Hluk s přehledem

Slovácko Sport 27 / 10 / 2009

Krajský přebor

Hluk - Morkovice 3:0 (1:0)
Domácí začali dobře,  v 8. min. se k centrovanému míči dostal Ježek a zpoza obránců se přesně trefil - 1:0. Další průběh první půle však patřil hostům, kteří měli větší chuť do útočení, naráželi však na dobře zformovanou obranu.  Po přestávce se karta obrátila, taktovku převzali domácí a z herní převahy vytěžili druhou branku, kterou zařídil v 74. min. Dohnal. Za výkon ve druhé půli si domácí výhru zasloužili, výsledek ještě pojistil v 89. min. Minařík. Rozhodčí Doležal, 150 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala A., Machala J., Zalubil, Dohnal, Machala O., Ježek, Hlaváček, Minařík, Radoch, Šimčík. Střídali: Hanák.
O.N.Ves - Vigantice 2:1 (2:1)
Utkání se z důvodu nezpůsobilé hrací plochy ve Viganticích hrálo v obráceném pořadí. Domácí  tak chtěli získat na svém hřišti body a přerušit šňůru proher. Už v 8. minutě hostující brankář vyrazil tvrdou střelu před Šálka a ten s přehledem zakončil - 1:0. V 15. minutě domácí vedli už dvoubrankovým rozdílem, když se prosadil Máčala, který nekompromisně prostřelil Blablu. Hra se pomalu vyrovnávala a byli to hosté, kteří Náměstkem ve 34. minutě upravili na 2:1. Ve druhé půli stojí za zmínku čance Svobody, který z malého vápna střílel nad.  Rozhodčí Valčík, 50 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Franta, Kadaš, Pokorný L., Píštěk, Šálek, Pavlas, Kudr, Máčala, Pokorný M., Kreisl. Střídali: Vařecha, Svoboda, Čápek
Spytihněv - Luhačovice 1:1 (1:0), Nedašov - Chropyně 0:2 (0:1), Bystřice p/H. - FC Vsetín 5:3 (3:2), Provodov - Slušovice 1:2 (0:2), Kateřinice - 1.Valašský FC 2:1 (0:1), Holešov - Vel. Karlovice 3:0 (1:0)