Hlučané neproměnili dvě penalty

Slovácko Sport 23 / 08 / 2012

Březolupům se doma o pouti nedaří, opět prohrály

Březolupy - Újezdec 1:2 (1:2)
Domácí pokračují v tradici, o pouti nevyhráli už počtvrté v řadě. Zápas mnoho fotbalové krásy nepobral, kombinace se nedařila ani jednomu z celků. V 11. min. otevřel skóre hostující Pilka, který potrestal nepřesnou rozehrávku domácích. O dvě minuty později hrubku vyrobili i hosté a pro Kundrta nebylo problémem skórovat do prázdné branky. V dalším průběhu se domácí hráči ocitli sami před brankářem Fojtíkem, ten ale obě šance zmařil. Ve 35. min. nepřesný rozhodčí nepískl jasnou penaltu, ale hosté z následně rozehrané standardní situace a po zmatcích v malém vápně dali Šmídem vítězný gól. Po přestávce se domácí snažili o vyrovnání, ale hostující obrana v čele s brankářem Fojtíkem vyrovnání nedovolila a taktickým závěrem těsný náskok uhájila.
Nedachlebice - Bojkovice 4:1 (2:1)
 Hosté drželi krok s domácími jen v úvodní dvaceti minutách, to také vedli brankou Vaculy z 18. min. Pak převzali otěže utkání domácí a ve 29. min. vyrovnal Řešetka z penalty a ve 43. min. se prosadil Ryška. Po přestávce domácí pokračovali v náporu a brankami Turečka z 52. a 59. min. definitivně rozhodli o výsledku.
Žalkovice - Kněžpole 2:0 (0:0)
Hosté udávali v první půli tempo a dostali se i do několika šancí, které však úspěchem neskončily. Domácí byli po změně stran efektivnější a v 54. min. šli do vedení Veselým. Výhru pojistili v nastaveném čase Talachem.
O. N. Ves - Hluk 5:2 (3:0)
Po dvou letech se opět oba celky potkaly v tradičním derby a kdo přišel, nelitoval. Dvě stovky diváků viděly v první půli slibný začátek domácích, kteří šli do vedení v 5. min. B. Šálkem a v 9. min. přidal druhý gól Galuška. Hosté tahali v první půli za kratší konec a zasloužené vedení domácích pojistil brankou ze 45. min. opět Galuška. Po přestávce hosté přidali, zpřesnili svou hru a v 52. min. střílí Dohnal první branku hostí. Zápas se mohl pro hosty vyvíjet ještě lépe, ale to by musel v 64. min. O. Machala proměnit penaltu. Novoveští se v dalším průběhu zvedli a  Zálešák brankami ze 73. a 78. min. stanovil rozdíl opět na čtyři branky.  V 84. min. hosté zahazují druhý pokutový kop, tentokrát šanci promarnil Zlínský. V závěrečné minutě pak Dohnal upravuje na konečných 5:2.
Dol. Němčí - Ořechov 5:1
Kvasice - Příluky 3:0