Hluk šokoval Provodov

Slovácko Sport 29 / 09 / 2010

Provodov – Hluk 0:1 (0:0)
 Hosté nastoupili v kombinované sestavě a s favorizovanými domácími drželi krok do přestávky. Po změně stran se domácí více tlačili do útočení, vynutili si územní převahu, ale tato snaha vedla pouze ve dvakrát nastřelené břevno Slončíkem a pozděli Hellebrandem. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hostí, kteří se v nastaveném čase po ojedinělém protiútoku brankově prosadili střelou Martina Zalubila a připravili tak domácím první porážku.
Hluk: Fojtík - Říha, Šimčík, Machala A., Soviš, Machala J., Botek, Radoch, Horák, Hanák, Zalubil Martin. Střídal: Dufka.
FC Vsetín – O.N.Ves 2:1 (0:1)
Vstup do zápasu lépe vyšel hostům, kdy po hrubém zaváhání domácí obrany vsítil Pavlas překvapivě vedoucí branku. Domácí se postupně z letargie probrali a svou aktivitu stupňovali a vytvořili si místy drtivou převahu. Všechny útočné snahy domácích však končily dlouho neúspěchem. Vyrovnání se domácí dočkali v 54. minutě Muchou. Druhou branku přidali v 63. minutě Sovákem. Domácí poté taktickou hrou nedali soupeři možnost k tomu, aby vážněji ohrozil Sedlákovu branku.
O.N.Ves: Hájek - Chrástek, Kadaš, Šálek, Pavlas, Zálešák, Píštěk, Máčala, Galuška, Pokorný, Straka.
Luhačovice – Dol. Němčí 3:0 (1:0)
Hosté přijeli bez několika hráčů základní sestavy a od začátku se zaměřili hlavně na pozornou obranu a na rychlé protiútoky. Domácí byli od počátku aktivnější, měli častěji míč na svých kopačkách a do vedení se dostali z pokutového kopu, který proměnil Bernátek v 17. min. Druhý poločas byl již více v režii domácích, po rohu a po hodině hry a závaru v pokutovém území se k míči dostal Rejda a hlavičkou zvýšil na 2:0. Na konečných 3:0 upravil o pouhé čtyři minuty později rychlonohý Lukáš. Rozhodčí Schnürmacher, 100 diváků.
Dol. Němčí: Bobčík Martin - Zimčík M., Šmehlík, Krchňaček P, Kadlček T., Daněk, Krchňaček, Cmol, Stojaspal M., Pitner, Jančář. Střídali: Kadlček J., Kelíšek Bobčík Marek.
Slušovice - Val. Klobouky 3:0 (1:0), Spytihněv - Vigantice 2:1, Kateřinice - Chropyně 2:1 (1:1), Holešov - Morkovice 2:3 (2:2), 1.Valašský FC - Vel. Karlovice 1:2