Hlučané sahali po vítězství

Slovácko Sport 09 / 11 / 2011

Boršicím se opět nedařilo, prohrály v Morkovicích

Morkovice - Boršice 3:0 (2:0)
V 10. min. po dlouhém autu Bleši neuhlídala obrana hostí Žourka a ten vstřelil první branku zápasu. O pár minut později standardku hostí vyřešil výborným zákrokem brankář Veselý. Po akci Havlíka a jeho zpětné přihrávce zvýšil Valášek vedení domácích na 2:0. Ve 45. min. byl po hrubém faulu vyloučen hostující hráč Hromada. Druhý poločas se oslabení hosté zatáhli do obrany a pro hráče domácího mužstva bylo složitější si vytvářet šance, ale i přesto jich měli dost. V 56. min. po chybě brankáře Remeše tečoval střelu Svobody Žourek do branky a zvýšil na 3:0. Po několika divadelních vystoupeních Činčaly se dostal jmenovaný hráč do jediné větší šance hostí, ale střílel nad branku. Další pěkné pokusy Svobody a Valáška skončily těsně vedle branky. Rozhodčí Kneisl, ČK: Hromada (Boršice), 280 diváků
Boršice: Remeš - Martinec, Kopčil, Zach, Vojtěšek, A. Brzica, Hromada, Konrád, M. Dufek, F. Brzica, Činčala. Střídal: P. Dufek
1. Valašský FC - Hluk 2:2 (0:0)
Poslední celek tabulky zanechal na Valašsku dobrý dojem. Po několika šancích na obou stranách skončil první poločas bez branek. Vše podstatné se odehrálo během 12 minut druhé půle. V 50. minutě se k odraženému míči po rohu dostal Boruta a dělovkou prostřelil hradbu těl - 1:0. Tři minuty poté střela Žitníka z 25 metrů překvapila Motyčku a bylo to 2:0. Domácí se ale zcela nepochopitelně stáhli do obrany a začali hlídat výsledek. Pasivita se jim nevyplatila. V 57. minutě vystřelil Hlaváček, tečovaný míč změnil směr a Majer byl bezmocný - 2:1. Vyrovnání přišlo v 62. minutě. O. Machala se uvolnil v pokutovém území a mířil přesně - 2:2. Hosté cítili šanci na vítězství, ale jejich brejky neměly přesnou koncovku. V 86. minutě krásně vystřelil Karban, ale Motyčka skvěle vyrazil. V poslední minutě si na Majera nepřišel padáčkem Bachánek. Rozhodčí Doležal, 100 diváků.
Hluk: Motyčka - Říha, Dufka, Hlaváček, J. Machala - Masařík, Zelinka, O. Machala, Minařík - Jurásek, Miroš. Střídali: Tinka, Bachánek.
Dol. Němčí - Uh. Brod 0:2 (0:1)
V první půli byla hra vyrovnaná s minimem šancí, v 7. min. měl dobrou šanci domácí T. Stojaspal, ale v závěru mu chybělo více odvahy jít do koncovky. Hosté se po půlhodině dostali dvakrát do šance a tu druhou už proměnili, ve 39. min. R. David pohotově uklidil míč do sítě. Po přestávce už byli hosté fotbalovější a v 69. min. dal jejich druhou branku Dolina. Rozhodčí Krajča, 130 diváků
Dol. Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček L., Zimčík, Krchňáček P., Pochylý, Stojaspal K., Bída, Stojaspal T., Krchňáček M., Richtr. Střídali: Kadlček T.,
Uh. Brod: Ondrůšel - David M., Solařík, David R., Galuška, Dvořák, Daněk, Kudela, Hruboš, Popelka, Dolina. Střídali: Janča, Uherek, Plšek.
Vsetín - Val. Meziříčí B 2:1 (2:1), Bystřice p/H. - Vigantice 0:1(0:0), Kateřinice - Vel. Karlovice 4:3 (0:0), Luhačovice - Provodov 4:3 (3:1), Slušovice - Holešov 1:1 (0:0)