Házenkářky Veselí balancují nad sestupovou propastí!

Veselí nad Moravou Sport 06 / 05 / 2014

Pořádně nervózní závěr sezony čeká na interligové házenkářky Veselí nad Moravou. V play out nestačily překvapivě na Písek a pokud chtějí hrát Interligu i v příští sezoně, musí zabojovat a dát černého Petra do rukou hráčkám Jindřichova Hradce.
Písek - Veselí n/M. 28:22
Veselanky byly až do 15. minuty lepším týmem a udržovaly si menší náskok. Postupem času ale Písek zvyšoval obrátky a do poločasu si vytvořil čtyřbrankový náskok. Po změně stran domácí odskočily až na 19:10 a bylo rozhodnuto. Branky ze sedmiček 1:2, vyloučení 1:1. Poločas 12:8. Stav série 2:1.
VESELÍ: Nejezchlebová - Šustková 1, Varjassiová 1, Chrenková 6/2, Bačíková 3, Jandásková 8, Slováková, Vinklárková, Viniatynská 1, Tomečková, Hvostáľová 2.
Písek - Veselí n/M. 29:18
Hostující hráčky odehrály víceméně vyrovnaný poločas, ale pak trestuhodně zaspaly v úvodu druhé půle. Výsledkem bylo, že ve 38. minutě prohrávaly 20:10 a zápas se už jen z povinosti dohrával. Branky ze sedmiček 3:3, vyloučení 3:4. Poločas 14:9. Konečný stav série 3:1.
Boj o záchranu zahájí Veselanky s Jindřichovým Hradcem v sobotu v 18.00 v Hodoníně. Série pak pokračuje v neděli od 18.00.
VESELÍ: Nejezchlebová - Šustková, Varjassiová 1, Chrenková 7/3, Bačíková 4, Jandásková 2, Slováková 1, Vinklárková 1, Viniatynská 1, Tomečková, Hvostáľová 1.