Hlaváček rozhodl v nastavení

Slovácko Sport 26 / 10 / 2011

Z regionálních týmů bez bodu jen D. Němčí

Vel. Karlovice - Dol. Němčí 4:1 (2:1)
V první půli dokázali domácí z řady šancí využít jen dvě, ve 21. minutě z trestného kopu a ve 34. minutě. Hosté snižovali těsně před přestávkou T. Stojaspalem.  Po změně stran se začalo žlutit i červenat. Gólman Hájek byl v jednom ohni. Klíčový okamžik zápasu přišel v 64. minutě. T. Stojaspal šel sám na brankáře, ale Sváček skvěle šanci chytil. Následoval rychlý výhoz na Vrážela. Ten míč načechral na Haase, který se trefil - 3:1. Situaci domácím zkomplikoval v 72. minutě vyloučený Pinkava. Síly se ale vyrovnaly, neboť střídající Hodulík na hřišti vydržel 11 minut a šel si mydlit hlavu do sprchy. V 89. minutě domácí upravili na 4:1. Rozhodčí: Dostálek, ČK: Pinkava - Hodulík,  150 diváků.
D. Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček, Zimčík, P. Krchňáček, Pochylý (69. Hodulík), K. Stojaspal (80. Skopal), T. Stojaspal, M. Stojaspal, M. Krchňáček, Richtr.
Boršice - FC Vsetín 5:0 (2:0)
Domácí hráči si během první půlhodiny vytvořili pět vyložených šancí, Konrád s Činčalou však měli jalovou koncovku. Střeleckou smůlu protrhl až ve 36. min. M. Dufek, ke kterému propadl centrovaný míč Činčaly. Podruhé se skóre měnilo ve 44. min., po pěkné kombinaci Kuzmy s Hromadou skóroval „angličákem“ Hromada. V 50. min. se pěknou střelou z 25 metrů prezentoval M. Dufek a v 55. min. se konečně brankově prosadil Konrád. V závěru utkání se ještě prosadil střídající Náplava, který uzavřel brankový účet - 5:0. Rozhodčí Veselský, 220 diváků.
Boršice: Remeš - Vojtěšek, Kopčil, Vlček, Zach, A. Brzica, Dufek M., Kuzma, Hromada, Činčala, Konrád. Střídali: Náplava, F. Brzica.
Hluk - Slušovice 2:1 (1:1)
Hosté začali aktivněji, ale už v 7. min. dostal míč za obranu Martin Zalubil a poslal domácí do vedení. Ve 41. min. centrovaný míč z přímého kopu hlavou lízl Elšík a ten skončil za zády překvapeného golmana Fojtíka.  S přibývajícími minutami se více bojovalo, než hrálo, a na hrací ploše přibývalo nervozity. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu Hluku, když v nastaveném čase po zmatcích v obraně dal vítězný gól střídající Hlaváček. Rozhodčí Žniva, 80 diváků.
Hluk: Fojtík - Miroš, Zelinka, Machala A., Masařík, Machala J., Botek, Dufka, Zalubil Martin, Machala O., Říha. Střídali: Hlaváček, Jurásek.
Uh. Brod - Holešov 2:2 (1:0)
Domácí měli v první půli navrch. Ve 28. min. se Dvořák trefil z trestného kopu. Domácí mohli odcházet do šaten ještě s větším náskokem, ale Josefík a po něm Dvořák své šance promarnili. Po přestávce hosté průběh zápasu zdramatizovali, soupeře zaměstnávali hlavně z rychlých brejků a třikrát za druhou půli postupovali sami na Ondrůška, úspěšný byl ale jen Uruba v 82. min a jeho branka znamenala vyrovnání na konečných 2:2. Ještě předtím se aktivní hosté dočkali vyrovnání v 57. min. Bačíkem, ale Broďané v 74. min. po rohovém kopu se prosadili Popelkou a vedli 2:1. Rozhodčí Stodůlka, 100 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., David R., Galuška, Josefík, Dvořák, Daněk, Kudela, Masařík, Popelka, Dolina. Střídali: Solařík, Hruboš.
Val. Meziříčí B - Vigantice 0:3 (0:1), Kateřinice - Luhačovice 2:0 (0:0), Morkovice - 1. Valašský FC 4:1 (3:0), Provodov - Bystřice p/H. 2:1 (1:1)