Hluk se vyrovnání nedočkal

Slovácko Sport 28 / 09 / 2011

Hluk - Uh. Brod 1:2 (1:2)
První půle okresního derby přinesla bojovnou hru, hosté byli ale kombinačně přesnější, více o sobě věděli a také častěji zaměstnávali obranu domácích. Už ve 2. min. v šestnáctce domácích proskákal centrovaný míč až k volnému R. Davidovi a ten hlavou otevřel skóre - 0:1. Domácí inkasovaná branka zdravě naštvala a už ve 12. min. důrazný Martin Zalubil dorazil odražený míč do brodské sítě. V dalším průběhu první půle měli mírně navrch hosté a ve 27. min. aktivní Dolina skluzem podruhé dopravil míč do hlucké sítě. V 55. min. tvrdě vystřelil Daněk a gólman Motyčka měl co dělat, aby střelu zneškodnil. Na straně domácích měli šance O. Machala a Martin Zalubil, nejblíže k vyrovnání byl pak v 82. min. O. Machala, který z trestného kopu ohrožoval brankáře Ondrůška, ale ten bravurním zákrokem brance zamezil. Rozhodčí Stodůlka, 200 diváků.
Hluk: Motyčka - Zelinka, Machala A., Masařík, Machala J., Botek, Dufka, Minařík, Zalubil Martin, Říha, Hlaváček. Střídali: Šimčík, Michal Zalubil, O. Machala
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., Solařík, David R., Dolina, Dvořák, Daněk, Kudela, Masařík, Hruboš, Popelka. Střídali: Uherek, Josefík.
Kateřince - Dol. Němčí 4:0 (2:0)
Začátek zápasu patřil hostům. Během úvodní desetiminutovky kopali tři rohové kopy, se kterými si ale obrana poradila. V 10. minutě měl největší šanci T. Stojaspal, mířil ale pouze vedle branky. Ve 20. minutě se ovšem domácí ujali vedení. Když už se zdálo, že do šaten se půjde za jednobrankového vedení, udeřili domácí podruhé. Ve 49. minutě namazal Sacher do uličky Martinovi Olšákovi, který šanci s přehledem proměnil. Olšákovi se střelba zalíbila a o deset minut později přidal svou druhou branku. Konvičného dělovku stačil Hájek pouze vyrazit a Olšák stál na správném místě - 4:0. Rozhodčí Kozubík, 100 diváků
D. Němčí: Hájek - Šmehlík, L. Kadlček, Zimčík, Krchnáček, Jančař, Pochylý, Bída, T. Stojaspal, M. Stojaspal, Skopal. Střídali: Tinka, Škařupa.
Boršice - Vigantice 4:1 (1:1)
Domácí začali ve velkém stylu, hýřili aktivitou a v 7. min. vysunul Kuzma kolmou přihrávkou Činčalu a ten se nemýlil 1:0. Po půlhodině začali hosté ožívat a ve 31. min. domácí zbytečně faulovali na hranici šestnáctky, z následného trestného kopu trefili pouze zeď, ale dobíhající Náměstek tvrdou střelou prostřelil vše, i brankáře Remeše a bylo vyrovnáno. V 61. min. po rohovém kopu Kuzmy hlavou vstřelil Vlček vedoucí gól. Domácí byli i nadále útočnější, v 71. min. střídající Hromada byl nedovoleně zastaven v šestnáctce a z penalty dal Činčala na 3:1. Domácí pak už jen kontrolovali hru a F. Brzica v další šanci trefil břevno, ale vše si vynahradil v 90. min. kdy vstřelil čtvrtou branku.
Boršice: Remeš - Martinec, Kopčil, Vojtěšek, Zach, A. Brzica, Kuzma, Vlček, Konrád, Činčala, M. Dufek. Střídali: Hromada, F. Brzica, Náplava.

Provodov - Val. Meziříčí B 2:2 (0:1),. 1.Valašský FC - FC Vsetín 2:1 (1:1), Luhačovice - Bystřice p/H. 2:1 (0:1), Morkovice - Slušovice 3:2 (2:0), Vel. Karlovice - Holešov 1:2 (0:2)