Boršice u Bl. - Kostelany n. M. 2:1 (0:0)
Branky: 82. Zimčík R., 84. Nožička J. - 50. Panáček R.
ŽK: 69. Gál J. - 18. Lašák Z., 80. Panáček R., 81. Mojžíš Julius.
Rozhodčí: Tomáš Tureček (5) - Bohuslav Vávra (laik), Luděk Rychlík (laik).
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Zimčík R., Stojaspal M. (63. Kusenda P.), Slaník J. (90. Libosvár L.), Nožička J., Němeček R., Ježek T., Huspenina M., Halík M., Bilík V., Gál J.
Trenér: František Pospíšek.
Kostelany n. M.: Lašák Z. - Ventrča J., Šťastný T., Šopík R., Šimík D., Panáček R., Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D., Gabriel P., Dvouletý R.
Trenér: Antonín Samsonek.
Zápas se hrál za sychravého počasí, chvílemi i sprchlo. Do první šance se dostali hosté ve 27. minutě, ale střela Juliuse Mojžíše šla vedle. Ve 42. minutě zahrávali domácí roh, ale hlavička Huspeniny z malého vápna také v bráně neskončila. Boršičtí ještě měli šanci ve 44. minutě, kdy po křídle utekl Ježek, ale jeho střela z úhlu prolétla před brankovou čarou. Do druhé půle nastoupili lépe hosté. Kombinační hrou přinutili domácí k chybám, z čehož vypramenila v 50. minutě příležitost, kterou proměnil Panáček. Tato branka domací zaskočila. Poté šly střely Ventrči a Mojžíše těsně nad bránu. Boršičtí udělali změnu v sestavě a podařilo se jim vyrovnat v 82. minutě Zimčíkem. Vyrovnání domácí nakoplo, což se projevilo o dvě minuty později, když otočili výsledek po chybě gólmana. 2:1. Zbytek utkaní probíhal v nervozitě, což se projevilo na kartách a vyloučení.
Nejlepší hráči: Jaroslav Gál - Jaromír Ventrča

Břestek - Havřice 0:1 (0:1)
Branky: 20. Kadlčík Z.
ŽK: 49. Plevák L., 93. Čagánek P. - 30. Krajsa R., 60. Vrága A.
ČK: 69. Vrága A. (Havřice).
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Tomáš Hanáček, Radek Novák (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zelinka P., Zámečník M. (46. Matoušek M.), Vojtěšek J., Stýskal T., Sonntag P., Plevák L., Lahola I., Čagánek P., Daňhel T., Andrýsek M.
Trenér: Libor Matoušek.
Havřice: Rachůnek T. I. - Vrága J. (63. Maršálek L., 90. Čech M.), Vrága A., Uher P., Masařík P., Masařík M., Křivan R., Krajsa R., Kadlčík Z., Gajdůšek M., Dlapa M. (78. Zemánek O.).
Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Pod břesteckou skalou se hrál na výborné hrací ploše a za ideálního počasí zejména v 1. poločase výborný fotbal. V 15. minutě měl velkou šanci Stýskal, ale hostující obrana jeho ránu do prázdné branky vyrazila. Rozhodnutí o vítězství v utkání nastalo ve 20. minutě, kdy byla vyslána na domácího Koryčánka jediná střela z kopaček havřických fotbalistů. Břestecký gólman vyrazil pokus, avšak dorážka již skončila v síti. 0:1. Domácí se sice snažili, ale jejich snaha o vyrovnání byla marná. Ve 2. poločase byl v 69. minutě po druhé žk za nesportovní chování vyloučen Vrága. Hosté měli místy převahu, ale nervozita a snaha docílit branku jim svazovala nohy. A tak se zrodilo vítězství hostujícího týmu. Na čáře hlavnímu rozhodčímu dobře asistoval Tomáš Hanáček.
Nejlepší hráči: Petr Čagánek - Martin Masařík

Drslavice - Polešovice 7:1 (3:0)
Branky: 49., 68., 75. Věrný R., 19. Lux R., 28. Orlovský M., 39. Rapant R., 85. Přecechtěl P. - 61. Chmelař L.
ŽK: 88. Přecechtěl P. - 17. Běhávka J., 28. Bartošík R., 29. Bednařík J., 57. Bernatík T., 88. Svoboda O.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Jan Javor (laik), Petr Kaňovský (laik).
Drslavice: Hroch M. - Šobáň J. (46. Věrný R.), Vacula P., Rapant R., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Lux R. (78. Vidrman T.), Kopták R., Dýmal P., Bureš P. (73. Přecechtěl P.).
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O., Kotek R., Korvas R., Janík Z., Hasoň J. (46+. Bernatík T.), Hasoň D. (46. Chmelař T.), Chmelař L., Běhávka J., Bednařík J. (65. Patka J.), Bartošík R.
Trenér: Karel Přibyl.
Utkání začalo za mrholení. Domácí měli míč na svých kopačkách, hráli s přehledem, ale hosté měli ze dvou protiútoků šance, které neproměnili. V 19. minutě se domácí ujali zaslouženě vedení Luxem a na dlouhou dobu převzali iniciativu. Ve 28. minutě Orlovský zvyšoval na 2:0 a v té době byli na ploše prakticky jenom domácí. Polešovice jenom přihlížely, na hru domácích nestačily a zastavovaly je jenom tvrdými fauly. Ve 39. minutě zvyšoval Rapant na 3:0. Do druhé půle nastoupil Věrný, která začal excelovat, vstřelil tři branky ve 49., 68. a 75. minutě a završil hattrick. Dvorním nahravačem domácích se stal René Kopták, který přímo naservíroval na šest branek. Mezitím hosté v 61. minutě vstřelili čestný úspěch Chmelařem. Výsledek utkání zpečetil hrající trenér Přecechtěl v 85. minutě.
Nejlepší hráči: Roman Věrný - Radek Bartošík

Nezdenice - Os. Lhota 0:2 (0:1)
Branky: 29. Zalubil M., 80. Kusák M.
ŽK: 20. Uličník J. - 72. Hubík M.
ČK: 31. Kociňák J., 75. Popelka A. (Nezdenice).
Rozhodčí: Bronislav Pálka - Petr Vápeník (laik), Libor Kolínek (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Šmíd J., Šašinka O., Uličník J. (65. Adámek R.), Sviták P., Masařík R., Kociňák J., Kandrnál P. (46. Michalec P.), Kalina P., Bušo J., Popelka A.
Trenér: Josef Pospíchal.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich P. (85. Pešík M.), Štergenich J., Zbořil S., Zalubil O., Zalubil M., Pešík E., Kusák M., Hubík M., Doležal M., Erdenebkeg B. (70. Žajdlík M.).
Trenér: Josef Dominik.
Nezdeničtí mohli jít hned v úvodu do vedení, ale střelu Masaříka vyrazil šicha. Následná dorážka Popelky skončila pouze rohem. Hosté se osmělili a v 15. minutě vyslal pokus O. Zalubil. Ve 29. minutě se projevila u Ostrožské Lhoty bratrská spolupráce, když Ondřej Zalubil přihrál Martinu Zalubilovi, který dostal hosty do vedení. Ve 31. minutě šel předčasně pod sprchy domácí Kociňák, který kopl protihráče bez snahy zasáhnout míč. I v deseti mohli domácí ve 38. minutě vyrovat Popelkou, ale Šicha byl na místě. Ve 44. minutě se prokličkoval mezi dvěma hráči Popelka, ale na malém vápně přestřelil. Domácí chtěli vyrovnat, ale v 60. minutě zahodil šanci Šašinka. V 75. minutě zastavil řítícího se Zalubila Popelka, který si zblízka prohlédl červenou. V 80. minutě měnil skóre Kusák. 0:2. V závěru mohl čestný úspěch domácích vstřelit Bušo, ale Šichu nepřekonal.
Nejlepší hráči: Antonín Popelka - Martin Zalubil

Nivnice - Jarošov 2:1 (2:1)
Branky: 30. Šimek J., 35. Holboj M. - 25. Šproch L.
ŽK: 86. Smýkal J. - 65. Kolaja L.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Roman Pagáč (laik), Václav Tomanec (laik).
Nivnice: Koktavý L. - Velecký V., Skočovský D., Šimek J., Ryšávka F. (84. Smýkal J.), Navláčil O., Máčalík M. (73. Vychodil J.), Krajčovič Z., Holboj M., Bortel L. (64. Hladiš M.), Boďa M.
Trenér: Milan Bršlica.
Jarošov: Ševčík J. - Vyorálek J., Vaculík M., Šproch L., Malina L., Komárek J., Kolaja L., Kaštánek M. (46. Malina J.), Kaštánek J. (85. Grebeníček P.), Hotař M., Bobčík P.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Hned od úvodu vsadili Nivničtí vše do útoku. V 5. minutě se objevil před brankářem Skočovský, ale střelu poslal vedle branky. Domácí tlačili, ale hosté v čele s Komárkem byli vždy tam, kde měli být, a proto se domácí nedostali k šancím. Byli to hosté, kteří z ojedinělého útoku ve 25. minutě vhazovali, k míči se dostal Šproch a přízemní střelou dal na 0:1. Domácí branka probudila a během pěti minut vyrovali Šimkem. Ve 35. minutě se k přímému kopu postavil Holboj, který podél zdi dával na 2:1. Zbytek poločasu se dohrával mezi šestnáctkami. Ve 2. poločase domácí zatlačili hosty, ale špatný terén a nervozita jim svazovaly nohy, a proto i když se dostali do šance, branky se nedočkali. Šanci spálil i Hotař a následně také Šrproch. Utkání by slušela remíza.
Nejlepší hráči: Ondřej Navláčil - Josef Komárek

Traplice - Nedakonice 0:0 (0:0)
ŽK: 60. Zich L., 73. Pekárek R., 87. Štefka P. - 54. Stupka J., 62. Sklenář J., 69. Král T.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Ladislav Dujíček - Ladislav Vranka (laik), Jaroslav Andrýsek (laik).
Traplice: Vávra J. (46. Skopal M.) - Zich L., Trávníček V., Štefka P., Slavík J., Pekárek R., Pekárek R., Kolínský T., Kamarád J. (82. Krist P.), Gelien R., Čevela O. (81. Vaverka L.).
Trenér: Jan Růžička.
Nedakonice: Ondřej M. - Vojtek Z., Stupka J., Sklenář J. (65. Petek M.), Maurer P., Král T. (75. Trubačík M.), Klečka J., Jurášek M., Hladký J. (46. Šoustek P.), Bilavčík R., Belák M.
Trenér: Roman Sklenář.
Utkání začalo minutou ticha za zesnulého hráče Jiřího Vávru. Jakoby tato chmurná událost ovlivnila i hráče obou mužstev a na hřišti se vlastně dlouhé minuty nic mimořádného nedělo. Oživení přišlo až v závěru poločasu. Nejprve branku domácích ohrozili hosté, Balákův trestňák se však do branky nevešel. Ve 42. minutě mohli skórovat domácí, ale po rohu hlavička Pekárka skončila vedle pravé tyče. Druhý poločas byl mnohem fotbalovější a bojovnější, přesto se hra odehrávala mezi šestnáctkami. Za zmínku stojí trestný kop ze 67. minuty zahrávaný Slavíkem, ale střela šla nad branku. Na druhé straně to byl agilní Belák, jehož střelu z otočky střídající Skopal s námahou vyrazil na roh. I přesto, že se diváci branky nedočkali, musel se jim předvedený výkon obou mužstev líbit, remíza byla spravedlivá.
Nejlepší hráči: Roman Gelien - Mário Belák

Tupesy - Bánov 5:2 (2:1)
Branky: 35., 48., 67. Večeřa L., 39. Drška M., 80. Andrýsek M. - 8. Guryča R., 55. Mahdal L.
ŽK: 30. Polanský T., 44. Guryča R., 64. Mahdal L. (Bánov).
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jiří Vávra (laik), Břetislav Polanský (laik).
Tupesy: Hurdes V. - Večeřa L. (78. Křemeček J.), Vávra P. (60. Březina M.), Vávra O., Tříska M., Maňásek M., Kubíček T., Drška M. (70. Andrýsek M.), Chramcov B., Bureš R., Burda T.
Trenér: Tomáš Kubíček.
Bánov: Velecký O. - Švehlík J., Suchánek P., Polanský T. (68. Mahdalíček J.), Pavlíček A., Mahdalíček P., Mahdal P., Mahdal L., Kumpa D. (46. Polanský L.), Guryča R., Dalajka M.
Trenér: Josef Vasiljevič.
Utkání se hrálo na katastrofální hrací ploše. V 8. minutě se hosté ujali vedení zásluhou Guryči, který si naběhl na přihrávku a přízemní ranou k tyči překonal Hurdese. Do 30. minuty byli hosté lepším mužstvem. Ve 35. minutě se konečně domácí dostali do šance a Večeřa srovnal na 1:1. O čtyři minuty později Drška zblízka dorazil míč podruhé do branky hostí. Ve druhém poločase hned ve 48. minutě se znovu prosadil Večera. 3:1. V 55. minutě zahrávali hosté trestňák ze dvaceti metrů a Mahdalova střela byla nechytatelná. V 67. minutě dovršil hattricku střelecky disponovaný Večeřa. 4:2. Poslední branka padla v 80. minutě a autorem byl střídající Andrýsek, který upravil na konečných a zasloužených 5:2 pro domácí.
Nejlepší hráči: Lubomír Večeřa - Lukáš Mahdal