územní převahu, ale ze dvou šancí se ani jedna neujala.
Nedakonice - Prakšice 2:1 (1:1)
 Hosté se představili jako bojovný a houževnatý soupeř, těsné vítězství domácích zařídili Lukůvka a Beránek, za hosty skóroval Dynka.
Koryčany - Zlechov 3:1 (0:0)
S výjimkou úvodních patnácti minut byli domácí po celý zápas lepší. Střelecky se ale začali prosazovat až po změně stran a v 50. min. se trefil hlavou po rohovém kopu Šmela a tentýž hráč o pět minut později opět hlavou usměrnil centrovaný míč za záda hostujícího golmana. Domácí pak promarnili šest vyložených šancí. Hosté, kteří přijeli bez svého nejlepšího střelce Kowalíka, snížili v 80. min. z ojedinělé akce Bělaškou. Domácí ale rychle odpověděli třetí brankou Kroutilíka.
Zdounky - Strání 0:0