Branky: 40., 82., 84. Příplata F., 43. Omelka Martin, 74. Kamočai L.
ŽK: 21. Vašťák R., 51. Hoferek O. - 83. Kamočai L., 84. Příplata F.
Diváci: 50. Rozhodčí: Roman Bednář - Jiří Vlašic, David Ostrožík (laik).
Topolná: Rosík T. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Polášek L., Mikulka M., Hoferek P., Hoferek O. (68. Jurčík T.), Foltýn Jan, Foltýn Jakub, Dohnal P.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Jarošov: Gajarský M. - Příplata F. (85. Stašek J.), Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M. (68. Kamočai L.), Laga D. (79. Jurča T.), Kováč P., Komárek J., Kaštánek M., Jančík M., Hromada P. (83. Běťák M.).
Trenér: Radek Vyoral.
Prvních pět minut patřilo domácímu celku, avšak tým Jarošova převzal iniciativu a již v 10. minutě mohl Omelka otevřít skóre, ale jeho střela se otřela pouze o levou tyč. Ve 29. minutě tentýž hráč ze šesti metrů přestřelil domácí bránu. Ve 40. minutě Příplata usměrnil hlavou k pravé tyči, 0:1. O tři minuty později vybojoval Hromada na své polovině míč, krásně přihrál do uličky Omelkovi a ten šel sám na bránu, 0:2. Druhý poločas byl jasně pod taktovkou Jarošova, domácí za celých 90 minut nevystřelili ani jednou na bránu. V 74. minutě Příplata uvolnil střídajícího Kamočaie a bylo to 0:3. V 82. minutě Příplata přehlavičkoval gólmana, 0:4. V 84. minutě završil svůj hattrick Příplata. Vítězství hostů je naprosto zasloužené.
Nejlepší hráči: Pavel Hoferek - Filip Příplata

Bánov - Bílovice 1:4 (1:2)
Branky: 32. Skočovský D. - 13., 81. Dujka J., 3. Věrný R., 68. Kaňovský M.
ŽK: 38. Mahdal D., 58. Mahdal L., 84. Helebrand M. - 53. Heger D., 55. Hlaváček P., 63. Zlámal Z.
Diváci: 75. Rozhodčí: Martin Zelený - Martin Tokoš, Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Goroš P. - Velecký R. (87. Mahdalíček J.), Skočovský D., Polanský T. (87. Bobek P.), Polanský L. (85. Kejkrt D.), Mahdalíček P., Mahdal L., Mahdal D. (60. Franc L.), Guryča R., Čaňo L. (73. Helebrand M.), Bortel L.
Trenér: Karel Kopeček.
Bílovice: Vrzal R. - Zlámal Z. (86. Hanák M.), Věrný R. (89. Hrňa M.), Semela E., Sedlář A., Kaňovský M., Hlaváček P., Heger D., Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O. (76. Žák J.).
Trenér: Radek Pekárek.
Utkání začalo lépe pro hosty, po krásné kombinaci se z blízka prosadil Věrný. O deset minut později Dujka prokličkoval mezi obránci a zpoza vápna vystřelil tvrdě k tyči, 0:2. Ve 32. minutě Skočovský snížil krásnou střelou k tyči. Domácí mohli vyrovnat na konci poločasu, ale neproměnili pokutový kop. Druhý poločas měli v režii domácí, ale opět to byli hosté, kteří dotlačili míč do branky. V 68. minutě se prosadil Kaňovský, který uplatnil svůj důraz při rohovém kopu. V 81. minutě opět utekl Dujka a zvýšil na 1:4. Na konci zápasu utekli postupně Dujka, Žák a Hrňa, ale ani jeden z nich nedokázal Goroše prostřelit.
Nejlepší hráči: Radim Velecký - Jan Dujka

D. Němčí B - Březová 2:2 (1:2)
Branky: 13., 57. Stojaspal Mi. I. - 17. Pomajbík D., 27. Smítal Jo.
ŽK: 23. Stojaspal D., 36. Hlaváček J. - 69. Frühauf P.
Diváci: 70. Rozhodčí: Jiří Vlašic - Radomír Stojaspal (laik), Josef Janků (laik).
D. Němčí B: Kolísek A. - Talský Jan (79. Zimčík V.), Talský Jakub, Světinský A., Stojaspal Mi. I. (86. Světinský L.), Stojaspal D., Salát J., Pochylý M. (90. Bršlica Z.), Pěrka D., Mahdal A., Hlaváček J.
Trenér: Marek Pochylý.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Šuránek D., Ševčík P. (85. Matějíček P.), Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V., Majer J. (61. Smítal Ja.), Janků M., Frühauf P., Čaňo D.
Trenér: David Jurásek.
Do utkání lépe vstoupili domácí. Ve 13. minutě po krásném centru dostal míč do vápna kapitán Stojaspal a míč dostal do branky, 1:0. O čtyři minuty později hosté založili protiútok a na brankové čáře dorazil míč do brankové sítě Pomajbík, 1:1. Tentýž hráč se v 27. minutě dostal ke střele a trefil břevno, ale spoluhráč Smítal dostal míč do branky, 1:2. Ve druhé půli byli lepší hosté, kdy několikrát zaútočili, ale brankář vše chytil. Domácí udeřili v 57. minutě, kdy krásnou přihrávkou se k míči dostal Stojaspal a vyrovnal na 2:2. Vyrovnané utkání v závěru mohl rozhodnout hostující Uher, ale z pokutového kopu opět vše brankář vychytal.
Nejlepší hráči: Aleš Kolísek - Patrik Frühauf

Jalubí - Hluk B 3:0 (1:0)
Branky: 52., 60. (p) Gajdorus L., 26. Gajdorus T.
ŽK: 86. Klajn P. - 22. Ševčík T., 59. Dekrét D.
Diváci: 146. Rozhodčí: Štěpán Martykán - Michael Bartoň, Petr Oharek (laik).
Jalubí: Mlčák P. - Žaluda J. (89. Kura P.), Ulman T., Trefilík Z. (81. Zapletal M.), Nosek D., Klajn P., Janeček L., Gajdorus T., Gajdorus L. (78. Kolář T.), Botek J. (86. Gajdošík J.), Andrýsek M.
Trenér: Marek Burián.
Hluk B: Gál M. - Vozár P. (46. Abrhám R.), Ševčík T. (71. Loutocký E.), Machala J., Kuchař T., Janča P., Chytil R. (81. Sabo J.), Dekrét D., Botek Z., Blaško R., Otrusiník R.
Trenér: Luděk Loutocký.
Hrálo se utkání velmi dobré úrovně. V 5. minutě měli hostující šanci, kdy zaútočili a prokličkovali přes domácí obranu, ale branku minuli. Ve 26. minutě se dostal k míči Tomáš Gajdorus, který si naběhl na centr a vstřelil první gól domácích na 1:0. Poté měli domácí ještě několik šancí, ale neproměnili a výsledek se v první půli už nezměnil a za tohoto stavu se šlo do kabin. Ve druhé půli začali domácí lépe, kdy v 52. minutě Lukáš Gajdorus tvrdou střelou zvýšil na 2:0. V 60. minutě opět Lukáš Gajdorus z pokutového kopu upravil na 3:0. Domácí měli ještě několik šancí, ale hostující brankář vše vychytal. Domácí mužstvo si vítězství zasloužilo.
Nejlepší hráči: Lukáš Gajdorus - Matěj Gál

Šumice - Sušice 5:0 (3:0)
Branky: 7. Floreš L., 12. Kunovský R., 45. Žampach J., 54. Pilka I., 85. Pilka S.
ŽK: 20. Šur V. (Sušice).
Diváci: 150. Rozhodčí: Josef Chramcov - Roman Horčica (laik), Petr Jiřík (laik).
Šumice: Jiřík M. - Žampach J., Pilka S., Pilka I. (64. Juřeník M.), Pančocha J. (80. Hřib J.), Ondřej V., Ondřej T. (46. Jahoda D.), Mach M. (54. Valášek P.), Kunovský R., Kelíšek M., Floreš L. (73. Lekeš J.).
Trenér: Martin Zicha.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J., Rozumek J., Novák M., Mikulík Mi., Mikulík Ma., Jurča A., Hejda M., Fojtášek V., Buřil Z.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Domácí mužstvo bylo po celé utkání jednoznačně lepší. Domácí se ujali vedení v 7. minutě po pěkné kombinaci, kdy zakončoval z velkého vápna prudkou střelou Floreš. Ve 12. minutě dorazil z malého vápna hlavou Kunovský a upravil na 2:0. Do konce poločasu měli domácí stálou převahu, gól se jim podařilo vsítit až ve 45. minutě, kdy se po pěkné střele prosadil Žampach. Do druhého poločasu nastoupili domácí s velkým úsilím, zatlačili hosty do obrany a v 54. minutě vstřelili čtvrtou branku. Prosadil se Pilka, kdy po rohovém kopu dorážel z malého vápna míč do sítě. Skóre utkání pečetil opět Pilka, avšak tentokrát Stanislav, který po pěkné kombinaci vstřelil pátý gól domácích.
Nejlepší hráči: Jan Žampach - Zdeněk Lašák

Kněžpole - Havřice 1:7 (1:4)
Branky: 43. Hruboš P. - 30., 45., 61. Rachůnek T., 40., 87. Moštěk M., 36. Doležálek R., 58. Klusák M.
Diváci: 90. Rozhodčí: Roman Bednář - David Večeřa, Tomáš Flíbor (laik).
Kněžpole: Janků T. - Večeřa M. (61. Hruboš L.), Uherek R. (55. Kozelek O.), Remeš V., Palčík R., Kašný P. (73. Večeřa T.), Hruboš P., Hančík D. (67. Mazůrek A.), Brázdil O., Brázdil J., Belák M.
Trenér: Radim Palčík.
Havřice: Rachůnek T. I. - Řezníček K. (76. Buráň R.), Rachůnek T., Rachůnek M., Moštěk M., Masařík P., Maršálek M. (46. Maršálek L.), Klusák M., Janíček T. (67. Bania J.), Havier J., Doležálek R.
Trenér: Václav Zámečník.
Prvních patnáct minut se oba celky spíše rozehrávaly. Ve 30. minutě zahrávali hosté rohový kop, ve vápně se zorientoval Rachůnek. O šest minut později prokázal důraz před bránou Doležálek a vstřelil na 0:2. Domácí měli za první poločas jedinou šanci, ale výborný gólman šanci zlikvidoval. Ve 40. minutě předvedli hosté krásnou akci, na jejímž konci stál neobsazený Moštěk, 0:3. Ve 43. minutě se domácí dočkali, po rohovém kopu se k míči dostal Hruboš, 1:3. Ve 45. minutě se opět trefili hosté, po krásné akci se prosadil Rachůnek. Druhý poločas byl spíše v tréninkovém tempu. V 58. minutě Klusák zvyšoval na 1:5. V 61. minutě se hlavou prosadil Rachůnek, 1:6. V 87. minutě Moštek uzavřel skóre zápasu na konečných 1:7.
Nejlepší hráči: Petr Hruboš - Michal Klusák

Slavkov - Uh. Ostroh 2:1 (2:0)
Branky: 20. Plšek J., 42. Chovanec M. ŽK: 37. Jankůj M., 67. Stojaspal R., 73. Miroš J., 78. Habarta J. - 26. Durna M., 66. Nováček T., 74. Lopata M., 80. Ondroušek M.
Diváci: 35. Rozhodčí: Roman Vitásek - Milan Fury, Martin Tokoš.
Slavkov: Pochylý P. - Šimek P., Stojaspal R., Sedlář A., Rožnovský T., Plšek J., Peter O., Miroš J. (90. Mančík M.), Jankůj M., Chovanec M. (63. Švardala Z.), Habarta J. (80. Mikláš J.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Uh. Ostroh A: Hudeček J. - Větříšek A., Uřičář J., Šálek R. (46. Mrkva T.), Pavlas Z., Ondroušek M., Nováček T., Lopata M. (90. Kuřina R.), Jurčeka J., Horák M., Durna M. (46. Mrkva J.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Utkání začalo v aktivním tempu. Aktivnější byli hosté, kteří drželi častěji míč na svých kopačkách, ale nepodařilo se jim dostat na dostřel branky. To se hned vzápětí povedlo domácím, když se z první střely na branku dokázali prosadit. Domácí ze své druhé šance vytěžili druhý gól. Poté se hosté snažili více zakončovat, ale to se jim nedařilo. Do konce poločasu se ještě podařilo hostům zahodit pokutový kop. Ve druhém poločase se domácí ještě více vrhli na bránění a podnikali rychlé brejky, které se jim ale nedařili zakončit. Poté se na hřišti přiostřilo a hosté více snahy věnovali do provokace domácích hráčů. Nakonec se jim podařilo vstřelit kontaktní branku v 89. minutě, a to bylo z jejich strany vše. Domácí tak vybojovali vítězství 2:1.
Nejlepší hráči: Aleš Sedlář - Roman Šálek