Hluk B i v deseti vyhrál v Jarošově

Slovácko Sport 26 / 06 / 2014

Okresní přebor 15. kolo

Kudlovice - Nezdenice 3:2 (2:2)
Branky: 5. Bednařík M., 35. Straka P., 85. Kraváček L. - 25. Holík L., 42. Martinec R.
ŽK: 88. Koutník P. - 70. Gabrhel R., 83. Jančařík J.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Libosvár, Tomáš Svoboda.
Kudlovice: Tomaštík M. - Straka P. (90. Grebeníček J.), Pekárek R., Mikulík L. (65. Štulíř M.), Maňásek M. (82. Grebeníček O.), Kraváček L., Koutník P., Ježek P. ml., Chmelař P., Benedikt M., Bednařík M. (82. Hruška M.).
Trenér: Petr Ježek st.
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Voda M., Valter L. (52. Kandrnál P.), Uličník J. (46. Gabrhel R.), Sviták P. (62. Jančařík J.), Mikliš M., Martinec R. (46. Liška M.), Kolínek L., Kociňák J., Holík L.
Trenér: Lubomír Valter.
V Kudlovicích se hrál otevřený útočný fotbal. Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se už v 5. minutě Bednaříkem ujali vedení. Ten prudkou ranou z přímého volného kopu nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Poté začali hosté lépe kombinovat, vytvořili si i územní převahu a ve 25. minutě Uličník našel křižnou přihrávkou těsně před bránou Holíka, který pohotově srovnal na 1:1. Domácím se podařilo ve 35. minutě rozebrat obranu nezdenických a Straka pohodlně do prázdné brány upravil na 2:1. Důraz před domácí brankou se hostům vyplatil a tři minuty před přestávkou srovnali Martincem na 2:2. I ve druhé půli měli míč na svých kopačkách více hosté, ale posledních deset minut patřilo Kudlovicím, které zabraly a pět minut před koncem dorážel Kraváček za záda hostujícího gólmana a upravil na konečných a šťastných 3:2.
Nejlepší hráči: Petr Straka - Lubomír Holík

Slovácko C - Slavkov 0:1 (0:0)
Branky: 85. Zimčík P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Lukáš Libosvár, Kateřina Součková.
Slovácko C: Červinka M. - Zemánek J. (69. Horák Z.), Remeš M., Králík V., Huráb L. (83. Mikulášek R.), Huráb J., Heger D., Bučák M., Blažek T., Balaštík A., Abrhám F.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Peter O., Mančík M., Kovačovič M., Jankůj M., Habarta J.
Trenér: Karel Kopeček.
Domácí měli více ze hry, ale do šancí se dostávali především hosté. Hráči Slovácka si vypracovali v prvním poločase jedinou šanci v 7. minutě, ale trestný kop Bučáka Pochylý vyrazil na roh. V 15. minutě Stojaspal hlavou mířil těsně vedle. Ve 32. minutě se Plšek dostal před Červinku, ale ten jeho střelu nohama vyrazil na roh. Ve 40. minutě se po pěkné akci Polášek dostal sám před domácího gólmana, ale ten byl opět na svém místě. V 55. minutě zahrával trestný kop Bučák, ale jeho jedovku Pochylý vyrazil na roh. V 65. minutě po chybě domácího stopera se sám před Červinku dostal Polášek, ale trestuhodně svoji šanci zahodil. Když už se zdálo že utkání skončí nerozhodně, tak v 85. minutě hosté zahrávali roh a Zimčík hlavou skóroval - 0:1. Utkání se hrálo v duchu fair play, a proto nemusel rozhodčí udělit žádnou žlutou kartu.
Nejlepší hráči: Martin Remeš - Bronislav Polášek

Šumice - St. Město 4:1 (2:0)

Branky: 18. Kelíšek M., 21. Šmíd L., 76. Machálek P., 84. Ondřej V. - 56. Šopík R.
ŽK: 63. Šmíd L., 71. Kelíšek M. - 43., 71. Juráň R., 64. Hastík O., 72. Svoboda O., 72. Kovács T.
ČK: 71. Juráň R. (St. Město).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Petr Zpěvák - Tomáš Tureček, Volodymyr Korolovych.
Šumice: Janíček J. (46. Šidlo M.) - Žampach V. (61. Pančocha J.), Žampach Jos. (72. Ondřej T.), Žampach Jan, Vykydal M. (63. Ondřej V.), Šmíd L., Pilka I., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M. (72. Machálek P.), Kandrnál M.
Trenér: Josef Janíček.
St. Město: Adamík T. - Vlček P., Trávník T., Šopík R., Svoboda O., Melichárek D., Kovács T. (78. Sháněl R.), Juráň R., Hastík O. (80. Hastík R.), Doseděl K., Daťko J. (68. Josiek Michal).
Trenér: Roman Haša.
V prvním poločase byli lepší fotbalisté Šumic, kteří se aktivní hrou chtěli vytáhnout na přeborníka okresu. V 18. minutě unikl po křídle Kelíšek a střelou do protipohybu gólmana otevřel skóre. O tři minuty později se zrodila nejpěknější akce zápasu, kdy se k odraženému míči dostal Šmíd, hokejovým blafákem obešel gólmana a skóroval do prázdné brány - 2:0. Do druhé půle domácí vystřídali brankáře a hned z první akce hostů se zrodila kontaktní branka, kdy náhradní gólman Šidlo nejprve Šopíkovu střelu vyrazil, ale na následnou dorážku stejného hráče byl už krátký - 2:1. Klíčový moment zápasu se zrodil v 71. minutě, kdy byl druhé žluté kartě vyloučen hostující Juráň a domácím se podařilo přesilovku dokonale využít. Do listiny střelců se zapsali dva střídající hráči. Na 3:1 zvýšil Machálek a šest minut před koncem pečetil zasloužilé vítězství domácích Václav Ondřej.
Nejlepší hráči: Libor Šmíd - Robert Šopík

Buchlovice - Mařatice 6:0 (4:0)
Branky: 21. Jurča A., 22. Dvořák J., 25. Křiva D., 82., 85. Mrkus J., 41. Belant L.
ŽK: 35. Šenk P. (Mařatice).
Diváci: 200.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Dalibor Kamarád, Zbyněk Vlčnovský.
Buchlovice: Valeš P. - Vrtal N. (46. Šarata R.), Tomešek Z., Procházka J. (46. Kunc P.), Mrkus J., Křiva D., Kořínek M., Jurča A. (46. Kristýnek R.), Hostínek D. (46. Kamočai L.), Dvořák J. (82. Zábojník P.), Belant L.
Trenér: Josef Křiva.
Mařatice: Matoušek O. - Vyorálek D., Uherek R., Širůčka M., Šenk P., Surový M., Prekop D., Kuchař R., Kroča M., Janků A., Husařík M.
Trenér: Václav Chvojka.
Domácí už od začátku utkání zatlačili hosty hluboko do obrany a ujali se vedení ve 21. minutě. Následné branky padaly po pěkných kombinačních akcích na jeden dotek. Za stavu 3:0 se domácí předháněli se zahazováním svých šancí. Poločas ukončil pěknou střelou Belant, který skóre navýšil už na 4:0. Ve druhém poločase se hra odvíjela převážně před pokutovým územím hostujícího mužstva. Domácí opět zahazovali i ty nejvyloženější šance, a tak se na to nemohl dívat domácí stoper, který šel hrát do útoku a docílil dvou krásných branek - 6:0.
Nejlepší hráči: Jan Mrkus - Milan Surový

Jarošov - Hluk B 1:2 (1:0)
Branky: 41. Staroba R. - 79. (p) Loutocký E., 81. Jurčík D.
ŽK: 9. Omelka Martin, 78. Blaha D. - 20. Miroš J.
ČK: 70. Miroš J. (Hluk B).
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Pavel Králíček, Radek Omelka (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Stojaspal M., Staroba R., Slezák T. (61. Jančík M.), Omelka Martin, Omelka Marek, Malina L., Kolaja L. (82. Kováč O.), Kaštánek M., Jančík V., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Hluk B: Bachan L. - Tinka T., Penner M., Miroš J., Loutocký E., Jurásek Š. (70. Jurčík D.), Janča P., Hrdina I., Dufka J., Bachánek O. (57. Šuránek D.), Botek Z.
Trenér: neuveden.
První poločas nabídl aktivní fotbal z obou stran, ale vyložená šance nepřišla žádná. Od 30. minuty začal být hostující Hluk o něco lepším týmem a často se dostával do střeleckých příležitostí. K jejich smůle šla většina střel mimo branku, a proto byl do 40. minuty stav 0:0. Na konci poločasu se domácím dobře povedlo zakombinovat ve středu hřiště a překvapenou hostující obranu překonal Staroba - 1:0. Ve druhé půlce hráči přitvrdili a přišla i červená karta pro hostujícího Miroše. Kupodivu domácí přesilovka přála více hostům, kteří v 79. minutě vyrovnali z pokutového kopu na 1:1 zásluhou Loutockého. O další dvě minuty později poslal do vedení Hluk Jurčík - 1:2. Jarošov se už na nic nezmohl a proto všechny tři body si odvezl Hluk.
Nejlepší hráči: Radim Staroba - Miroslav Penner

Košíky - Traplice 4:1 (4:1)
Branky: 5., 40., 42. Přílučík M., 44. Ovsík J. - 10. (p) Čevela O.
ŽK: 18. Bémer Z., 20. Pól R., 23. Přílučík M., 71. Přílučík L., 79., 80. Kaštánek J. - 41. Růžička J. st., 75. Huťka L.
ČK: 80. Kaštánek J. (Košíky).
Diváci: 250.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Miroslav Knot, Josef Zámečník.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Pól R. (73. Janovač Z.), Poháněl K. (46. Večeřa M.), Poháněl J., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Traplice: Kočenda P. (46. Vávra J.) - Trávníček Voj. (87. Obdržálek R.), Trávníček Vác., Růžička J. st. (46. Blecha L. ml.), Polách O., Kotyza R., Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Čevela O., Bemer Z.
Trenér: Ladislav Blecha.
V Košíkách před pěknou diváckou návštěvou se hrál od prvních minut útočný fotbal z obou dvou stran. Ve 4. minutě nejprve nastřelili domácí tyč a o minutu později se už Přílučík nemýlil, když si naběhl na míč a přízemní střelou otevřel skóre - 1:0. Hosté se dostali v 10. minutě do dobré akce, ze které vybojovali pokutový kop, který Čevela s přehledem proměnil - 1:1. Domácí se vzchopili a ve 40. minutě se ujali vedení po přímém kopu, kdy Přílučík přestřelil zeď - 2:1. O dvě minuty později opět tentýž hráč z přímého kopu navýšil na 3:1 a ještě ve 44. minutě si Ovsík potáhl míč před šestnáctku - 4:1. Ve druhém poločase opět domácí tlačili hosty, ale bez větší šance. Hosté měli šanci v 69. minutě, ale Trávníček svoji šanci z malého vápana nevyžil. V 80. minutě byl vyloučen Kaštánek po druhé žluté kartě za odkopnutí míče. Domácí si vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Ondřej Čevela