Hlučanky sahaly po výhře-

Hlučanky sahaly po výhře-
Hluk Sport 06 / 04 / 2010

Extraligové stolní tenistky měly tři mečboly, ale Žmolíkové došel dech

I když už sahaly po první čtvrtfinálové výhře na půdě soupeře, nakonec jim zbyly oči pro pláč. Extraligové stolní tenistky Hluku se vrátily z Frýdlantu nad Ostravicí s nepořízenou, když za stavu 4:4 nevyužily v poslední dvouhře tři mečboly.
Frýdlant n. O. - Hluk 5:4
Bez úvodní čtyřhry, která je v play-off vynechána, se Hlučanky vrhly do čtvrtfinálového boje s vědomím těžké práce. Všechny tři soupeřky famózně smetla Aneta Kučerová, která potvrdila roli tahounky družstva. Vyrovnané skóre, které narostlo do stavu 4:4, mohla na stranu Jihomoravanek strhnout Žmolíková. Už už to vypadalo, že si Hluk odveze ze Slezska první výhru ze dvou potřebných k posunu do semifinále, ale opak byl pravdou. Za stavu 2:0 na sety a tří mečbolů se jistota z pálky Žmolíkové vytratila jako mávnutím kouzelného proutku. „Soupeřka se probrala v pravou chvíli a naprosto na ni přestala platit moje taktika,“ diví se Žmolíková. Namísto jasného vítězství následovalo snížení stavu, pokračovalo srovnání a nakonec rozhodující set. Z něho nejtěsnějším rozdílem vyšla lépe domácí hráčka a Hlučankám dobře rozjetý duel proklouzl mezi prsty. „Teď nás to hrozně mrzí. Byly jsme velice blízko a bohužel to nevyšlo. Musíme doma zabojovat a srovnat sérii, nic jiného nám nezbývá,“ je si vědoma sympatická blondýnka.
Odvetné utkání se hraje v pátek odpoledne v Hluku. V případě výhry je v plánu rozhodující střetnutí v neděli ve Frýdlantu, v případě prohry si Hlučanky definitivně zavřou semifinálovou bránu. Body: Kučerová 3, Stuckyte.

autor: LENKA HORÁKOVÁ

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace