Hluk dokonale šokoval

Slovácko Sport 30 / 03 / 2011

Z tria zástupců Slovácka měli radost pouze fotbalisté Hluku. Dolní Němčí ani O. N. Ves si z venku body nepřivezly.
FC Vsetín - Hluk 0:5 (0:4)
Do dvacáté minuty byla hra vzácně vyrovnaná a ani jednomu z mužstev se nenaskytla branková příležitost. Vše ale změnila 22. minuta, kdy hosté předvedli hezkou kombinační akci, po které je Martin Zalubil poslal do vedení. Ve 35. minutě zahrával hostující Machala z hranice pokutového území trestný kop, jenž se od břevna odrazil k úplně volnému Martinu Zalubilovi, a ten lehce dosáhl svého druhého gólu v zápase. Kalich hořkosti prvního poločasu museli Vsetínští vypít ve 42. minutě, v níž pěknou hlavičku k tyčce předvedl A. Machala. Druhá půle se již prakticky dohrávala pouze z povinnosti. Pátou branky hostů v 63. minutě z hranice malého vápna střelil Jurásek. Branky: Martin Zalubil 2, Michal Zalubil, A. Machala, Jurásek. Rozhodčí Houdek, 80 diváků.
Hluk: Fojtík - Jurásek, A. Machala, J. Machala, Dufka (70. Šimčík) - Michal Zalubil, Martin Zalubil, O. Machala, Říha (70. Miroš) - Radoch (52. Botek), Hlaváček.
Vel. Karlovice - Dol. Němčí 2:0 (1:0)
V 7. minutě chyboval hostující kapitán Skopal, k míči se dostal Škrobák a přízemní střelu umístil přesně k tyči - 1:0. V úvodu druhé půle se na hřišti přiostřilo a sudí Kneisl zápas hodně ožlutil (celkem 8 karet). Hosté doplatili na nedisciplinovanost a v 62. minutě uviděl Tomáš Stojaspal za urážku asistenta rozhodčího červenou. Fotbalový moment přišel až v 71. minutě. Krásná přihrávka Pavla Mikuly za obranu našla zapomenutého Starce a ten sólo proměnil s přehledem k tyči - 2:0. Rozhodčí Kneisl, 100 diváků, ČK: T. Stojaspal (DN).
D. Němčí: Bobčík - Cmol, Pochyly, Skopal, Bída (69. M. Stojaspal) - Krchňáček, Šmehlík, Zimčík, K. Stojaspal - T. Kadlček (83. L. Kadlček), T. Stojaspal.
1.Valašský FC - O. N. Ves 2:1 (0:0)
V prvním poločase byla na kopačkách domácích značná nervozita, čehož hosté využili k získání optické převahy ve středu pole. Druhou půli začali domácí o poznání aktivněji a v úvodní čtvrthodině dokonale přišpendlili hosty před jejich branku. Jako blesk z čistého nebe ale přišel v 61. minutě brejk hostů, kdy Máčala dorážkou pod břevno otevřel skóre - 0:1. Odpověď domácích byla ale blesková. Hned o minutu později se Michal Maléř obtočil kolem obránce, jeho dělovku vyrazil Hájek jen před Drápalu, který míč dotlačil za brankovou čáru. V 66. minutě se domácím podařil dokonalý obrat. Po závaru před brankou doklepl míč do sítě Poledník - 2:1. Branky: 61. Máčala 0:1, 62. Drápala 1:1, 66. Poledník 2:1. Rozhodčí: B. Konečný. Diváků: 200.
O.N.Ves: Hájek - Pokorný, Straka,Franta, Kadaš - Vařecha (72. Pištěk), Galuška, Šálek, Zálešák (81. Kreisl) - Sládeček, Máčala.
Holešov - Luhačovice 3:0 (1:0), Slušovice - Spytihněv 0:2 (0:2), Provodov - Kateřince 2:3 (1:1), Val. Klobouky - Chropyně 3:0 (2:0), Morkovice - Vigantice 1:1 (0:0)

1. Spytihněv    17    12    1    4    49:23    37
2. Morkovice    18    10    4    4    54:23    34
3. Luhačovice    18    9    3    6    36:24    30
4. Vsetín    17    8    6    3    21:16    30
5. V. Karlovice    17    8    5    4    28:17    29
6. Slušovice    18    7    7    4    30:23    28
7. Kateřinice    17    9    1    7    36:35    28
8. Vigantice    17    7    5    5    31:27    26