Havřice slaví první výhru za tři body, porazily Zlechov

Slovácko Sport 16 / 04 / 2015

Havřice - Zlechov 2:1 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání byli v závěru šťastnější domácí, kteří dali v 84. min. vítězný gól a poprvé v této sezoně zvítězili v normální hrací době.
Branky: Rachůnek T., Maršálek L. - Vaněk
St. Město - Jalubí 2:3 PK (0:1)
Bojovné utkání, ve kterém domácí dokázali otočit nepříznivé skóre z první půle. Hosté dokázali pak vyrovnat z penalty a v závěrečném rozstřelu měli i přesnější mušku. Staroměstští pošesté v této sezoně prohráli na penalty.
Branky: Trubačík, Hastík - Klajn, Janeček
V. Otrokovice B - Vlčnov 4:3 (1:2)
Dramatické utkání, ve kterém hosté neudrželi náskok z první půle. Domácí ve druhé půli hráli prim a dokázali vývoj zápasu otočit. Vlčnovští ale dokázali srovnat na 3:3, ale v poslední minutě domácí dali vítězný gól.
Branky: Silný 2, Kozel, Bahounek - Kameník, Gregor, Bortel
Nedakonice - Buchlovice 1:3 (0:3)
O osudu zápasu rozhodli hosté už do přestávky, kdy získali rozhodující náskok.
Branky: Mařák - Křiva, Mikula, Zábojník
Kunovice - Ořechov 3:4 PK (1:1)
V dramatickém utkání se oba celky střídaly ve vedení. V penaltovém rozstřelu nakonec vyhrál šťastnější, když domácí doplatili na neproměňování šancí. Branky: Lysoněk, Černý, Šebák - Hlůpik, Schenel, Vanek
Koryčany - Prakšice 2:1 (1:0)
Na branku domácích z první půle dokázali hosté odpovědět zvýšenou aktivitou a Šimuni střelou ze třiceti metrů překvapil gólmana a vyrovnal. Když už se zdálo, že se budou kopat penalty, v poslední minutě po přísně nařízené penaltě domácí získali tři body.
Morkovice B - Sušice 3:2 (0:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů; v prvním byli hosté bojovnější, vedli od 11. min. brankou Jurči a slibný náskok zajistil Ludvíček ve 45. min. Ve druhé půli domácí posilnili sestavu, a v 57. min. dali kontaktní gól. V závěru se už hrálo pouze na jednu bránu a hosté o výhru přišli v závěrečné pětiminutovce, kdy domácí otočili stav.