Hlobil skončil

Hlobil skončil
Uherský Brod Sport 05 / 04 / 2011

Hokejisté HC Uh. Brod jsou bez trenéra. Lavičku třetího nejlepšího týmu Zlínského kraje opustil Viktor Hlobil, který se po roční štaci u Olšavy vrací do druholigového Vsetína. Kdo se chopí osiřelé taktovky, je zatím ve hvězdách.
Hlobilův odchod přišel jako blesk z čistého nebe. „Nabídka z druhé ligy se neodmítá. Kdyby ale nepřišla, určitě v Uherském Brodě zůstanu dál,“ prohlásil Hlobil, který s Málkem a spol. vybojoval bronzové medaile.
„Určitě to bylo maximum. Brumov byl pro nás v semifinále příliš velkým soustem. I když mě mrzí, že jsme aspoň jedno utkání nevyhráli,“ tvrdí s odstupem času šestačtyřicetiletý lodivod, který nevyloučil, že se do Uherského Brodu někdy třeba vrátí.
„A proč ne? Odcházím v dobrém. Když vedení klubu projeví zájem, není problém. Ale druhá liga je druhá liga. V kraji se kluci chodí spíš hokejem bavit, o patro výš už to je trošku jiná káva,“ říká na rozlúčku Hlobil.
Kdo jej na trenérské lavičce vystřídá, redakce DOBRÉHO DNE nezjistila. Mobilní telefon předsedy klubu Drahoslava Mahdala totiž jen donekonečna vyzváněl.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace