Hlavička mohla vývoj utkání změnit

Hlavička mohla vývoj utkání změnit
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 07 / 10 / 2018

Slovácku se vstup do utkání nevydařil, ale vrátit jej zpět  k cestě za body mohla hlavička Jana Kuchty. To by však nesměl gólman Hrubý na brankové čáře vyčarovat zázračný zákrok.
Možná by to byl opravdu jiný zápas, začal s odpovědí útočník Slovácka a přidal popis největší šance utkání. Přišel mi výborný centr od Honzy Jurošky. Přestože jsem měl na zádech Davida Hovorku, tak jsem to trefil razantně, jen to chtělo lépe umístit.

Ve druhém poločase jste si poměrně brzy řekl o střídání a ze hřiště odkulhal. Byly příčinou střídání zdravotní problémy?
Měl jsem sice puchýř na noze, ale to nebyl ten pravý důvod střídání. Ve skutečnosti jsem toho měl plné brejle a platnější na hřišti byl v tu chvíli Filip Kubala.
Domácí získali snadno dvoubrankové vedení, které si pak spíše jen hlídali. Dalo se se zápasem ve skutečnosti ještě něco udělat?
Určitě dalo, ale my jsme pak ve druhém poločase byli spíše už odevzdaní a také trochu frustrovaní, že nám rozhodčí nezapískal jasnou penaltu. Na to se ale nemůžeme vymlouvat.
Může vám ze současné situace pomoci reprezentační přestávka?
Samozřejmě by bylo lepší, kdybychom něco uhráli. Musíme si ale srovnat věci v hlavách a příští domácí zápas s Teplicemi začít úplně jinak.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace