Hluk sáhl po jedenáctileté

Hluk Sport 14 / 11 / 2021

Osud prvoligových stolních tenistek KST Hluk byl před víkendovým dvojbojem na východě Čech zpečetěn už pod hluckou tvrzí. Směr Hradec Králové totiž z tříčlenného kádru nabrala jen Štěpánka Vrzalová, kterou nakonec aspoň doplnila zlínská výpomoc, teprve jedenáctiletá Dana Popeláková…

Hradec Králové B - HLUK 10:0

Už úvodní čtyřhra, v níž hlucká dvojice s věkovým průměrem 14 let uhrála jen 10 míčků, jasně ukázala, že půjde o jednoznačnou záležitost. Hlučanky nakonec urvaly jen dva sety, o které se postarala sedmnáctiletá Vrzalová. Její parťačka měla nejblíže k zisku setu proti o šest let starší Ducháčové, se kterou sice prohrála rovněž 0:3 na sety, ale v každém se rozhodovalo až v koncovce (9, 9, 9). Zápas trval pouze 70 minut.

Dobré B - HLUK 8:2

Na stolech třetí zálohy SK Dobré Hlučanky odehrály vcelku solidní zápas, po prohrané čtyřhře srovnala Vrzalová, která v závěru ještě přidala druhý bod. Popeláková po dvou třísetových porážkách slavila dílčí úspěch proti o rok starší Kovaříčkové, s níž si připsala premiérový set v první lize. Body: Vrzalová 2.