Házenkářky Veselí vyplenily Prahu a vezou český titul!

Foto: Hynek Zdeněk  /  POHÁR JE NÁŠ - Házenkářky Veselí Lenka Fleková (vlevo), Eva Romanová a Lucia Sukenníková si předávají pohár, který získaly středečním vítězstvím nad pražskou Slavií 28:21. Finále play-off tak ovládly 3:2 na zápasy.
Veselí nad Moravou Sport 26 / 05 / 2011

Senzace má své jméno - házenkářky Veselí nad Moravou. Podceňovaný celek ovládl ve středu večer rozhodující pátý duel interligového finále play-off se Slavií Praha a na soupeřově palubovce zvítězil 28:21 (16:12).
?Veselanky šly za vítězstvím hned od úvodních minut. Ani jednou nepřipustily, aby se domácí hráčky dostaly do vedení. Na výhře měla obrovskou zásluhu brankářka Lenka Černá, střelecky zářily Zuzana Drotárová (8 branek) a Lenka Fleková (7).
?Do haly Slavie si našlo cestu přes sedm stovek příznivců házené. V hledišti byla přes stovka fanoušků Veselí, nechyběli ani starosta Veselí Miloš Kozumplík a místostarosta Petr Kolář, kteří dnes přivítali vítězky na veselské radnici. Šampionky dostaly pozvání také od Jihomoravského hejtmana Michala Haška, který jim poslal už několik minut po vítězném duelu blahopřání.
?Veselanky získaly už svůj třetí mistrovský titul a jsou vůbec nejúspěšnějším veselskýcm sportovním klubem.
?Více o mistrovském titulu Veselanek najdete v pondělním vydání DOBRÉHO DNE.