Hlučané padli, prospali začátky třetin

Hluk Sport 15 / 10 / 2019

Tvrz florbalistů Spartaku Hluk padla. Jako první v sezoně si odváží všechny body tým Troopers z Telnice u Brna, který tak potvrdil, že je jedním z největších aspirantů na postup do I. ligy.

HLUK - Troopers 4:8
Hlučané nezvládli hlavně první třetinu, když poprvé inkasovali už po 17 sekundách. Když pak kapitulovali v oslabení, soupeř byl na koni. V 15. minutě už to bylo 0:4! Až pak se domácí probudili z letargie, přidali na pohybu a do první přestávky snížili.
Jenže místo dalších gólů v nástupu do druhé části Spartak opět dvakrát inkasoval a prakticky bylo rozhodnuto. Domácí měli i smůlu v koncovce, když dvakrát rozezvonili tyčku.
V závěrečné části gólman Kolečkář opět lovil míček ze síťky po 17 sekundách, takže se zápas dohrával spíš jen z povinnosti. „Soupeř potvrdil svou kvalitu, vyhrál zaslouženě,“ uvedl Martin Tuhý, hrající kouč Hluku.Branky: Janča 2, Duda, Zatloukal. Třetiny 1:4, 2:2, 1:2.
HLUK: Kolečkář - Zábana, Holý, Hubáček, Cileček, P. Krchńáček, M. Krchňáček, Vlachopulos, Duda, Petlan, Olbert, Janča, Zatloukal, Tuhý.