Hluk ukončil podzim kanonádou

Slovácko Sport 03 / 11 / 2016

I. A třída, sk. B

Dolní Němčí - Kvasice 0:2 (0:0)
O důležité body na závěr podzimu bojovali hráči Dolního Němčí, nepovedlo se však. Hosté z Kvasic využili ve druhém poločase nedisciplinovanosti domácích, kteří hráli od 66. minuty v deseti. Tuto přesilovku dokázali potrestat hráči Kvasic hned dvakrát.
Hluk - Napajedla 7:1  (4:0)
Vedoucí celek soutěže z Hluku udělal tu nejlepší možnou tečku za povedenou podzimní částí. Do Hluku zamířili hráči taktéž na podzim dobře hrajících Napajedel. Kdyby však hráči hostujícího týmu věděli, co je čeká, raději by snad ani nejezdili. Hlučané svému soupeři nastříleli sedm branek a jasně tak všem svým soupeřům naznačili, že na jaře se s nimi bude muset v 1. A třídě počítat. Hattrick zaznamenal Dohnal.
Branky: Dohnal 3, Martiš, Bihári 2, Machala.
Malenovice - Újezdec 2:3 (0:1)
Souboj prozatím nejhorších týmů v tomto ročníku se hrál na hřišti Malenovic, které přivítaly Újezdec. Hosté, kteří v této sezóně překvapují všechny svými špatnými výsledky, byli v tomto zápase lepším celkem. Hubené vedení z první půle po změně stran hráči Újezdce ještě navýšili a na zisku tří bodů nic nezměnily ani dvě korigující trefy Malenovic.
Branky: Vacula, Slinták, Kobzinek.
Vlčnov - Nivnice 2:1 (2:0)
Utkání o šest bodů bylo k vidění ve Vlčnově, jenž v tomto ročníku na domácí půdě zrovna nezáří. Soupeřem byla Nivnice, která chtěla svému rivalovi v tabulce mírně odskočit. To se nepovedlo. Vlčnov si zajistil již v prvním poločase vedení 2:0, které držel až do 81. minuty, kdy se za hosty prosadil Májek. Více Nivničtí nestihli.
Branky: Gregor, Němčický - Májek.
Osvětimany - Bojkovice 1:2 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase mezi celky, jež okupují přední patra tabulky, začali druhou půli lépe hosté, kteří se dostali do vedení. Když v závěru přidali druhý zásah, bylo s domácími zle. Ti sice vzápětí vykřesali naději brankou na 1:2, ale na vyrovnání to už nebylo.
Branky: Žandovský - Gago, Pavlis.
Koryčany - Nedachlebice 3:0 (0:0)
Zápas mezi Koryčany a Nedachlebicemi se divákům mohl líbit zejména ve druhém poločase, v němž padly všechny tři branky.
Žalkovice - Skaštice 4:2 (1:1)