Hlučané derby s Němčím nezvládli

Slovácko Sport 15 / 11 / 2012

Březolupy - O.N.Ves 2:3 (2:2)
Ve vyrovnané první půli šli hosté do vedení, ale domácí stačili skóre otočit. Závěr půle ale patřil Novoveským, kteří dokázali vyrovnat. Tato branka hosty povzbudila a hráči získali herní převahu, kterou korunovali v 62. min. vítěznou brankou, čímž dokázali odčinit nezdar z posledního domácího zápasu.
Branky: Kundrt 2 - B. Šálek 2, Píštěk.
Příluky - Nedachlebice 2:3 (1:0)
Na špatném terénu a za silného větru začali hosté vlažně a přenechali aktivitu soupeři. Hosté začali svého protivníka přehrávat až od padesáté minuty, to už ale prohrávali 2:0. Přesto dokázali zlepšenou hrou otočit skóre.
Branky: Mezírka, Nesvadba - Urban, Zoubek, Bartoš.
Hluk - Dol. Němčí 0:5 (0:2)
Překvapivě vysoké, ale zasloužené vítězství hostí, kteří začali náporem a vedli brankou Zimčíka. Po dvaceti minutách domácí hru vyrovnali, ale na konci poločasu hostující Světinský zvýšil na dvoubrankové vedení. Druhá půle se střelecky povedla hostům, kteří během úvodní čtvrthodiny přidali branky Zimčíkem a T. Kadlčkem a o výsledku bylo rozhodnuto. Skóre uzavřel v 80. min. K. Stojaspal krásnou střelou z třiceti metrů.
Kvasice - Žalkovice 1:1