Hlucký Falcon Cup míří do Košic

Hluk Sport 10 / 12 / 2012

Fotbalisté Uherskohradišťska na medailové pozice pátého ročníku Falcon Cupu v Hluku (dříve Staves Cup - pozn. autora), turnaje v halové kopané, nedosáhli. Nejlepší výsledek zaznamenali Moravia dogs Uh. Hradiště, kteří až na pokutové kopy přišli o bronzovou medaili.
V konkurenci čtyřiadvaceti mančaftů se z vítězství radoval tým Security Group Košice, který si kromě vítězné trofeje odnesl i prémii sedm tisíc korun. Východoslovenský výběr v dramatickém finále porazil Jihlavu 3:2 po penaltovém rozstřelu.
Nejlepší trojlístek si rozdělil 12,5 tisíce korun. Z finančního krajíce si málem ukrojili i borci Moravia dogs Uherské Hradiště, za které hráli fotbalisté 1.FC Slovácko, včetně Kováře a Trávníka z „áčka“. V bitvě o třetí místo však rovněž na penalty podlehli Pobřeží Lihoviny (3:4). Turnaj měl dobře rozehraný i hlucký Borovička team, Mistři Uh. Brod a Dolní Němčí boys, ale všichni nakonec skončili ve čtvrtfinále.
Zrcadlo výsledků, čtvrtfinále: Mistři Uh. Brod - Pobřeží Lihoviny 0:1, Security Košice - Fotbalová radost 5:0, MK Jihlava - Borovička team Hluk 1:1, na pen. 5:4, Dolní Němčí boys - Moravia dogs Uh. Hradiště 0:3, semifinále: Pobřeží Lihoviny - Security Group Košice 1:2, MK Jihlava - Moravia dogs Uherské Hradiště 3:0, o 3. místo: Moravia dogs Uh. Hradiště - Pobřeží Lihoviny 0:0, na pen. 3:4, finále: MK Jihlava - Security Group Košice 2:2, na pen. 4:5.