Hluk porazil lídra

Slovácko Sport 23 / 09 / 2009

Krajský přebor

Hluk - Spytihněv 2:1 (1:0)
 S napětím očekávaný souboj přinesl v první půli v poli vyrovnaný boj, hosté byli ale při svých útočných akcích nebezpečnější, v 11. min. po rohovém kopu musel domácí Ježek vykopávat míč z prázdné brány. Lépe se odcházelo do šaten na poločasovou přestávku domácím, kteří zásluhou individuální akce A. Machaly vedli 1:0. Po přestávce se domácí zlepšili, ale přesto inkasovali v 54. min. po střele Ulmana. Vítězství zajistil v 75. min. O. Machala křížnou střelou. V závěru se hosté snažili o vyrovnání, hrozili hlavně ze standardních situací, domácí obrana mnohdy i s notnou dávkou  štěstí vedení uhájila. Rozhodčí Batík, 200 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J., Botek, Dufka, Zalubil, Jurásek, Machala O., Ježek, Hlaváček, Minařík. Střídali: Rybnikář, Šimčík.
O.N.Ves - Bystřice p/H. 0:1 (0:0)
Souboj mužstev z popředí tabulky přinesl vyrovnanou hru, v první půli dominovaly defenzivní řady na obou stranách a ani jedno z mužstev se do vyložené šance nedostalo. Krátce po změně stran se rozhodlo o osudu zápasu, po centru hostujícího Zapletala si dezorientovaná obrana domácích dala vlastní branku. Novoveští se nespokojili s tímto stavem a v závěru utkání se snažili o zdramatizování utkání, ale zkušená obrana hostí žádnou šanci nenabídla. Rozhodčí Valčík, 100 diváků.
O. N. Ves: Hájek - Silnica, Kudr, Kadaš, Máčala, Šálek, Svoboda, Pokorný L., Franta, Pokorný M., Straka R. Střídali: Čápek, Pavlas, Kreisl.
Vel. Karlovice - Nedašov 2:1 (1:0), Morkovice - Luhačovice 2:1 (1:0), 1.Valašský FC - Chropyně 2:3 (2:3), Slušovice - FC Vsetín 3:1 (1:0), Holešov - Kateřinice 4:1 (2:1), Vigantice - Provodov 0:2 (0:1)