ŽK: 43. Zlámal Z. (Bílovice). Diváci: 80.
Rozhodčí: Milan Fury - Volodymyr Korolovych, Pavel Rochovanský.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák R., Zálešák M., Ťok J., Píštěk M., Petratur D., Máčala M., Kreisl M, Kosík A. (55. Lorenc T.), Jurásek J., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
Bílovice: Vrzal R. - Žůrek A. (87. Krejčiřík Z.), Zlatý I., Zlámal Z. (87. Krejčiřík Z.), Zlámal J., Semela E., Sedlář A., Mikšaník D., Gajdošík E. (88. Stojaspal M.), Čechmánek O. (62. Hlaváček P.), Bajaja K. (68. Hanák M.).
Trenér: neuveden.
Od začátku utkání si obě mužstva vytvářela šance, ale ani jedna neskončila brankou. Do konce prvního poločasu i přes převahu Bílovic žádná branka nepadla, a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:0. Ve druhém poločase hráli domácí s pomocí větru, a díky tomu si vytvářeli více šancí, ale ty vzápětí všechny končily u hostujícího brankáře nebo v zámezí. Tlak domácích se stupňoval, ale hosté se mu dokázali ubránit. V nastaveném čase přišla šance hostů, kdy se střídající Hanák po samostané akci dostal k zakončení a vsítil tak jedinou branku utkání. Bílovice si zaslouženě odvezly tři body.
Nejlepší hráči: Marek Kreisl - Erik Gajdošík

Prakšice - Vlčnov 1:3 (1:1)
Branky: 8. Kočica J. - 33. Gregor R., 70. Tománek J., 85. Kašpařík Pe.
ŽK: 58. Hlavín R. - 35. Tománek J., 52. Flasar J. Diváci: 60.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Vojtěch Jahoda, Petr Slavíček (laik).
Prakšice: Marášek M. - Vráždil T., Šimuni O., Ondra T. (89. Minařík T.), Němeček P., Lysoněk L., Kočica J. (57. Hořínek J.), Hlavín R. (76. Slezák D.), Gajdůšek M. (74. Babušík J.), Raichel V., Polák V. (76. Jahoda F.).
Trenér: František Kukla.
Vlčnov: Machala L. - Tománek J. (86. Kužela R.), Stojaspal Mi. (89. Rohlík J.), Moštěk A. (80. Šobáň F.), Matějíček M., Machala D., Kašpařík Pe., Kašpařík Pa. (16. Minařík M.), Gregor R., Flasar J., Bartošek J.
Trenér: Antonín Jurča.
Úvod utkání vyšel lépe domácím, když v 8. minutě jeden z hostujících obránců špatně odkopl míč, využil toho domácí Kočica a šel sám na brankáře a z bezpečí poslal domácí do vedení. Ve 33. minutě hosté rozehrávali přímý kop, na který si nejlépe naběhl Gregor a srovnal na poločasový výsledek 1:1. Druhý poločas se hrál v Prakšicích mezi šestnáctkami, ale v 70. minutě hosté rozehrávali přímý kop a Tománek nedal domácímu brankáři žádnou šanci a poslal poprvé v utkání hosty do vedení. Pět minut před koncem utkání hosté zahrávali rohový kop a Kašpařík hlavou uklidil míč do sítě a stanovil konečné skóre zápasu na 1:3.
Nejlepší hráči: Pavel Němeček - Petr Kašpařík

Polešovice - Jarošov 4:1 (2:1)
Branky: 30., 65. Janík Z., 34., 76. Kubiš M. - 18. Omelka Marek.
ŽK: 56. Jančík M., 60. Laga D. (Jarošov). Diváci: 102.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Bronislav Krpal, David Večeřa.
Polešovice: Vaculík Jakub - Vaculík Jan, Stašek J. (63. Juřena O.), Martykán M., Kubiš M. (83. Tringela J.), Kala M., Janík Z., Hasoň J. (78. Stašek O.), Fantura T., Černoch M., Běhávka J.
Trenér: Petr Ježek.
Jarošov: Kotman M. - Trávník M. (46. Svoboda T.), Příplata F., Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M., Laga D. (67. Běťák M.), Kováč P., Jurča T., Jančík M., Hromada P.
Trenér: Radek Pekárek.
Ve svátečním dnu se odehrál duel 15. kola, ve kterém Polešovice hostily Jarošov. Na náhradním hřišti už v 10. minutě mohl Kováč poslat hosty do vedení, ale nestalo se tak. O osm minut později se ze třiadveceti metrů z přímého kopu přesně trefil k pravé tyči jarošovský Omelka. Ve 23. minutě mohl vyrovnat Kala, ale jeho parádní střelu vyrazil gólman na roh. Ve 30. minutě střelou pod břevno z malého vápna vyrovnal Janík. O čtyři minuty později chybovala hostující obrana a Kubiš poslal Polešovice do vedení. V 65. minutě na 3:1 upravil po rohu Janík. Definitivní tečku za zápasem udělal v 76. minutě domácí Kubiš, který upravil na 4:1.
Nejlepší hráči: Zdeněk Janík - Filip Příplata

Hluk B - Slavkov 2:0 (0:0)
Branky: 48., 49. Bihári R.
ŽK: 59. Švardala L., 88. Halík M. (Slavkov). Diváci: 85.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Martin Sípek, Denis Fridrich.
Hluk B: David L. - Vozár P., Sabo J. (83. Straka J.), Otrusiník R. (87. Loutocký E.), Nguntual Tum Thang, Martiš T., Machala M., Kuřina P., Dekrét D., Baroň P., Bihári R.
Trenér: Luděk Loutocký.
Slavkov: Pochylý P. - Švardala L. (66. Halík M.), Šimek P., Sedlář A., Salát J., Jankůj M., Chovanec M. (79. Pištěk M.), Halík J., Habarta J., Husták M., Janků M.
Trenér: Miroslav Mančík.
Domácí mužstvo bylo posíleno hráči A-týmu. Začátek utkání se odehrával většinou uprostřed hřiště a hosté měli více ze hry. V 16. minutě Chovanec vystřelil těsně nad branku domácích. Ke konci poločasu převzali iniciativu domácí, šanci měl Bihári, který ve 37. minutě natřelil pouze boční síť. Ve druhém poločase domácím vyšel nástup, ve 48. minutě vstřelil Bihári první gól a o minutu později se opět ten samý hráč nemýlil a domácí vedli 2:0. To bylo střelecky od domácích vše. Ještě měli několik šancí, ale již bez úspěchu. V 88. minutě mohl hostující Janků snížit, ale nastřelil pouze tyč domácí branky.
Nejlepší hráči: Radek Bihári - Martin Chovanec

Topolná - Nezdenice 3:2 (1:1)
Branky: 26. Mráz D., 69. Foltýn Jan, 85. Haša P. - 72. Kukuča L.
ŽK: 57. Struhař P., 61. Lebánek L. (Nezdenice). Diváci: 170.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Michal Štulíř, Denis Fridrich.
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Válek A., Stuchlík M. (14. Jurčík T.), Mráz D., Mikoška J., Lapčík A., Haša P., Foltýn Jan, Foltýn Jakub, Bláha T. (46. Vašek P.).
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Uličník J., Šašinka O., Šára M. (21. Lekeš M.), Struhař P., Lebánek L., Kolínek Martin, Kolínek M. (86. Hasoň T.), Gorčík T. (70. Kukuča L.), Bartoš Š.
Trenér: Jiří Vystrčil.
Utkání se hrálo za silného větru, což bylo v prvním poločase obtížné pro domácí. Proto si první šanci vypracovali hosté, ale netrefili. Domácí se nenechali zahanbit a hned v 8. minutě se dostal do šance Šašinka, ale hostující gólman skvěle odvrátil na roh. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou, až do 26. minuty, kdy se prosadili domácí. Skóre otevřel Daniel Mráz. Hosté odpověděli ve 30. minutě, kdy si nešťastně vstřelil vlastní branku Haša. Poločas skončil 1:1. Vstřelit gól se jim podařilo až v 69. minutě, kdy se prosadil domácí kapitán Foltýn. Hosté srovnali za tři minuty, po rychlé akci se prosadil střídající Kukuča, který byl dvě minuty na hřišti. Domácí se snažili strhnout vedení na svou stranu, což se jim podařilo v 85. minutě, kdy odčinil svou vlastní branku Haša a dal na 3:2.
Nejlepší hráči: Daniel Mráz - Oldřich Šašinka

Kněžpole - Uh. Ostroh 1:1 (0:0)

Branky: 61. Grebeníček P. - 86. Kovařík M.
ŽK: 60. Dujka J., 80. Šopík R., 85. Grebeníček P. - 53. Jurčeka J., 63. Čápek J. Diváci: 80.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Jan Martinák, Lukáš Hruboš (laik)
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Šopík R., Remeš V., Kozelek O., Hruboš P., Grebeníček P., Fojtík P., Flíbor D., Brázdil O., Bialek J..
Střídání: Kozelek O. (59. Dujka J.), Fojtík P. (70. Hanáček M.), Grebeníček P. (87. Vrána M.), Hruboš P. (90. Mazůrek A.).
Trenér: Radim Palčík.
Uh. Ostroh: Šicha Z. - Šálek R., Pavlas Z., Mariánek T., Kovařík M., Kovařík F., Jurčeka J., Horák M., Gajdorus T., Durna M., Čápek J., Kovařík M. (88. Větříšek A.).
Trenér: Petr Zajíc.
Zápas na nerovném terénu byl od začátku v režii hostů. Hostující Jurčeka si ve 4. minutě vypracoval příležitost ke vstřelení branky, avšak gólman míč vyrazil na roh. O dvě minuty později si na centr naběhl Gajdorus, ale z pěti metrů netrefil branku. Domácí, kteří hráli v první půli proti větru, se prakticky do šance nedostali. Druhou půli měli častěji míč na kopačkách hosté, avšak nerovný terén jim znemožňoval rozehrávku. Hosté vyvinuli velký tlak na branku, avšak zapomněli na zadní vrátka, čehož využili domácí, kdy se ze třiceti metrů dokázal trefit do šibenice nestárnoucí Grebeníček, 1:0. Hosté se však nevzdali a v 86. minutě dokázali přízemní střelou srovnat, trefil se Kovařík a uzavřel tak skóre utkání.
Nejlepší hráči: Josef Vyorálek - Tomáš Mariánek

Bánov - Březová 1:2 (0:1)
Branky: 82. Skočovský D. - 21. Pomajbík D., 64. Trecha J.
ČK: 71. Franc L. - 71. Miškář V. Diváci: 87.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Břetislav Polanský (laik), Josef Janků (laik).
Bánov: Mahdal D. - Velecký R., Suchánek P., Skočovský D., Polanský T. (59. Machalík D.), Polanský L. (83. Bulejko P.), Mahdalíček P., Mahdal L., Guryča R., Franc L., Bobek P.
Trenér: Karel Kopeček.
Březová: Bruštík D. - Vojtek J., Uher J., Trecha J., Ševčík T. (74. Smítal Ja.), Smítal Jo., Pomajbík D., Miškář V., Havlík J., Čaňo D., Borýsek V. (27. Kejkrt D.).
Trenér: Ladislav Kalina.
Utkání začali lépe hosté, kteří měli více ze hry. První šanci měli v 15. minutě, kdy Pomajbík zahrával přímý kop, který vyrazil domácí brankář. Ve 21. minutě opět Pomajbík prokličkoval domácí obranou a tentokrát už gól vstřelil. Hosté měli ještě několik šancí, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Ve druhé půli byli hosté opět lepším mužstvem. V 64. minutě po povedeném centru Kejkrta vstřelil druhý gól hostů Trecha. V 71. minutě byli po vzájemném napadení vyloučeni Franc a Miškář. V poslední čtvrthodině domácí zabrali a v 82. minutě se jim podařilo snížit, branku vstřelil Skočovský. V závěrečném náporu se již domácím ale nepovedlo vyrovnat.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Josef Uher