Hlučanky přezimují čtvrté

Hluk Sport 29 / 11 / 2010

Extraligové stolní tenistky Spartaku Hluk v podzimní derniéře nezaváhaly a po dvou hladkých výhrách se vyhouply na čtvrtou příčku. Excelentní výkon předvedly hlavně proti Děčínu, který za necelou hodinu smetly 6:0.
Hluk - Litoměřice 6:3
Hlučanky tahaly od začátku zápasu za delší konec, když si nedokázaly poradit jen s litoměřickou jedničkou Miroslavou Ságlovou, které sebrala jediný set Lucie Žmolíková. „Soupeřovu dvojku a trojku však holky nešetřily, povolily jim jen pět setů. Vítězství je tudíž naprosto zasloužené,“ je přesvědčená Andrea Botková, trenérka Hlučanek. Body: Kučerová 2, Žmolíková 2, Jančová 2.
Hluk - Děčín 6:0
Hlučanky po nejlepším podzimním výkonu uštědřily předposlednímu Děčína potupný debakl 6:0, když jim nepovolily ani set! Severočeškám se zřejmě točí hlava ještě dnes... Body: Kučerová 2, Žmolíková 2, Jančová 2.
1. Břeclav    9    0    0    54:11    27
2. Hodonín    8    0    1    50:21    25
3. Frýdlant n/O.    6    1    2    48:19    22
4. Hluk    5    1    3    38:36    20
5. Malenovice    5    1    3    43:31    20
6. Dobré    3    1    5    32:40    16
7. Litoměřice    3    0    6    29:40    15
8. Hodonín B    1    2    6    24:50    13