Hluk dohrával proti osmi Bystřickým

Slovácko Sport 14 / 06 / 2012

Boršičtí remizovali s Dolním Němčím

Uh. Brod - Slušovice 5:1 (1:0)
Ani jednomu z celků už o nic nejde, a tak diváci viděli oboustranně útočný fotbal. V úvodní půlhodině byli lepší hosté. Ve 32. min. se domácím povedl rychlý brejk, na jehož konci byl Josefík, který překonal brankáře soupeře. Po přestávce se domácím podařilo v úvodní čtvrthodině dvakrát překonat obranu soupeře Popelkou a Dvořákem a o výsledku bylo rozhodnuto. Hosté sice snížili Čuříkem na rozdíl dvou branek, ale domácí měli výhodu pokutového kopu. Penaltu však brankář Juřík Dvořákovi vyrazil na roh, ale k míči se postavil opět Dvořák, posadil míč na hlavu Popelkovi a bylo to 4:1. V 85. min. pak dorostenec Plšek po minutovém pobytu na hrací ploše vstřelil pátý gól. Rozhodčí Dostálek, 100 diváků
Uh. Brod: Pochylý - Nevařil, Uherek, Zemánek, Galuška, Josefík, Dvořák, Dolina, Kudela, Hruboš F., Popelka. Střídali: Plšek, Indra, Odstrčil
Hluk - Bystřice p/H. 1:1 (0:1)
 Po opatrném úvodu začali aktivně domácí. Do vedení šli hosté ve 39. min. Kotasem, který měl až příliš volného prostoru a překonal brankáře Fojtíka. Domácí se snažili o rychlé vyrovnání a dvě šance promarnil O. Machala, na druhé straně Fojtík v poslední moment zlikvidoval šanci Kušíka. Úvod druhého dějství patřil domácím, kteří v 53. min. vyrovnali; na lehký centr si v šestnáctce naběhl Zelinka a nikým nehlídaný hlavou pohodlně zakončil. O pár minut později měl dobrou šanci střídající Zlínský, na druhé straně pak Matějka. V 68. min. byl vyloučen hostující Zvirinský, ale na hrací ploše nebyla znát početní převaha. V závěru nervózní hosté spíše než hráli, tak diskutovali s hlavním rozhodčím a ten vyloučil v 88. min. Kušíka a v 90. min. Třasoně, ale skóre se již nezměnilo. Rozhodčí Chlevišťan, 100 diváků.
Hluk: Fojtík - Zelinka, Machala A., Masařík, Machala J., Kachlík, Minařík, Zalubil Ma., Machala O., Hrdina, Říha. Střídali: Zlínský
Boršice - Dol. Němčí 1:1 (0:1)
 Domácí měli od úvodního hvizdu jasnou převahu, ale v první půli zcela selhali v koncovce. Vytvořili si osm vyložených šancí, ale hráči nebyli schopni trefit ani prázdnou dolněmčanskou branku. Hosté útočili sporadicky a po úniku T. Stojaspala trefil M. Krchňáček tyč. Domácí toto varování nebrali vážně a trest přišel v nastaveném čase, hrubou chybu domácího golmana potrestal Šmehlík. Ve druhé půli hosté zabetonovali prostor před svou brankou a Boršičtí těžko hledali skulinky k Hájkově bráně. Vyloženou šanci si domácí nevypracovali, připravili pouze několik závarů před brankou, ale ty pohotově vyřešila hostující obrana. Až v 77. min. Kopčil narazil míč Mikulčíkovi, kterého faulovala obrana hostí, a z nařízené penalty vyrovnal Činčala. V samém závěru mohl zajistit body pro hosty T. Stojaspal, ale samostatný nájezd nedotáhl do konce. Nejlepším hráčem na hrací ploše byl golman hostí Hájek, který zneškodnil Boršickým několik šancí. Rozhodčí Valčík, 300 diváků.
Boršice: Remeš- Hromada, Vašek, Martinec, Mikulčík, Kopčil, Vlček, Zach, Činčala, M. Dufek, Konrád. Střídali: A. Brzica, F. Brzica
Dol. Němčí: Hájek - Šmehlík, Cmol, Pochylý, L. Kadlček, Grabec, P. Krchňáček, T. Kadlček, Zimčík, T. Stojaspal, M. Krchňáček. Střídali: K. Stojaspal, M. Stojaspal, Škařupa.
V. Karlovice - 1.Valašský FC 2:1 (1:1), Morkovice - Luhačovice 2:3 (2:0), Kateřinice - Vigantice 2:0 (0:0), Val. Meziříčí B - Holešov 1:8 (0:3), Provodov - Vsetín 2:0 (1:0)